קירור לכרטיס המסך? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור לכרטיס המסך?

Tall-Guy

Recommended Posts

לפני כמה שעות שמעתי רעשים של טרקטור מהמארז שלי. פתחתי את המארז וגילתי שהמאוור של הכרטיס מסך שלי איבד כנף.

אני מעוניין לקנות קירור חדש אולם אני לא מבין דבר בעניין.

רצוי לציין ש -

1) הכרטיס שברשותי הוא ATI 9700 - Hercules.

2) אני לא עושה Overclocking או משהו יוצא דופן. מה שכן אני משחק הרבה משחקים.

3) אני מחפש חנויות שנמצאות במרכז. לכן חנויות כמו Panda יהיו בעיה בשבילי.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשלוח את הכרטיס חזרה לחנות ולבקש מאורר דומה במחיר נמוך, או סתם סינק לא מוכר ב40-50 שקל..

או להשקיע כבר בקירור רציני כמו הסיילנסר של COOLING' שזה יוצא בערך 150 שקל כולל לזכרונות, נמכר בזיגזג וניתן לעשות משלוח לכל חלקי הארץ (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל - Silencer יש בעיה עם הכרטיס שלי. הוא לא בדיוק עובד טוב עם יצרן הכרטיס Hercules.

למרות שזה אפשרי להתקין אותו (אחרי שאני Heatsink שמגיע עם הכרטיס המקורי).

בנוסף, חשבתי להזמין את ה Zalman ZM-80HP שנראה יחסית מפלצתי, אבל שמעתי עליו דברים טובים. שוב, אני צריך לפרק Heatsink מתחת ל GPU כדי שהכל יתחבר כמו שצריך.

כנראה Hercules לא בנו את הכרטיסים שלהם בסטנדרט של ATI.

או, האם יש אופציה להתקנת מאורר פשוט כולשהו? אפילו אילתור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהצעתי בהתחלה יש אפשרות לסינקים קטנים לצ'יפסט עם איזה מאורר פשוט, עניין של 50 שקל

אבל זה לא ממש רציני ולא הייתי ממליץ לקחת את זה לכרטיס כמו שלך

בקשר לעניין עם הבעיית תאימות להרקולס, אתה תמיד יכול לפרק את כל הסינקים הקיימים כולל הכל ולהרכיב את הסיילנסר ולא אמורה להיות שום בעיה..

ובקשר לקירור של זלמן, הוא על הפנים.. הוא משתפר רק שאתה מוסיף לו את המאורר שנמכר בנפרד, אבל עדיין הקירור שלו בכלל בכלל לא משהו

אם כבר אתה רוצה איזה זלמן נחמד יש את הקירור החדש שהגיע לפנדה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_851&products_id=8205

http://www.zalman.co.kr/eng/product/view.asp?idx=150&code=013

תעשה את השיקולים שלך אם אתה מוכן להשקיע עוד קצת בשביל נורמלי או להסתפק במשהו פשוט (שיכול במקרים מסויימים להספיק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אני ממש חייב לבחור כבר מאורר, כי אני רוצה לאסוף את ההזמנה כבר מחר.

בוא נעשה יישור קו -

המחשב שלי רץ על AMD 64 2800 , עם לוח אם של Kv8pro.

הכרטיס מסך שלי ( Hercules 9700 Pro ) כבר מזמן היה לי כאב ראש רציני. במחשב הישן שלי לא יכולתי לשחק שום משחק בלי לשחק עם ה Case של המחשב פתוח. כל דקה המחשב היה נתקע כנראה מחום של כרטיס מסך.

עכשיו לפני שבועיים קניתי מארז יותר רציני ( Compucase 6a19) והנחתי שזה יפתור את בעיות החימום.

שלשום נשבר לי המאורר של הכרטיס מסך.

עכשיו. אני לא עושה שום Overclocking, שום שינוי Voltage .. כלום.

אבל הכרטיס כן הולך לפעול זמן נוסף במשחקים, וידועה לי כבר בעית החימום שלו.

יש לי כמה אפשרויות קניה -

VGA Silencer - שמעתי עליו המון דברים טובים, אבל גם בעיתיות עם כרטיסי ה Hercules.

Zalman ZM80D WITH Fa - נראה לי *קצת* יותר מדי בומבסטי בשביל כרטיס שפועל בצורה רגילה ..

VANTEC CCB-A1C - זול יחסית, רק 90 ש"ח. והוא פשוט יושב כמאורר וזהו. אני לא כל כך מכיר.

TTC-CUV2AB - כנ"ל .. אחד מהזולים .. נראה טוב. נראה לי שזה המאורר המקורי שאיתו מגיע ה Hercules

EverCool "VC-RE - ממש זול, וקראתי עליו ביקורות ממש טובות

אתה גם הזכרת את הזלמן שאין לי מושג כמה הוא טוב. וכמובן שיש כל מני "חברות ללא שם" של מאוררים ב 30 ש"ח שנראים מאוד דומה למאורר המקורי.

אחד הדברים שחשובים לי שהמאורר לא יעשה רעש של מטוס.

אשמח לקבל הצעה מתאימה :)

הערה: רציתי לציין שקראתי ביקורות מעולות על ה EverCool VC RE. ניתן למצוא השוואה שלו מול "תותחים" ב http://www.madshrimps.be/printart.php?articID=149

אשמח אם מישהו יבדוק את העסק.

אני ממש חושב ללכת עליו. הוא עולה רק 50 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה vga silencer הוכח והוא בטוח טוב ושקט אז הייתי מציע לך ללכת עליו פשוט תברר בחנות או משהו או באתר שלהם אם הכרטיס שלך מתאים - אם אתה רוצה משהו זול שיכול להיות מספיק בהחלט אז לך על הevercool פשוט אין הרבה שהתנסו איתו פה אז לא יכולים להגיד לך כמה הוא טוב מניסיון לעומת הסיילנסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...