כל בעלי MSI GF4 TI 4600!!!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל בעלי MSI GF4 TI 4600!!!!

moonbone

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

RAMDAC קובע בעיקר את הרזולוציה המקסימלית וקצב הרענון...

ככל שהראםדאק יהיה יותר גבוה נכון בהתאם תגדל היכולת של הכרטיס להגיע לרזולוציות גבוהות וקצבי ריענון גבוהים יותר, אך עם זאת זה גם מבטיח לתמונה יציבה יותר בכל רזולוצייה זהיא, כמובן ברזולוציות של עד 1280X1024 זה לא משמעותי ואין הוים כרטיס שלא מסוגל לספק תמונה יציבה ברזולוציות אלו (אני לא אומר שהחדות טובה, אבל היציבות כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה מישהו מכם פעם ראה את הכרטיס הזה שהוא אומר שיש לו בעיות עם איכות תמונה? כי אם כן אז יופי ואני יאמין לו אבל זה של אין מוניטין של חברה טובה כמו שיש ללדטק זה לא אומר שהם לא הצליחו הפעם ואם קראתם א תהכתבה והבנצ'מארק בקישור ששמתי בעמוד הקודם הייתם רואים שמבחינת ביצועים הוא דווקא מוביל... אז כאן נכנס לתמונה הבעיה הם איכות התמונה...

ואני צריך מישהו שראה את הכרטיס הזה עובד ויכול להגיד לי שהאיכות תמונה היא טובה/לא טובה....

תודה...

ועוד משהו מי שאמר קודם שצריך מעבד מאוד רציני בשביל זה ... אז ככה ... מכיוון שאני קונה מחשב כל 3 שנים ולצערי לא משדרג(אבא שלי)

אז אנחנו קונים את הכי טוב שיש כמעט כל עוד המחיר בערך סביר...

ולכן אני קונה P4 2400 MHrz 533 MHrz FSB

והוא אני בטוח מספיק מהיר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,

הכרטיס המדובר יושב כרגע במערכת שלי, שאת המפרט המלא שלה תקרא בצד ימין.

ואני יכול לומר לך חד וחלק.. שיש לו בעיות חדות, מצד שינ אני עובד ברזולוצייה קצת לא סטנדרטית, 1280X970.

נ.ב זהו הכרטיס שנעשו עליו הבדיקות באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות לי טובה?

אם כן אני אשמח ואתה תוכל להרגיש שעשית את המעשה הטוב היומי שלך.... :)

אז ככה אם יש לך זמן תשנה רזולוציה לכמה דקות ל

1024 * 768 (זו הרזולוציה שאני רגיל לעבוד איתה) ואני צריך שתגיד לי אם גם ברזולוציה הזאת יש בעיות חדות.... (נקווה שלא)

אם אין בעיות ועדיין נשאר לך קצת זמן אז תעלה קצת את הרזולוציה עד שתראה שיש בעיות חדות אבל בעיקרון מה שחשוב לי זה

1024 768

ונגיד

1024 1280

1800 1600 אני לא בטוח בקשר למספרים פה אבל אני בטוח שאתה מבין למה אני מתכוון.

אם אתה עובד ברזולוציה נמוכה יחסית ויש לך בעיות חדות אז אולי כדאי שאני יתחיל לחפש כרטיס אחר עם

TV IN....

בכל מקרה עד כמה זה מפריע הבעיות חדות האלה? אם הם מופיעות גם ברזולוציות הנמוכות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,

א. עבדתי ברזולוציות השונות, ואני יכול לומר בוודואת כי אין שום בעייה עד 1280X1024.

ב. לדעתי אתה גם ככה לא תשים לב לכך, אני פשוט פרפציוניסט בצורה סופני.

ג. .., הכרטיס פה הוא כול לאפשרויות Video In.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה עזרת לי מאוד אני לא מתכוון להתקרב לרזולציות האלה בכל מקרה . העיניים שלי חשובות לי.....

