לאן אפשר להגיע עם 2.26 533MHZ INTEL ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן אפשר להגיע עם 2.26 533MHZ INTEL ?

B0necrack3R

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם קירור טוב ו HSF טוב ועם לוח של שתומך ב533 עד כמה אפשר להגיע עם המעב הנ"ל ??

האם למישהו מכם יש מעבד זה? איך הוא? עד כמה הגעתם איתו?

תדוה ::)

רחוק ;)

לאן תגיע תלוי בכמה דברים:

1. תאריך אריזה טוב.

2. סידרה טובה(שהיא 003)

3. HSF טוב(AX-478) או אלפא.

4. לוח אם טוב, עדיף כי הם מגיעים יותר רחוק אבל גם RDR איכותי טוב.

הייתי לוחק לוח אם BD7-II ואלפא או AX-478 בתור HSF.

נ.ב

בהצלחה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת סדרת ייצור?? ומזה 003???מה אתה אומר ל 2.53 אפשר להגיעה??

אם למשל אני מצליח להגיעה ל2.53 אז המעבד שלי ישתווה למעבד המקורי של 2.53 ???

תודה!

תן לי מייל ואני אשלח לך תמונה שמסבירה הכל, אפשר להגיע לא להגיעה, אם תגיע ל-2.53(שאני חושב שכן) הוא יהיה יותר חזק בגלל שמהירות ה-FSB תיהיה יותר גדולה מ-133.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא ישתווה, הוא יהיה חזק בהרבה כי הבאס שלו יהיה גבוהה מאד. אגב זהו אינו מעבד אידיאלי לאוברקלוק בגלל הבאס התחילי הגבוהה להחריד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא ישתווה, הוא יהיה חזק בהרבה כי הבאס שלו יהיה גבוהה מאד. אגב זהו אינו מעבד אידיאלי לאוברקלוק בגלל הבאס התחילי הגבוהה להחריד...

הוא כן, כמו שאתה מעלה 1.6A מFSB של 100 לFSB של 133, ככה תוכל להעלות אותו מ133 ל166..וכשיצאו זיכרונות 3200 אמיתיים (לא 2700 מומהרים) אני מעריך שנראה תוצאות מעולות..דמיין לרגע.

המעבד עובד בFSB של 180, ראטיו של 3:4, הזיכרון רץ ב240 (זיכרונות 3200 אמיתיים יעמדו בזה אני מניח) מה שאומר 480...

צריך יותר? ;D ואינ מעריך שאם טוב יהיה אפשר להגיע ךלFSB גבוה מאוד, עקב המכפלה הנמוכה..אולי אפילו 190 ב1:1..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל אותי, המעבד הזה הוא פשוט 1.6A מומהר וסתם ביזבוז כסף.

ובעוד ש-1.6 עולה בסביבות ה-850 ש"ח, ה-2.26 עולה בסביבות ה-1700 ש"ח.

לדעתי תיקח 1.8 (שעולה בסביבות 1100) ותמהיר אותו ל-2.4 (fsb 133)... לא יספיק לך, תמשיך הלאה...

זה עדיין יותר ישתלם מאשר לקנות מעבד עם fsb 133, למרות שאלו בטח מסדרות יותר טובות, שעם רציני (לא אוויר) יגיעו ממש רחוק.

מה שטוב בו זה שהוא עם מכפלה מאוד נמוכה (17), ככה שהסיכויים להגיע איתו ל-FSB גבוה דיי טובים.

בקיצר, אם אין בעיה עם כסף, זה יכול להיות ניסוי נחמד מאוד.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שואל אותי, המעבד הזה הוא פשוט 1.6A מומהר וסתם ביזבוז כסף.

ובעוד ש-1.6 עולה בסביבות ה-850 ש"ח, ה-2.26 עולה בסביבות ה-1700 ש"ח.

לדעתי תיקח 1.8 (שעולה בסביבות 1100) ותמהיר אותו ל-2.4 (fsb 133)... לא יספיק לך, תמשיך הלאה...

זה עדיין יותר ישתלם מאשר לקנות מעבד עם fsb 133, למרות שאלו בטח מסדרות יותר טובות, שעם רציני (לא אוויר) יגיעו ממש רחוק.

