מעוניין בצורב DVD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בצורב DVD

Yotam_

Recommended Posts

שלום

אחרי שהפלקסטור שלי החל להראות חצי עבודה לפני הרבה זמן (לצרוב 700 מגה שלמים? הצחקתם אותו)

ואחרי קצת חסכון,

הגיע הזמן לצורב .

אחריו נחסוך עוד קצת לנגן שעוד אין לי בבית - וכאן הדברים משתלבים.

בהנחה שאני ארצה לצרוב סרטים מהמחשב למדית שאני ארצה שהנגן יקרא (ולא. לא פיראטי. אני לומד קולנוע, ואין ספק שה- קורץ לי יותר מתמיד),

הבנתי שהמינוסים עדיפים לקריאה על ידי נגנים, אבל אני תוהה האם זה תלוי ספציפית בנגן, או שזה עניין של מזל?

והבנתי גם שיש צורבים שמסוגלים לצרוב מדיות פלוס כך שיוכלו להיקרא ע"י כל נגן, האם הבנתי נכון?

הדבר היחיד שלא הבנתי, הוא מה ההבדל האמיתי בין מינוס לפלוס? עלות מדיות? גודל? מהירות? כי אם מינוסים יכולים להיקרא ע"י כל נגן, אז למה בכלל צריך את הפלוסים?

אני מקווה שלא סיבכתי אף אחד, ועכשיו כמובן לשאלת הקנייה -

איזה צורב יתאים לי? אני לא מעוניין בDVD- עד כמה שהבנתי, כי אני לא עושה גיבויים ואני לא מעוניין להוציא הרבה כסף על מדיה כזאת, אסתפק בDVD-RW.

דבר שעניין אותי פעם הוא אופציה ששכחתי את שמה, אבל אני די בטוח שהוא כלל את האותיות HD - שנותנת אפשרות לצריבה של 1.4 ג'יגה על דיסק CD רגיל, וקריאה של הדיסק הזה רק ע"י צורבי DVD תואמים - האופציה הזאת נשמעה לי כדרך זולה לגיבויים, ואשמח לדעת למה אני כבר לא מוצא אותה במפרטים של צורבים שהסתכלתי עליהם לאחרונה?

אם יש משהו שלא ציינתי ואני צריך לדעת, אשמח לשמוע!

תודה רבה מאוד מראש ושוב תודה לכל מי שיהיה מוכן לעזור לי ולפקוח את עיני בתחום שאני לא מתמצא בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כדאי קצת שתקרא בפורום.

+,-. לא ממש משנה. תקנה נגן שתומך בשניהם וזהו. פשוט שני פורמטים מתחרים.

HD BURNING. את מי זה מעניין כשיש לך צורב . תשתמש במדיות לגיבויים.

איזה צורב לקנות:

NEC3500A או 3520 אם אתה רוצה שנתיים אחריות או BENQ1620 אם אתה רוצה פיצרים. גם על זה כתוב לא מעט.

חיפוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה,

אבל למרות חיפושים חוזרים בפורום (גם לפני פתיחת הנושא וגם אחרי קריאת תגובתך), לא הצלחתי להבין מה הם היתרונות של הBENQ המדובר, על פני כל צורב אחר.

ה-NEC 3520 נראה מבטיח ומהיר, אם כך מה שונה ב-BENQ?

תודה רבה על כל תשובה שתבוא! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה BENQ :

OVERSPEEDING להרבה דיסקים (צריבה במהירות גבוהה מהגדרת הדיסק)

כולל אפשרות לניתוח שגיאות מתקדם (בדיקת איכות צריבה)

ביטסטינג ל +R ו +RW שאין ב NEC

יוטיליטיס שבאים איתו

http://www.cdfreaks.com/article/159/9

החסרון - שנה אחריות לעומת ה NEC שניתן להשיגו עם שנתיים וקצת יותר יקר (היה הרבה יותר יקר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לעונים!

ביטסטינג זוהי האופציה לצרוב את מדיות הפלוס כך שיתאימו לכל נגן?

אם אני קונה נגן שתומך בקריאת מדיות פלוס, אין לי צורך בזה?

ובקשר ללינק שניתן לי:

Only 2.4x Double layer writing (a free upgrade to 4x DVD+R DL writing is promised in November!!)

Reads DVDR/RW media at only 8x compared to 12x/16x for many other new drives.

Does not support Mt. Rainier.

