שפופרת AS אחת מספיקה בשביל המעבד + כרטיס מסך? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שפופרת AS אחת מספיקה בשביל המעבד + כרטיס מסך?

qpalzm

Recommended Posts

אם אתה מיתכוון להחזיר את הקירור סטוק של הכרטיס מסך אז אין בעיה ! מצד שני יש זלמנים שצריך להוריד שם יותר מחצי שפורפרת !!! ובמידה ויש לך איזה 64 אתה נישאר דיי בלי כלום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מיתכוון להחזיר את הקירור סטוק של הכרטיס מסך אז אין בעיה ! מצד שני יש זלמנים שצריך להוריד שם יותר מחצי שפורפרת !!! ובמידה ויש לך איזה 64 אתה נישאר דיי בלי כלום...

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל יודע לאיזה היתכוונתי ? אני מדבר על הקירור של זלמן הכחול הזה שכולל שני היט פייפסים... הקירור הזה מוריד לך לפחות חצי שפורפרת ולפעמים יותר !! בנוסף מעבד 64ביט שצריך למרוח לו משחה לא רק על הליבה כמו AXP לא משאיר הרבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בכלל יודע לאיזה היתכוונתי ? אני מדבר על הקירור של זלמן הכחול הזה שכולל שני היט פייפסים... הקירור הזה מוריד לך לפחות חצי שפורפרת ולפעמים יותר !! בנוסף מעבד 64ביט שצריך למרוח לו משחה לא רק על הליבה כמו AXP לא משאיר הרבה...

איזה שטויות מה זה משנה איזה קרור אתה שם? את המשחה את גם ככה שם לפי הליבה והזכרונות על הכ.מסך (שזה שם לליבה +צ'יפים לזכרונות, במידה והקרור הוא בשביל הליבה והזכרונות)

ובכלל תסתכל על המפרט שלי - הספקתי כבר למרוח פעמיים על המעבד (A64...) ופעם וחצי על הכ.מסך (חצי כי פתחתי אותו ואז היית יצריך למרוח שוב כדי לעשות תיקונים במריחה) .

ועדיין יש לי עוד משחה.

נראה לי אתה פשוט הפגזת משחה לפי הגוף קרור וזה סתם מפגר כי וואלה יש לך משחה שלא נוגעת בכלום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...