ocz vx and booster performance on k8n neo2 pe - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ocz vx and booster performance on k8n neo2 pe

cupra

Recommended Posts

vx = voltage ולפי האתר של צריכים לעבוד עם 3.2v מכובדים, מה שמצריך מרוב הלוחות לעשות מוד vdimm או לקנות בוסטר.

ובאמת הבוסטר:

בסה"כ מילה טובה ל , לאחר כיוון קל הוא מוכן לעבודה, ומאוד קל ונוח לקינפוג.

על ה וה pcb שלו אני באמת יכול לרשום סיפור, אבל מי שתכנן את התצורה של הלוח חייב לעוף ומהר.

בין שאר החסרונות ה dimms כל כך צפופים שחייבים להכניס את הזיכרונות קודם ורק לאחר מכן את הבוסטר (ולפרק באותו סדר) וגם במצב הזה הבוסטר עדיין נוגע בזיכרונות.

עוד מילה קטנה על החיבור הבוסטר, הוא מקבל מתחים ישירות מהספק דרך כבל מתאם 20 פינים מהספק ללוח שממנו יוצאים 2 מולקסים, החלק הזה לא נועד ליופי, אם תנסו לשרשר או לחבר את המולקסים האלו לרכיב אחר סביר להניח שהוא יפסיק לעבוד מהר מאוד.

חזרה לזיכרונות

הזכרונות היו יציבים מאוד על 3.6v-3.7 - במאמץ 3.6-3.5 ולמעלה משם היציבות רק ירדה,

אבל בהחלט מילה טובה הם גם קיבלו מתח של 3.9v ועבדו, מה שחלק לא קטן מהזיכרונות לא היה מסמפט.

גופי הקירור עובדים מצויין,ותאמינו לי אחריי כמה בדיקות של memtest בחלט לא מומלץ לגעת או לנסות להוציא את הזיכרונות הם פשוט רותחים, לי מאמץ הזיכרונות קרירים יחסית.

רציתי לרשום כמה מילים על הציפים שיכולים להתמודד עם מתחים ותיזמונים כאלו (מאז ה bh5 לא היה זיכרון כזה) ולא הצלחתי, מסתבר שזה סוד כמוס שאפילו השב"כ לא יודע, גם על הציפסטים עצמם אין דגם אלה כיתוב מקורי : .

כל הבדיקות בוצעו על t1 בלבד.

ללא תוספת מתח מיוחדת ובמתח של 2.7v מדובר בזיכרון שדומה מאוד ל tccd של samaung שלא אוהב מתחים גבוההים, בבאס 200mhz

הוא עלה ב 2-2-2-8 אבל לא לשם כך קונים כזה,

ניסיתי קודם לבדוק את הזיכרון ב single ו vx הבודד לא עבר את ה 275mhz ולא משנה מה היה התיזמון, אני יצא מנקודת הנחה שפה הבעיה היא של הלוח, ע"מ שבוסטר יפעל כראוי הוא צריך להיות ב dimm4 ו dimm 1+2 שחלשים יותר צריכים להחזיק את הזיכרונות, לוחות טובים בסוקט 754 יגיעו איתו ל mhz גבוהה יותר.

במצב dual הזיכרון יציב ב 270 2-2-2-5 שוב דגש - dual

הוא גם עלה גם ב 275mhz באותם תיזמונים אבל נפל ב memtest ולא היה יציב.

בתיזמונים אחרים של 2.5-3-3-8 אני מניח שה vx יכולים להגיע לבאסים גבוהים יותר ולחצות את טווח ה 300mhz.

גם פה רצוי להוסיף מילה קטנה, לא מתחייבת לתדרים ותיזמונים כאלו, מאוד תלוי במזל אבל יש אנשים שה vx סיפקו את מה ש ocz מתחייבים ולא יותר.

41daa9d122e920dc.jpg

41dab8e86ed564fb.jpg

41dab8fb6f19900f.jpg

41dab99072a33277.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה 335 1:1 בתיזמונים מפחידים ו t2.

אממ יותר טוב או פחות מ bh5 ?

שאלה טובה, לדעתי יותר טוב לא לשכוח שהתיזמונים הלו ב dual

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו, אחרי שפתרנו את בעיית הזכרונות, המעבד מושך עוד?

עכשיוו יש בעיית חום  ::)

ציפיתי לזה למען האמת ככה שזה לא הפתעה, בכל אופן המעבד לא מושך יותר יש דברים מוזרים שאני צריך להבין.

מבחינת ghz למעבד חלאס 2.94 גג ו vcore של 1.7 והוא צורח לי, ועם המים של ההידרו אפשר להכין תה, אני מתחיל עכשיו לבנות את הגז, עד אז אי אפשר להתקדם עם הקירור הנוכחי.

מבחינת htt הביצועים הכי טובים הם ב 270 2-2-2-5 יציב וככה אני נשאר.

החלק המוזר הוא שהזיכרון יציב ב 290 או ב 300 לדוגמא, המעבד יציב ב 2700 כמו כלום ובכל זאת 300x9 לא נותן, הוא רץ רק על מכפלה של 4 ב htt מעל 300, אני צריך לבדוק למה זה ובכל אופן אני לא היחיד עם הבעיה הזאת, נבדוק נלמד .

אבל זה לא המילה האחרונהף בשאיפה בסוף זה להגיע ל 25 שניות ב pi ואני רחוק "רק" 4 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...