Only a one sheep writer, which gives it a disadvantage for backing up some newer games.

היו שם עוד חסרונות שהבנתי שכבר עודכנו בפירמווייר ששוחררו בעבר,

מה בקשר לעדכון לx4 DL? לא הצלחתי למצוא מידע לגביו.

האם הקריאה של דיסקים במהירות של x8 היא -רק- לDVDR/RW, או גם לDVD-ROMs רגילים (משחקים וסרטים מקוריים)

מה פירוש Mt. Rainer?

מה פירוש only a "one sheep" writer?

סליחה על ריבוי השאלות ותודה לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון FW ל X4 DL כבר יש

MT. RANIER - לא מעניין. כמו RA, ל CD.

ONE SHEEP = חלש יחסית בהעתקת משחקים מוגנים.

קריאה - לא יודע אבל ה NEC מוגבל ל X5.

אם אתה קונה נגן שתומך ב + אין לך צורך בזה. אם הנגן שלך תומך ב - גם אין לך ממש צורך בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה, הבעיות שהיו לו כשיצא תוקנו והמהירויות טובות,

אין לי שום כוונה להעתיק משחקים, ואני אוכל לצרוב את הסרטים שלי (לומד כמו שאמרתי) כך שכל אחד יוכל לראות אותם,

אז בסך הכל - הדבר היחיד שיכול למנוע ממני לקנות אותו הוא השנה אחריות?

עד כמה זה יהיה לי משמעותי? צורבי נוטים להרבה תקלות?

בתקווה שאלה השאלות האחרונות ;)

עריכה:

שמתי לב במפרט של הNEC, למשהו בשם -R DL1, שאותו הוא כותב במהירות של 4x, ורק אחר כך DVD+R9 (שזה בעצם DL פלוס, לא?) שגם אותו הוא כותב בx4.

זה אומר שהNEC מסוגל לצרוב DL גם פלוס וגם מינוס, לעומת הBenQ שמסוגל לצרוב רק מינוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,בינתיים כל הצורבים שמסוגלים לצרוב שכבה כפולה (DL) צורבים רק את פורמט הפלוס,אבל עוד פעם,אם אתה עושה לו ביטסטינג,אתה הופך אותו ל ROM שינגן בנגן הביתי שלך אם הוא לא קורא +

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

אז לשאלה האחרונה: האחריות.

איך הרמה של צורבי ה- קיום? הם מתקלקלים הרבה? יש סיבה להעדיף משמעותית שנתיים אחריות על פני שנה?

נקווה שזה הסוף, אלא אם יש סיבה אחרת כלשהי שתגרום לי להעדיף את ה-NEC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע קשה לדעת,המודל של ה NEC הספציפי הזה הוא דיי חדש,אבל דורות קודמים של ה NEC לא התקלקלו ולא היו איתם בעיות טכניות.

מאחר ואני לא מכיר את הצורב של BENQ אני לא אמליץ אליו ואני לא ישלול אותו,מצד שני הצורב של NEC עובד על המחשב שלי כמו תחת של תינוק,אז אליו אני יכול להמליץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך (עם כל הכבוד ל-NEC), אני אלך על הBENQ.

יותר חשוב לי הביטסטינג.

אני אוכל לצרוב גם מדיות DL כך שכל נגן דיוידי יוכל לקרוא אותם, נכון?

או שצריך נגנים תומכי DL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ לא נראה לי שכל כך הבנת אבל לא נורא,ל NEC יש ביטסטינג,אם הצורב תומך בצריבת DL,זה לא אומר שכל נגן ביתי יוכל לקרוא אותם כי גם הם בפלוס (אלא אם אתה משתמש בביטסטינג וצורב אותו כ ROM).

כל נגני בין אם הם כוננים או נגנים ביתיים יכולים לקרוא DL (שכבה כפולה),כל ה DVDים המקוריים שאתה קונה הם DL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעמוד הראשון מישהו אמר שבNEC אין ביטסטינג ל+R וב+RW, זה לא כולל גם DL? (ולמינוס אני מניח שלא צריך, כי לפי מה שהבנתי יש לזה תאימות לכל הנגנים)

אם כך מה שאתה אומר זה, שאני יכול לצרוב DL פלוס עם ביטסטינג, ואז יהיה לי מדיה שמכילה 8.5 ג'יגה וכל כונן יכול לקרוא אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...