כל בעלי MSI GF4 TI 4600!!!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל בעלי MSI GF4 TI 4600!!!!

moonbone

Recommended Posts

אני הוך לקנות את הכרטיס הזה ואני רוצה לשמוע חוות דעת מאנשים שהשתמשו בו ופחות מאנשים ששמעו עליו....אלא אם כן זה לא שמועות אלא דברים אמיתיים שאין עליהם ויכוח.... בקיצור אני צריך לדעת איך הכרטיס....

מבחינת איכות תמונה ברזולוציות גבוהות

FPS

overclocking אם מישהו ניסה

ורעש.....

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.hwzone.co.il/reviews.php?file=MSI_GF4_Ti4600

וזאת ילדים, היא הסיבה למה כדאי להציץ טיפ טיפה בעמוד הראשי של האתר...

מסתכלים, אבל עדיין לא שווה לקנות את ה4600 זה פשוט גנבה וביצועים לא מי יודע מה מה4400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תיקנה ti4200 ותעשה לו o/c ויש לך ti4600 לא שווה להשקיע איזה 300 שקל או יותר!!!

כמו לא שווה ליקנות את הradeon 8500 לוקחים את הradeon 8500le ומוספים לו 25מגה הרץ לזיכרון ולליבה ויש לך 8500!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il/reviews.php?file=MSI_GF4_Ti4600

וזאת ילדים, היא הסיבה למה כדאי להציץ טיפ טיפה בעמוד הראשי של האתר...

קראתי את זה אבל....

אתה אומר את זה כאילו שכדאי או לא אני לא מבין כי סה"כ אומרים שמה שיש לו ביצועים טובים ושהחסרון שלו הוא שאין לו אמצעי ...

סה"כ אם מישהו יכול להמליץ לי על אחד אחר שיש לו TV IN אני לא אתנגל לדעתי לקחת אותו במקום אם הוא יותר טוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tom's hardware - making themselves heared

כדאי לקרוא לדעתי

קודם כל אמרתי למה אני רוצה את ה בגלל האפשרות לכניסת וידאו ולא רק יציאה... ובגלל המחיר הנמוך והדברים ש דוחפים לך לארגז של הכרטיס כדי לרפד אותו (אני לא מתכוון לקלקר אלא לערימות של תוכנות משחקים ושאר ירקות)

בקיצור לא איכפת לי להשקיע קצת בקירור שלו בעצמי

אם תסבירו לי מה התפקיד של הפילטרים בכרטיס אז אני יחליט אם זה מאוד חשוב לי או לא...

אם יש לכם המלצות (שוב) לכרטיס אחר עם TV IN שהוא יותר טוב מבחינת פילטרים וקירור תגידו ואני אולי יחליף... אני ממש לא סגור על MSI

פשוט המחשב שאני רוצה לקנות גם ככה יקר מאוד ואני לא רוצה לשלם הרבה יותר מדי...

תכנסו לקישור למעלה ותסתכלו בחלק של ההשואות תראו שהוא מוביל בהרבה מקרים ואם לא מוביל אז שני או שלישי

נכון אני יודע ההבדלים לא משמעותיים וזאת אחת הסיבות שאני לוקח את הכרטיס הזול יותר....

שוב אני מבקש שתסבירו לי מה תפקיד הפילטרים ושמישהו שיש לו את הכרטיס הזה יגיב בבקשה לגבי סיפוק שלו מהכרטיס....

תבדקו שמה גם את הקטע של איכות התמונה ברזולוציות הגבוהות ותראו שהוא נמצא שמה ביחד עם הכרטיסים עם איכות התמונה הטובה ביותר...

תודה שוה ואני מצטער שאני כותב כל כך הרבה אני פשוט לא רוצה לעשות טעויות עם הכרטיס הזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול מאוד להיות ואני אפילו בטוח שמבחינת יעילות ביחס למחיר אבל אני מעדיף לשלם יותר ולקחת את היותר מהיר....

אם מישהו רק מוכן להסביר לי מה תפקיד הפילטרים.....

וכמה יעלה לי לקרר בעצמי עם צלעות את הזכרונות של הכרטיס הזה ומה בעצם זה יתן לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות הפילטרים קובעת את איכות התמונה

סינקים לזיכרונות לא עולים הרבה והם נותנים לך אפשרות להמהיר את הכרטיס וע"י כך לקבל יותר ביצועים

קח בחשבון שצריך מעבד ממש ממש מהיר לנצל את ה TI4600 לפעמים אפילו ה-XP2000 לא מצליח לנצל אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...