כיצד מעבירים קלטות טייפ למחשב? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד מעבירים קלטות טייפ למחשב?

solet

Recommended Posts

שלום לכולם.

אני אציין בפתיחה שחוץ מכרטיס קול שיש לי- הכי פשוט נראה לי - ואין לי מושג מה הסוג שלו - אין לי מושג לגבי כל מה שקשור לאודיו, והעברת קלטות טייפ למחשב.

יש מספר קלטות ישנות מאוד (בנות 30 שנה!!) שמוקלט עליהם דברים נדירים שחשובים לי מכל משמר.

כיצד אני יכול להעביר אותם למחשב? מה אני צריך בשביל זה?(חומרה, תוכנה, מערכת סטריאו מתקדמת? (שלי בת 10 שנים))

ושאלה נוספת - במידה והעברתי את הכל למחשב -יש תוכנות ש"מנקות" את הקובץ מרעשי רקע? תוכנות שיעזרו לשפר את איכות הקול בצורה משמעותית?

כל עזרה תתקבל בברכה.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך סולת :lol:

אוקיי אני אנסה להסביר בקצרה

קודם כל תברר איזה כרטיס קול יש לך (וגם מחשב ומערכת הפעלה יהיה נחמד )

אתה יכול להעביר את הקלטות בכך שאת מחבר אופציית LineOut במערכת שלך

אתה מעביר את המידע עם כבל mini pl 2 mini pl בכך שאתה מחבר את הLine out במערכת לכבל ובצד השני למחשב בכניסת ה Line in

לאחר מכן אתה קובע במיקסר (הבקרת קול במחשב שלך ) שה Input יהיה ה Line in

לאחר מכן אתה צריך תוכנת איכותית בשביל להוריד רעשי רקע

אני ממליץ בחום על Adobe Audition 1.5 (גירסה אחד גם טובה אבל לא מרובת אופציות כמו 1.5 )

לאחר שהקלטת את החומר אתה מנקה אותו בעזרת אפקט ה Noise Reduction (יש מדריך להסרת רעשי רקע [url=] http://www.wrigleyvideo.com/videotutorial/tutdes_audition_noise.htm

לחץ כאן

שמור את הקבצים שעיבדת בפורמט (עם דחיסה של 320 הכי מומלץ בשביל חומר ישן )

וצרוב על Audio Disk עם NERO

אני מקווה שכל מה שהסברתי עזר לך

אם לא

אז לא .

2005 חדשה לך :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

תשמע אחי זה עסק ממש לא פשוט זה מערכת סטריאו רגילה וכרטיס קול ביתי אני חושב שאולי תעביר אליי יש לי כרטיס קול מקצועי וטייפ דק מקצועי

אני יעזור לך להמיר אותן ל CD באיכות אולפן תוכל ליצור איתי קשר אל תתעסק אם שום כבלים

יש לי את התוכנה קיובייס זה יעבור מאסטרינג וייצרב בכל פורמט שתרצה בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לא חשבתי על זה ,אבל מצד שני אולי אין לו מספיק מקום במחשב

בשביל כמה קלטות ועוד על WAV

זה כניראה למה הצעתי ולא WAV

אני חושב שגם ב-2005 לא היתה אמורה להיות שום סיבה שתהיה למישהו בעיית מקום בגלל כמה מאות מגות מסכנות...

בכל מקרה, לא יפה להקפיץ!

נ.ב.

וואי INFERNo... המצב שלך בקנטים, הא... 25 דקות לפני הסילבסטר, ואתה שולח לאנשים לינקים לכבלים בפורום מחשבים... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...