מה שטוב בו זה שהוא עם מכפלה מאוד נמוכה (17), ככה שהסיכויים להגיע איתו ל-FSB גבוה דיי טובים.

בקיצר, אם אין בעיה עם כסף, זה יכול להיות ניסוי נחמד מאוד.. :)

הוא לא 1.6A מומהר..

הטמפ' שלו בFSB של 166 היא כמו של ה1.6 ב133 בערך (המכפלה היא 17 ולא 16).

אם כבר לוקחים נורת'ווד A, 1.6 עדיף על ה1.8 עקב המכפלה הנמוכה יותר- אבל לפי מה שאני יודע אין ממש ברירה עקב חיסרון גדול במעבדי ה1.6A, אולי אפילו הפסקת ייצור שלהם..

דווקא גם עם אוויר הם יכולים להגיע לתוצאות גבוהות, כמו ש1.6A עולה ל170, אז אני מעריך שאת ה2.26 תוכל להעלות ל180-190 גם עם אוויר.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמפ' זה כבר יותר עניין של מתחים ושוני בין מחשבים ולא דבר שאתה יכול להשוות בין ניסיונות המהרה שונים.

הייתי בודק לך מה הטמפ' של שלי ב-133 אבל אין לי כח כרגע לפרק ולחבר הכל מחדש.

אני עדיין לא מאמין שיש הרבה הבדל בין מעבדי ה-B של ל-A.

אבל הם בטח מגיעים רחוק יותר בגלל שהם מסטפינג יותר מאוחר. עדיין אני לא יודע אם אתה יכול להגיע ל-3 ג'יגה-הרץ עם אוויר בלבד.

אולי...

מהירות באס ו-FSB זה לא אותו דבר..

באס = fsbx4

אז בו נגיד שהצלחת באמת להגדיל את ה-FSB ל-166, אז הבאס שלך יהיה 664.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמפ' זה כבר יותר עניין של מתחים ושוני בין מחשבים ולא דבר שאתה יכול להשוות בין ניסיונות שונים.

הייתי בודק לך מה הטמפ' של שלי ב-133 אבל אין לי כח כרגע לפרק ולחבר הכל מחדש.

אני עדיין לא מאמין שיש הרבה הבדל בין מעבדי ה-B של ל-A.

אבל הם בטח מגיעים רחוק יותר בגלל שהם מסטפינג יותר מאוחר. עדיין אני לא יודע אם אתה יכול להגיע ל-3 ג'יגה-הרץ עם אוויר בלבד.

אולי...

מהירות באס ו-FSB זה לא אותו דבר..

באס = fsbx4

אז בו נגיד שהצלחת באמת להגדיל את ה-FSB ל-166, אז הבאס שלך יהיה 664.

בטח שיש הבדל, מעבדי הB עובדים בFSB של 133 בטמפ' שבה עובדים מעבדי הA בFSB של 100..לא הבדל? ;)

לגבי OC, אני לא רואה סיבה שלא יוכלו להגיע ל3 ג'יגה הרץ עם ה2.26 בקירור אוויר..אמור להיות לא בעייתי במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין אמור לבין יכול.

ראית אותם עובדים באותה טמפ' בהבדלי FSB האלה?

כלומר ראית 2.26 עובד בדיוק באותו מתח ובאותה טמפ' (ובאותו מארז ולוח) כמו 1.6 מומהר עם FSB133?

1.6 בלי העלאת מתח עדיין יהיה באותה טמפ' כמו ה-2.26 אני מאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין אמור לבין יכול.

ראית אותם עובדים באותה טמפ' בהבדלי FSB האלה?

כלומר ראית 2.26 עובד בדיוק באותו מתח ובאותה טמפ' (ובאותו מארז ולוח) כמו 1.6 מומהר עם FSB133?

1.6 בלי העלאת מתח עדיין יהיה באותה טמפ' כמו ה-2.26 אני מאמין.

הוא לא יהיה..ברגע שתעלה את הFSB ל133 תהיה עליית טמפ' כשהיא, כמו שאם תעלה את ה2.26 לFSB של 166 תהיה עליית טמפ'..ולו הקטנה ביותר.

לCornaLover, אי אפשר לדעת לאן תגיע- תלוי בתאריך אריזה, גרסא ובסדרת ייצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...