תמונה מHL3 נראה לי...(או שלא) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה מHL3 נראה לי...(או שלא)

BlackDiablo

Recommended Posts

במילה אחת?

לא

קודם כל,

זה נראה לא משהו בכלל (תסתכל איפה שכתוב half life, חסרות שם אותיות)

וגם הסמל שם למעלה, הוא לא אמור להיות בחלקו כתום?

חוץ מזה, למה לא מופיע על זה שום לוגו רשמי?

ואם נחשוב על זה לרגע, נראה לך שכבר קיים עכשיו HL3 שיכול לרוץ ולעבוד,ולו רק בטא?

כי לי זה לא נשמע הגיוני או מציאותי בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.g-cans.jp/photo/index.html

לא יודע במה מדובר אבל הטקסטורות מדהימות, שימו לב למנהרת הבטון הזאת שיש בה חלקים בודדים רטובים למחצה, ממש כאילו הייתה דליפה של מים.

שימו לב למשטחים המובלטים, נותן הרבה יותר עומק לתמונה, אני לא יודע אם זה זיוף אבל זה בכלל לא דומה ל HL2

לא זה אנשים עם maya ויותר מידי זמן פנוי על הידיים, זה לא אמור להיות זיוף תקראו קצת.

אפשר פרוט למה הכוונה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעת על מדריך הטרמפיסט לגלאקסיה?

G-CANS PROJECT is name of the possibility "on the contour sluice something certainly being possible". The people of the town which is the worldwide biggest enormous flood-prevention facility and the person of the country which made that it is to be different, the っ it will do and thinking in the ょ that "new what?" it is the project team that probably will keep.

The space of the magnificent concrete which can be made the underground depths seemed like the space ship of the ground nadir quite, the dignified air which makes the sanctuary think was floated. The activity that is G-CANS PROJECT which CAN we would like to try utilizing the fascinate engineering works space which does not have the fact that the everyone saw for the charm making of area is done with G.

We would like to designate the start-up of this home page as G-CANS PROJECT where anyone can participate in the opportunity. The person who has lived in area and so the person who is not, being this enormous, concerning the charm of minute engineering works structure "national capital region contour sluice" "what?" when you can feel, it is fortunate.

כן ממש קשור לHL3  :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הרמיזה במדריך הטרמפיסט לגלאקסיה היא לbabel fish.

הפרוקייט הזה ממה שהבנתי זה איזה-שהוא מתקן ביפן שנועד לטיפול בשטפונות ענק, כנראה יש להם אזורים שנפגעים משטפונות בצורה קשה, ובנו שמה, או מתכננים לבנות שמה מתקן שינתב את המים וימנע שטפונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירגום ממש ממש גרוע...

יפנית זו שפה שקשה לתרגם, ביחוד ע"י משהו אוטומטי כזה...

אז התמונה היא פשוט איך הפרויקט אמור להראות ומישהו ראה ואמר "בוא נגיד שזו תמונה מהאלף לייף 3"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...