בתוך שבוע בערך אני אקנה את המחשב החדש וכל זה בשביל לשחק NeverWinter Nights סתם לא.... לא רק בכל אופן ... אבל בעיקר

אם השתמשת ב TV IN אז אני אשמח לדעת מה עשית כדי להעביר תואם למשל מוידאו או ממיר.... או אם לא עשית את זה אז חבל...

אבל אם בכל זאת אתה יודע אני אשמח לדעת כי אני מתכוון להשתמש במחשב שלי כטלויזיה במקום הבוכרית שיש לי בחדר שאי אפשר לראות כלום והשלט לא עובד אז פה לפחות יהיה עכבר... אולי אפילו אל חוטי ואז זה יהיה בכלל כיף...

בגלל זה גם יש לי סיבה מספיק טובה לאבא שלי למה אני רוצה מסך שהוא לא שטוח ב2500 שקל....

אז תעזרו לי בקשר ל audio in

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הזה נחמד מאוד .........(אני לא סתם כותב , יש לי אותו :AR15:)

אני לא רואה בעיות חדות ?

אני משתמש בו 90% מהפעמים ב - 1024*768 .

זה לא כרטיס לאובר קלוק .. ( אבל הביצועים שלו מספיקים לכל מה שתרצה גם ללא אובר קלוק )

אתה שואל עם זו קניה טובה או לא ? אז התשובה היא כן , אם יש לך כסף .

אם אין לך תעזוב שטיות , זה לא חובה , תקנה TI4200 או TI4400 של חברה אחרת ..

תעשה לו קטן , ותגיע לאותה מהירות . ובהרבה פחות כסף...

חוץ מזה אל תבאס את עצמך ,כרטיסי הדור הבא כבר בשטח .. ממש פו , עם עדיפות ביצועים בערך באותו המחיר.

לגבי חדות !!!(פילטרים) , אני לא רואה שום בעיה .. באמת , אבל אני לא מומחה ...

קראתי ים של ביקורות עליו , והוא עומד 1:1 עם הטובים שבהם .

לכל כרטיס יש מינוסים ופלוסים ..

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. עבדתי ברזולוציות השונות, ואני יכול לומר בוודואת כי אין שום בעייה עד 1280X1024.

קראתי באיזו ביקורת שלכל ה יש בעיה ברזולוציות מעל זו שציינת וכנראה NVIDIAתשפר זאת בשבב הבא (לפחות כך הם מקווים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לי יש 4400.

אין שום סיבה לשלם יותר לקחת את ה 4600.

אצלי המערכת כרגע לא מומהרת.

רזולציה - אני מטורף ולרוב עובד על 2048-1900 וזה מעולה אין שום בעיות שאני יכול להבחין.

לגבי תדרי רענון - אני אוהב 100 וזה נראה טוב.

אם יש לך מסך טוב אז הכל יהיה טוב.

העיה היחידה שיכולה להיות זה שאצלי הכבל של ה TV IN הוא לא משהו (מוזהב רגיל) ולכן לא רואים משהו .

אבל אם תשקיע כמו שאני עומד לקנות כבל עבה עם מחברים מפלטינה וכבל עצמו זהב , (אני מגזים לא צריך כזה אבל תקנה כבל טוב).

לגבי ביצועים - שוב המערכת לא מומהרת והציון ב 3DMARK2001SE הוא 10300-10500 שזה מעולה.

לגבי קרור - הכרטיס עצמו בכלל לא מתחמם גם לאחר עבודה כשה , נכון שם תנסה להמהיר כנראה תגיע ל 10 MHZ פחות מאלה שמקוררים אבל נשארת עם 300-1000 שח יותר בכיס וזה משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה ישמע טיפשי , אבל מה עם המטרוקס החדש ?

הוא אמור לעלות אותו דבר כמו ה ti 4600 וביצועים יותר טובים ואם כבר הולכים על כרטיס מסדרת ה gf4 ti לך על ה4400 של לידטק מכיון שהבדלים אינם גדולים בין ה4600 ל4400 ואם אתה רוצה את כל הדברים הטובים שבאים עם ה לך ה4400 או ה4200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...