צריך המלצות לכרטיס קול ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות לכרטיס קול ?

Headspin

Recommended Posts

אני צריך כרטיס קול כי פשוט הכרטיס שמגיע על ה IS7 הוא בדיחה עם יציאות\כניסות שלא עובדת.

אני בעיקרון משתמש ב MIC IN ו SPDIF OUT.

אני מתחבר לרסיבר RXV-520 של ימאהה מהכרטיס קול אז כנראה שהכרטיס קול לא צריך לעשות את הפענוח אלא רק לשלוח אות דיגיטלי \ AC3 \DOBLY'DOBLY PROLOCIG'DTS ?

או שמא הכרטיס חייב את המפענחים ההלו בישביל לעבוד עם הרסיבר?

אם הכרטיס לא צריך לעשות את הפענוח אז איזה כרטיס אתם ממלצים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הוא חייב...

אבל אני חושב שרצוי שהוא יהיה עם המפענחים...

בעיקרון אני ממליץ לך מאוד על קריאטיב מסדרת האודיג'י 2....

או אם כסף לא הכי מהווה בעיה אז עם הכרטיס הזה אתה בגן עדן:

http://creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=311&product=10853

למרות שגם זה לא רע בכלל בכלל:

Sound Blaster Audigy 2 ZS Platinum Pro

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראת טובב

אני לא זקוק לכל הה HUB הזה שהכרטיס מגיע איתה מסיבה פשוטה יש לי רסיבר!

אני צריך כרטיס נורמלי שיכול להעביר לי DTS וכל הפורמטים ל רסיבר והרסיבר כבר יפענח או ששניהם לא יודע בדיוק איך זה עובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לכם מהכרטיס הזה?!

הוא ממש לא הכי איכותי שאפשר לקנות במחירים האלה.. חוץ מזה שהוא נותן עוד טיפה פריימים במשחקים אין לו שום יתרון על כרטיסים מחברות אחרות

(אם אתם מחשיבים איכות אז יש לו אפילו חיסרון)

הMAYA נותן צליל הרבה יותר יפה מאשר של האודיג'י ולמי שלא משחק או משתמש ביציאה האופטית שלא יחשוב בכלל על קראייטיב בתור כרטיסי קול (אלא אם זה EMU)

הMAYA יהיה בשבילך מעולה ואם יש עוד טיפה תקציב להוסיף אז לך על הM-audio revolution 7.1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש לכם מהכרטיס הזה?!

הוא ממש לא הכי איכותי שאפשר לקנות במחירים האלה.. חוץ מזה שהוא נותן עוד טיפה פריימים במשחקים אין לו שום יתרון על כרטיסים מחברות אחרות

(אם אתם מחשיבים איכות אז יש לו אפילו חיסרון)

הMAYA נותן צליל הרבה יותר יפה מאשר של האודיג'י ולמי שלא משחק או משתמש ביציאה האופטית שלא יחשוב בכלל על קראייטיב בתור כרטיסי קול (אלא אם זה EMU)

הMAYA יהיה בשבילך מעולה ואם יש עוד טיפה תקציב להוסיף אז לך על הM-audio revolution 7.1

דווקא תתפלא בנתונים על הדף האדוג'י לוקח

יש לו ASIO2 מה שאומר שיש לו 2 MS לנטנסיי שזה מעולה ואני מתעסק עם יצירה - למרות שזה לא ה-כרטיס לזה אבל יש לו גם SPDIF IN !שיכול לקבל קצב דגימה לא רע ביכלל.

ל MAYA הספציפי הזה אין נתונים כאלה למרות שהוא כרטיס מצויין אבל אני צריך גם למשחקים את הכרטיס למרות שהעיקר זה יהיה וMP3.

מניסיון על עבודה עם M-AUDIO אודיופיל שזה כרטיס ברמה חצי מקצועית,אין כמו ASIO !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה M-AUDIO הוא כרטיס מצויין. כל ההשואות שנעשו בינו לבין הaudigy הציגו נתונים מרשימים מאוד ורוב רובם של הביקורות קבעו שבמוסיקה הM-AUDIO מנצח, ובמשחקים הaudigy מנצח. בשורה התחתונה לשני הכרטיסים יש ביצועים דיי דומים. הסיבה שהמלצתי על הAudigy 2 zs היא שכל ההשואות עם הM-AUDIO נעשו עם האודיגי 2.

ה audigy 2 zs יותר טוב מהaudigy 2 גם במוסיקה וגם במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כרטיס קול עם יציאה דיגיטלית יתאים לך.

בסרטים המגבר עושה את הפיענוח.

אני משתמש בכרטיס שעל הלוח שלי, או ביציאה של הכרטיס קול שלי.

הכרטיסים של הרקולס הם טובים מאד ונותנים ערך מצויין ביחס למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך SPDIF

אז אתה לא צריך כלום אלא ריסיבר והוא מפענח את האיסי3 אודיטיאס.

פשוט חבר בין הריסיבר למחשב ותאפשר בתוכנת הדיוידי את האופציה שלSPDIF

לגבי משחקים זה אחרת אני אישית ממליץ על סאונדסטורם... אבל במקרה שלך הייתי קונה את הגרסה הזולה ביותר של אודיוגי 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...