עצומה בשבילי להביא את הצ'ילי פפרס לארץ! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה בשבילי להביא את הצ'ילי פפרס לארץ!

Rule The Pc

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידי את יודעת בכלל מה הולך בסצינת המטאל בארץ? כל איזה 4 חודשיים באה להקה יחסית גדולה מאירופה

אני ידוע מה קורה בסצאנת המטאל בארץ ותאמין לי חוץ מלהקות בלרט דאט גוטי שאין להן קהל מי ידוע איזה באות לארץ , לפחות פול דיאנו הגיע לארץ והוא היה מבסוט מפה ועד הודעה חדשה כי היה לו קהל נהדר והוא קיבל יחס טוב .

הקטע הוא להביא יחס טוב ללהקות שבאות , בראיון שלי איתו הוא אמר שהוא בטוח חוזר שנה הבאה לפה .

ומה מטאליקה , מטאליקה חרא של להקה ,הם לא ינגנו את JFA או את RTL הם בטח ינגנו חומר חדש עם הבסיסט הצ'קצ'ה שלהם .

חסרה תרבות בארץ , כל להקה תבורך על בואה , וכן דריה אם אתה עושה רשימה לראמשטיין אני אחתום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחת לבאס אותי... :-(

תגידי את יודעת בכלל מה הולך בסצינת המטאל בארץ? כל איזה 4 חודשיים באה להקה יחסית גדולה מאירופה

ובכלל למה הם חושבים שהם יצליחו לשכנע אותם לבוא לארץ בגלל עצומה כזאת מסכנה...כאילו שאיכפת להם בכלל

באמת לא נשמע כאילו אכפת להם, אבל גם הסצינה פה לא מי יודע מה. אפשר לחשוב, איזו להקה שאת השם שלה אף אחד לא זוכר שהסולן לשעבר של "איירון מיידן" מככב שם. סו פאקינג וואט? הדבר הכי גדול שראיתי בארץ בזמן האחרון היו ה-Business

וזה היה עוד לפני 4-5 שנים. היו גם Rotten Christ, Aria, אבל חוצמזה לא הרבה הופעות בסדר גודל כמו שהיה פה פעם. לפני האינטיפאדה היו באים מלא זמרים ולהקות: מטאליקה, מדונה, מייקל ג'חנון בזמנו, U2, Exploited, Guns'n'Roses, ועוד רבים וטובים היו כאן. עכשיו לא רק שהסצינה המוזקלית מתה כאן (והדבר הכי קרוב לפאנק שנשמע זה "שייגעץ"), אלא שגם אף אחד מבחוץ לא רוצה לשים פה רגל! אני עוד זוכרת איך ימים ספורים לפני ההופעה Cradle Of Filth ביטלו בתירוץ מפגר שלדני יש דלקת גרון... אני וכל החברים שלי קנינו כרתיסים, גם אלו שלא הכי מתו עליהם - אלא שפשוט לא היתה אלטרנטיבה, חברים אחרים היו כ"כ נרגשים שהם שיננו שירים... כולם התחלקו על השכל ובסוף בשביל כלום ורק אחרי חצי שנה קיבלנו החזר כספי על הכרתיסים.

המוזיקה פה מתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שסצינת המטאל מתה.

בשנתיים האחרונות יש כל חודש (או אפילו פחות שבועיים שלושה) הופעה.

יש מגוון להקות בסצינת המטאל והכל פורח וטוב.

אומנם אין הרבה להקות מחול שבאות, אבל יש מדי פעם.

הסצינה חיה ובועטת, לפעמים מגיעים להופעה גם 1K ואפילו יותר (למטאליסט פסטיבל 2K+) שזה דיי מכובד..

אם תסתכלי לפני שנתיים או יותר בקושי היה משהו והיה ממש יבש... עכשיו הכל מתעורר שוב, בשלב מסויים זה יחזור להיות כמו שהיה לפני 10 שנים כשמגהדת' קריאטור והרבה להקות מחו"ל ביקרו פה.

לדעתי במשך הזמן יהיה הרבה יותר טוב , מספר הלהקות הישראליות הולך וגודל, כשרונות חדשים מתגלים והסצינה מתפתחת.

המוזיקה לא מתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שסצינת המטאל מתה.

בשנתיים האחרונות יש כל חודש (או אפילו פחות שבועיים שלושה) הופעה.

