לינוקס ווינדוס ביחד. + פלוס מספר שאלות בלינוקס - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לינוקס ווינדוס ביחד. + פלוס מספר שאלות בלינוקס

MasterDK

Recommended Posts

יש לי הארד דיסק שהוא אם וינדוס ואני רוצה לקנות עוד הארד דיסק ולהתקין עליו עכשיו איך אני יעבור בין מערכת למערכת כשכל אחת מהם מותקנת על הארד דיסק שונה?

והשאלות הם:

1. שאלה טיפשית אבל אני נתכנן בסי תחת דוס אם כל הדברים הקשורים לדוס האם התוכנות שלי יעבדו גם תחת לינוקס?

2. האם יצ גרסא יותר חדשה מלינוקס מנדרייק 9.2?

3. המחשב שלי הוא

Pentium 3 800

112 MB Ram

Nvidia Alladin TNT 2

האם מנדרייק 9.2 או הגרסה היותר מתקדמת שלה (אם יצא?) תעבוד חלק?

4. האם 10 ג'גיה יספיק ללינוקס בשביל לעבוד חופשי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כשהמחשב עולה יש את ה BOOTLOADER שקובע מה יעלה.. אתה יכול להתקין BOOTLOADER של LINUX שישאל אותך מה אתה רוצה, או שאתה יכול לשנות את ה BOOTLOADER של WINDOWS שיאפשר BOOT ל LINUX (דבר קצת יותר מסובך)....

לא הבנתי מה שאלה בשאלה ראשונה (נתכנן?), בכל מקרה דברים של WINDOWS לרוב לא ירוצו על LINUX. חלק קטן תוכל להריץ באמולציה על WINE, אבל שוב, זה בעייתי ורוב התוכנות לא ירוצו (משחקים דווקא לרוב ירוצו אבל יותר לאט).

יש לינוקס מנדרייק 10 נראה לי, וגם יש הפצות אחרות חביבות כמו REDHAT FEDORA RC3 וכו'... (http://www.mandrakelinux.com/en-us/)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה שתיים תיקון טעויות

1. שאלה טיפשית אבל אני מתכנת ב- C תחת דוס אם כל הדברים הקשורים לדוס האם התוכנות שלי יעבדו גם תחת לינוקס?

3. המחשב שלי הוא

Pentium 3 800

112 MB Ram

Nvidia Alladin TNT 2

אני הכי אוהב את מנדרייק היא פשוטה וחמודה זה קלה למתחילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה שתיים תיקון טעויות

1. שאלה טיפשית אבל אני מתכנת ב- C תחת דוס אם כל הדברים הקשורים לדוס האם התוכנות שלי יעבדו גם תחת לינוקס?

3. המחשב שלי הוא

Pentium 3 800

112 MB Ram

Nvidia Alladin TNT 2

אני הכי אוהב את מנדרייק היא פשוטה וחמודה זה קלה למתחילים

זה תלוי אם התוכנות שלך משתמשות בכל מני פקודות של DOS (בדגש על ניהול מסך ע"י CRT LIB וכו'), אבל בגדול רוב התוכנות אמורות לעבוד, ומה שלא יעבוד אפשר בקלות לתקן כדי שיעבוד.....

לגבי המחשב אין לי מושג..

לגבי הדיסק.. זה תלוי כמה לוקחת ההתקנה של MANDRAKE עם כל הדברים שאתה רוצה... מעבר לכך לא נראה לי שתמלא יותר מ 1-2GB מעל זה (ואני לא יודע כמה לוקחת ההתקנה של MANDRAKE....).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10 ג'יגה בהחלט מספיק כדי להתקין מנדרק עם די הרבה תוספות

KDE, הסביבה הגראפית כבדה בערך כמו הwindowsXP מה שאומר שאם תוסיף עוד

המחשב יעבוד הרבה יותר טוב. אני מניח שאתה משתמש בSDRAM, אם למישהו שאתה מכיר יש איזה

מחשב עם SDRAM 133 שוכב במחסן עוד 256 או אפילו 128 MB יכולים לעשות פלאים.

עוד בעיה היא שהארדיסקים 10 ג'יגה הם איטיים במקצת, אבל זה לא אמור להפריע בצורה ניכרת, ושוב, זה אם אתה בוחר

להשתמש ב KDE (שאני אישית מאוד אוהב).

הגרסה האחרונה ביותר ביותר שיצאה עד עכשיו היא רק 10.1

מכל ההפצות שאניסיתי (RED HAT, FEDORA, SuSE, MEPIS, DEBIAN)

הכי אהבתי את הדרק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...