כמה כדאי/צריך להשקיע במחשב? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה כדאי/צריך להשקיע במחשב?

gggilad13

Recommended Posts

אני רוצה לעשות שידרוג גדול למחשב שיש לי (לוח, מעבד, זיכרון, כרטיס מסך וספק+מארז) או בכלל לקנות מחשב חדש.

המטרות של המחשב זה בעיקר למשחקים ומולטימדיה וגם כל שאר הדברים היומיומיים (אינטרנט, וורד וכו'...)

השאלה שלי היא כמה כדאי להשקיע בכל זה? אין לי תקציב מוגדר ובגלל זה אני רוצה לקנות משהו שלא יהיה יותר מידי בשבילי אלה ימלא את הצרכים שלי בצורה הכי טובה. אני לא הכי גדול (בעיקר בגלל שהמחשב שלי עכשיו לא מריץ משחקים חדשים) אבל אני רוצה שהמשחקים יפעלו בצורה טובה מאוד וחלקה.

אז השאלה שלי היא כמה כדאי להשקיע בזה? כמה צריך לעשות מחשב טוב שיעמוד בדרישות האלה ויחזיק לי הרבה זמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר ש 5 שנים זה קצת יומרני. אולי 3 שנים וגם זה בכפוף לשינויי .

למשל, אם בשנה הבאה יצא LONGHORN אז הוא יכול במהרה להפוך לסטנדרט ודרישות החומרה שלו מאד גבוהות. לכן יכול להיות שהוא יצריך שינוי של המחשב כבר בעוד שנתיים (כמו שבזמנו יציאת WIN95 הכריחה את כולם לעבור לפנטיום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 שנים :lol: איפה אתה חיי?

זה שאתה עם p3 זאת בעיה שלך...

אבל מישהו נורמלי אפילו פשוט שרוצה לשחק עכשיו hl2 או כל משחק אחר

בחיים לא ישאר עם p3 :lol: ואתה קורא לעצמך gamer:)

אני לא מסוגל לשחק במשחק כל עוד הוא לא על 1024 וכל ההגדות שלו על הכי גבוה...עם זה לא פועל לי חלק לא משחק בו ,נקודה.

לפותח התרד ... 5000-4500 (בלי מסך) אתה יכול לבנות לעצמך משהו לא רע בכלל...

שיספיק לך לאיזה שנתיים שלוש גג מבחינת משחקים, אחר כך מחליפים כרטיס מסך ואולי גם מעבד והכל בסדר*, אבל לישומים רגילים יכול להספיק להרבה זמן

משהו עם איזה

3200+ 939

ו 6800NU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל אחד נולד  עם כף מזהב בפה....וכן....5 שנים, ואני מריץ HL2 על 800*600 בלי קרטוע אחד אפילו....

איך?!?!

לי יש P4 1.5 ואני בקושי מצליח להריץ רולר קוסט טייקון 3 על ההגדרות הכי נמוכות!

אם עוד שנה יצא הלונגהורן והוא באמת יציב סטנדרט חדש בכל, אז אולי באמת כדאי לחכות שהוא יצא ורק אז לקנות מחשב? (אם זה שנה הבאה זה של כל כך הרבה זמן...)

לפותח התרד ... 5000-4500 (בלי מסך) אתה יכול לבנות לעצמך משהו לא רע בכלל...

שיספיק לך לאיזה שנתיים שלוש גג מבחינת משחקים, אחר כך מחליפים כרטיס מסך ואולי גם מעבד והכל בסדר*, אבל לישומים רגילים יכול להספיק להרבה זמן

משהו עם איזה

3200+ 939

ו 6800NU.

6800NU? זה קצת חזק מידי? אני חשבתי יותר על מקסימום 6600GT וא-ו-ל-י 6800 רגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך?!?!

לי יש P4 1.5 ואני בקושי מצליח להריץ רולר קוסט טייקון 3 על ההגדרות הכי נמוכות!

אם עוד שנה יצא הלונגהורן והוא באמת יציב סטנדרט חדש בכל, אז אולי באמת כדאי לחכות שהוא יצא ורק אז לקנות מחשב? (אם זה שנה הבאה זה של כל כך הרבה זמן...)

6800NU? זה קצת חזק מידי? אני חשבתי יותר על מקסימום 6600GT וא-ו-ל-י 6800 רגיל...

כן....מפתיע נכון? רולר קוסטר? אני יכול להדליק 2 משחקים כאלה וזה יעבוד מצויין....כנראה שאתה לא יודע איך לשמור על המחשב....אפשר גם לגרום למחשב חדש לקרטע בכל משחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, מה שאני צריך זה רק מחשב ללא שום ציוד היקפי.

בקשר לתקציב, אני כבר כתבתי את זה בתחילת הת'רד, אין לי איזשהו תקציב מוגדר, אני מוכן לשלם כמה שצריך בשביל לקבל את הביצועים שהכי מתאימים לי.

לגברי הדרישות שלי:

אני לא הולך לעשות OC ככה שאני לא צריך חלקים שהם טובים לOC אלה אלקים שיביאו לי ביצועים ואמינות טובים ללא אוברקלוקינג.

כדאי ללכת על הNFORCE 4 החדש? אני לא הולך לעשות אבל אולי עדיף בשביל אפשרויות ההרחבה לעתיד (PCIE) וכל התכונות החדשות שמגיעות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט ב5000:

שם מוצר כמות מחיר סופי

Compucase-HEC Super Midi Tower CI-6919 BL USB 300W 1 414.41 ¤

NEC ND-3500A 16/4/24//48/16/48 Bulk DVD±R/RW 1 389 ¤

AMD Athlon 64 3000+ CPU Tray + TT TR2 for AMD64 1 950 ¤

Citizen/Sony/Mitsumi Black 1.44MB 3,5" FDD 1 55 ¤

Maxtor 80GB 7200rpm 8MB Buffer Serial ATA HDD 1 405 ¤

Gigaybyte GA-K8NS nForce3 250 Motherboard 1 530 ¤

A-Data 512 MB DDR 3200 Memory 1 495.14 ¤

Computer Assembly 1 160 ¤

Albatron Geforce AGP6600GT 128Mb DDR III 128Bit Video Card 1 1550 ¤

סה''כ: 9 4948.55 ¤

www.logicpc.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...