disk on key - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

disk on key

IG

Recommended Posts

WOW... עכשו איבדתי אותכם לגמרי... מה זה DOC (חוץ מסוג הקובץ של וורד :s07:)

אני מתכוון לקנות דיסק און קי שלהם, . אני מכיר אישי הרבה אנשים שמשתמשים בו, ואין להם תלונות.

אחרי ההודעות של נמסיס החלטתי שאם יהייה לי זמן, אפילו חצי שעה, אני אסע לקנות את הLG כדי לא להידפק עד כדי כך... עכשו אני רואה שגם מישהו שמבין (ווטוס... ריספקט  :xyxthumbs:) אומר שהם בסדר? מה יהייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי שלושה מושגים בפוסט האחרון שלי

DOK - דיסק און קיי

RAM - זכרונות ראם למחשב

כרטיס מולטימדיה - זיכרון למצלמה

הזכרונות של PQI שלNEMESIS היה בעיות איתם, אלה כרטיסי זיכרון למצלמה..

הזכרונות ראם של PQI נחשבים לזכרונות מצויינים מאוד ואמינים מאוד, חברה טובה.

אני חושב שאי אפשר להכליל יצרן שלם ולהגיד שה DOK שלו לא אמינים, בגלל שהיה ניסיון רע עם מוצר אחר שלו..

שמעתי גם בעיות שצצו ל וגם לDOK אחרים, אבל לכל מוצר יש פה ושם מקרים גרועים (אחרי הכל מתוך אלפי חתיכות שנמכרות בארץ אתה לא מצפה ש100 אחוז מהם היו טובים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOK = Disk On Key

כל אחד יגיד לך שהיה לו פעם DOK של חברה X והוא נדפק אז חברה X דפוקה ומישהו אחר שיש לו אותו מוצר ועובד יגיד לך שזה טוב. דרך אגב יש לי כבר יותר משנה DOK של PQI והוא עובד יופי.

תקבל לבד החלטה על איזה חברה אתה הולך, פה לא תמצא מידע מדוייק על אמינות של חברה אחת על השניה אלה רק ניסיון של אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עובד... זה העיקר, אני לא צריך שיעשה לי קפה... אני צריך להעביר נתונים ממקום למקום. אני לא חושב שיש הבדל בין החברות. אז אם זה עובד זה עובד, אם לא אז לא...

מקסימום יש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, נסעתי לקניון, לבאג לא הייה 256MB, רק את ה512, והייה להם את קינגמאקס... לא קניתי.

נכנסתי לקרביץ

הייה להם את הסאן דיסק.

קניתי.

יש עוד מישהו שממליץ עליו חוץ משבי? (לא שאני מזלזל, אבל טובים השניים מהאחד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער... לא הייה לי כוח לעבור על כל התראד, וההודעה של שבי אחרונה...

זה לא אישי...

OK, תודה. עכשו אני יכול לפתוח אותו ולהתחיל להשתמש בו בלב שלם :yelclap:

פשוט אני מתכוון לחבר אותו ללפטופ שלי, ולא רציתי שהוא ישרף או משהו כזה... תודה לכווווולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...