יש מגוון להקות בסצינת המטאל והכל פורח וטוב.

אומנם אין הרבה להקות מחול שבאות, אבל יש מדי פעם.

הסצינה חיה ובועטת, לפעמים מגיעים להופעה גם 1K ואפילו יותר (למטאליסט פסטיבל 2K+) שזה דיי מכובד..

אם תסתכלי לפני שנתיים או יותר בקושי היה משהו והיה ממש יבש... עכשיו הכל מתעורר שוב, בשלב מסויים זה יחזור להיות כמו שהיה לפני 10 שנים כשמגהדת' קריאטור והרבה להקות מחו"ל ביקרו פה.

לדעתי במשך הזמן יהיה הרבה יותר טוב , מספר הלהקות הישראליות הולך וגודל, כשרונות חדשים מתגלים והסצינה מתפתחת.

המוזיקה לא מתה

להקות מחו"ל לא ממש הרבה, רק במטאליסט האחרון הביאו את בהמות' ועוד כמה, אבל יש כאן להקות ישראליות ממש טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סצינת המטאל בארץ היא הולכת טוב רק חבל שרוב הסצינה בארץ זה רק דף ו הבי מטאל מסריח....

למורות שגם הבלאק דיי מתחיל להתעורר איפה שהוא פה ושם.

ו רמשטיין ומטאליקה וקריידל זה לא מטאל!!!.

זה רוק כבד . רמשטיין זה בכלל משהו מוזר מין משהו אלקטרוני. מטאליקה מזמן לא מטאל , וקריידל הישנים עוד אפשר לקרא לזה בלאק אבל החדשים זה זבל עופות אפילו רוק לא הייתי קורא  לזה.

פאוור מטאל: 

1. עצור - אתה הומו!

2. אם אתה אוהב רפסודי סביר להניח שאתה גם עושה שוק עם גיל חובב.

3. אם לזמרים שאתה מקשיב להם יש קול יותר גבוה מלמאיה בוסקילה - אתה הומו.

4. אל תצא עם חרב מהבית. זה ככה רק בתמונות, הם לא באמת מסתובבים עם זה.

5. אל תגיד לבלאקר שיצא אלבום שובר של נייטוויש - זה יכאב.

6. אל תאזין לסטרטובריוס - תראה מה קרה לטימו טולקי.

7. אל תגיד לבלאקר ש-Kiss זה בלאק מטאל - זה יכאב.

8. אל תלבש חולצות מלמלה - עוד יחשבו שאתה בוי ג'ורג'.

9. אל תגיד לבלאקר ש-Cradle of Filth זה בלאק מטאל - זה יכאב.10. תירגע! לא המציאו תנינים כדי שתהפוך אותם למגפיים!

11. מותר לך להקשיב רק ל-DamNNation (פרסומת סמויה)

12. אם יש לך פוסטרים של דני פילת' אתה אפילו יותר הומו ממי ששומע פאוור.

13. מותר לך להקשיב רק ל-DamNNation (שטיפת מוח)

14. אם לא הבנת למה בועטים בך בהופעות - פשוט תפסיק לצעוק Metal Brothers!!

15. אם אתה מקשיב ל-DamNNation אתה הומו - הם לא, הם אחלה גברים! (פעם שלישית...)

16. תאשים את אמא שלך. היא קנתה לך את שר הטבעות.

17. תאשים את שר הטבעות. הוא נותן לרפסודי השראה.

18. תאשים את רפסודי. בגללם אתה הומו.

19. אל תצפה ב-"דייט לסטרייט עם אביעד קיסוס" עוד יגידו שאתה שומע רפסודי.

20. אם אתה חושב שמטאל של ה-80`s זה בון ג'ובי ומוטלי קרו... לך לפגוש סקסולוג. נכון... אתה כנראה הומו.21. סביר להניח שאביעד קיסוס וגיל חובב אוהבים רפסודי.

22. סביר להניח שרפסודי לא יאהבו אותם.

23. אם מבינים מה כתוב בלוגו - זה פאוור מטאל ואתה כבר יודע מה אתה גם ככה.

24. מה זה שיחים זזים בגן ציבורי באמצע הלילה? - הסאגה החדשה של ראפסודי בתהליכי כתיבה.

25. מה זה פאוור מטאל מחתרתי? שעוד לא יצא מהארון.

