מעוניין בצורב DVD - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בצורב DVD

Yotam_

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח שאתה מדבר גם על ה-3520

אז אם לסכם את הדברים..

היתרון היחיד של הBENQ על הNEC (בהנחה שהתקנו FW לא רשמי, ועכשיו הצורב תומך בביטסטינג לR, RW וDL) הוא overspeeding מוצלח,

והיתרונות של הNEC הם המחיר והאחריות.

תקנו אותי כמובן אם אני טועה.

תודה רבה לכל מי שעזר! ומצטער שלקח כל כך הרבה זמן עד שהבנתי הכל ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שההודעה האחרונה לא נכתבה בציניות,

לגמרי סיבכתם אותי עכשיו.

מה הבדיקה של איכות הצריבה תעזור לי? לא יותר חשוב שיצרוב באיכות גם אם אי אפשר לבדוק את זה אחר כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העסק כל הזמן מסתבך :-[

http://www.cdrinfo.com/forum/tm.asp?m=78509

לפי זה האיכות צריבה של הBenQ הכי גרועה - לא יודע עד כמה זה בעצם פוגע,

אבל זה לא לגמרי מעודד.

המהירות טובה באה מהLiteOn, אבל אחרי קצת בירורים הבנתי שהוא צורב במהירות הזאת רק על מדיות בעלי שכבה אחת של פלוס.

אולי כבר נסגור את העניין הזה? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא מסתבך. זה מאוד ישן. תסתכל על צריבות ראשונות ב NEC3520 ותראה שגם שם יש מקום לשיפור רציני. בשביל זה יש עדכוני FW. אינך יכול לקבל תמונה כללית על צורב מצריבת דיסק 1. שני הצורבים מצויינים. פונקציונליות = BENQ , שקט של שנתיים אחריות = NEC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, הלכתי באמת להשוות את זה לגראפים אחרים בביקורות מעודכנות (אחרי עידכוני הFW) וגיליתי שצדקת. (קודם רק הסתכלתי על המסקנות והפרטים העיקריים בביקורת, לא היו לי גראפים אחרים להשוות אליהם.)

רק דבר אחד מפריד ביני לבין ה-BENQ,

גיבוי סרטי . מכיוון שאני הולך לפתח אוסף קטן משלי, חשוב לי לדעת אם אני אוכל לגבות אותו.

ראיתי שכתוב הרבה על האי-יכולת שלו לגבות משחקים בשל התמודדות עלובה עם הגנות כאלה ואחרות, אבל אף מילה על גיבוי סרטי .

למישהו יש מידע על זה?

בעוד ביקורת נכתב שהוא לא תומך בקריאה של C2 Pointers, זה אומר שקשה לו להתמודד עם דיסקים עם שגיאות?

למשל, הביאו לי פעם דיסק שהסידירום שלי סירב לקרוא טוב - רק אחרי חצי שעה אולי הוא הבין שיש לו דיסק בפנים, וגם אז היה בלתי אפשרי לפתוח את הקבצים בפנים (למרות שהוא הבין שיש בפנים קבצים.), שמתי את אותו דיסק בצורב, שהתמודד איתו נפלא.

על כזאת תופעה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותם,

גיבוי סרטי לא תהיה לך שום בעיה. זה לא פריצה של משחקים. אין שום קשר.

אתה מוריד את הסרט לדיסק בעזרת DECRYPTER ומגבה בעזרת SHRINK.

לגבי יכולת קריאה ותיקון שגיאות פשוט תסתכל בביקורת ב CD FREAKS.

חוצמזה, אין צורב מושלם.

הייתי שמח לצורב SHEEP7000, עם תמיכה מלאה ב , שנתיים אחריות, יכולת אוברספידינג מדהימה, בדיקת שגיאות מתקדמת, ביטסטינג ל +R ו+RW, איכות צריבת DVD ללא שגיאות כלל ועולה 150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני כבר נכנס לפרטים קטנים,

פשוט במבט ראשון הצורבים נראו מאוד דומים, ואני מנסה להבין איזה צורב יתאים הכי טוב לצרכים שלי (שבין השאר, לא כוללים גיבוי\פריצת\צריבת משחקים, - ועוד כל מיני פיצ'רים),

ועכשיו נראה שלBENQ יש כל מה שאני צריך, אז ניסיתי בכל זאת לבדוק מה הם החסרונות שלו שכן יכולים להשפיע עלי.

קראתי בCD Freaks, למרות שהם לא היו מרוצים לגמרי מהמהירויות קריאה, זה לא מה שכל כך מטריד אותי (זה מספיק בשביל לראות סרט בצורה חלקה, נכון?)

,

הם הרי לא בדקו שם דיסקים פגומים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אף אחד פה לא מכיר את ה BENQ הזה יותר מדי חוץ מ HONORE שיש לו אחד. פשוט הוא עלה הרבה יותר מדי בארץ עד ממש לאחרונה.

לכן, או שתכנס לפה ותוכל לקרוא עליו הרבה:

http://club.cdfreaks.com/forumdisplay.php?f=92

או שתשלח הודעה פרטית ל HONORE.

עריכה: ולא תהיה לך בעיה לראות איתו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...