26. אם אתה מאלה שחושבים שפנטרה זה פאוור מטאל - תגיד תודה לאלוהים - אתה לא הומו.

27. אם אתה הולך לגן חיות ומחפש את הכלוב של הדרקון, לך לסקסולוג. הוא יוכיח שיש לך בעיות קשות יותר...

28. תגיד, אד-גאי?

29. גם אני שומע פאוור מטאל - (תיזהרו...)

30. עיין שוב בסעיף 1.

(לקוח ממטאליסט :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נצביע להבאת אירון מיידן לארץ !!! הם בידיוק יוצאים לסיבוב הופעות של 30 שנה.

ליותר פרטים : http://ironman1il.freeserverhost.com/index.php.

עכשיו באמת הסצנה מתחילה להתחמם קצת אבל עדיין אלו לא שנות ה 90 שלהקות גדולות היו מגיעות לארץ .

אני זוכר שARIA היו אמורים להגיע לארץ והם ביטלו בגלל המצב הביטחוני (בול שיט ) , סקורפיאונס הופיעו במיצרים שזה אמור להיות בושה בישבילנו ששם הם הופיעו ופה לא , מטאליקה יכולה להישאר בבית , צריך לאט לאט שמפיק רציני יזיז דברים וככה הסצנה תתעורר .

BROTHERS OF METAL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נצביע להבאת אירון מיידן לארץ !!! הם בידיוק יוצאים לסיבוב הופעות של 30 שנה.

ליותר פרטים : http://ironman1il.freeserverhost.com/index.php.

עכשיו באמת הסצנה מתחילה להתחמם קצת אבל עדיין אלו לא שנות ה 90 שלהקות גדולות היו מגיעות לארץ .

אני זוכר שARIA היו אמורים להגיע לארץ והם ביטלו בגלל המצב הביטחוני (בול שיט ) , סקורפיאונס הופיעו במיצרים שזה אמור להיות בושה בישבילנו ששם הם הופיעו ופה לא , מטאליקה יכולה להישאר בבית , צריך לאט לאט שמפיק רציני יזיז דברים וככה הסצנה תתעורר .

BROTHERS OF METAL

משהו בשבילך

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Iron Maiden כבר היו בארץ ב 1995 שלושה הופעות עבדתי כ stage hand בשלושתם (קיבלתי את מקל תופים מהמתופף,והצטלמנו הרבה,רק חבל שברוס ואדריאן לא היו שם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האאאא???????

איך בידיוק אדריאן לא היה ?

ברוס זה ברור שלא היה כי היה את בלייז ביילי באותה תקופה , וברוס חזר ב 99 עם ברייב ניו וארלד .

סתכלו עכשיו זו הזדמנות ממש גדוולה לנסות לארגן את מיידן לארץ . אחרי הטור הזה יעבור עוד הרבה זמן שנוכל לשמוע שירים ישנים של מיידן לייב כי לקראת 30 השנה הם עושים טור ובוא יושמעו שירים שלא נשמעו כבר הרבה זמן לייב .

Iron Maiden כבר היו בארץ ב 1995 שלושה הופעות עבדתי כ stage hand בשלושתם (קיבלתי את מקל תופים מהמתופף,והצטלמנו הרבה,רק חבל שברוס ואדריאן לא היו שם).

צור איתי בבקשה קשר באייס 114508534, יש לי כמה דברים לדבר איתך עליהם.

משהו בשבילך

לא הבנתי כלום אבל לא משנה , אני מטאל הוד וככה זה יהיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מיידן?!

איפה הם יעשו את ההופעה? במחלקה הגריאטרית בבלינסון?

לא הייתי מתנגד להופעה של רמשטיין למורות שסיכוי אספי שיגיעו לפה...

בטח כולם יגיעו עליהם שהם נאצים בגלל שהם גרמנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האאאא???????

איך בידיוק אדריאן לא היה ?

כי אדריאן חזר ללהקה רק ב Brave New World

מה מיידן?!

איפה הם יעשו את ההופעה? במחלקה הגריאטרית בבלינסון?

הופיעו בירושלים (באיזה מועדון לא זוכר את השם),בחיפה במועדון שאז נקרא The End ובתל-אביב בסינרמה.

עריכה:

רק עכשיו שמתי לב ששאלת (בצחוק) איפה הם יופיעו ולא הופיעו...לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...