Netlimiter Configurations, HELP. - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Netlimiter Configurations, HELP.

The UnKnown

Recommended Posts

בדיוק, התוכנה רק מגבילה את הרוחב פס למטרה מסויימת (העלה\הורדה בתוכנה מסויימת) וככה מפנה את הרוחב פס לשימושים אחרים (הורדה\העלה בתוכנות שונות)

כדרך אגב בנוגע לאימיול, בזמן שאתה לא משתמש במחשב (לא מוריד, ולא גולש, סתם משאיר את המחשב דולק לאיסיקיו או שאתה יוצא לבית ספר..) אני ממליץ לשחרר את הרוחב פס למקסימום וככה להגדיל את השליחה באימיול ולהגדיל את הקרדיט שלך.

לפי מה שהבנתי, אתה אומר פה לשחרר את רוחב הפס למקסימום ב NETLIMITER (וב EMULE מן הסתם זה כבר ככה אם אתה מתכוון להשתמש ב NETLIMITER), וכמו שאמרתי, BIG NO NO, יותר עומס על ה UPLOAD דבר שפוגע משמעותית ב DOWNLOAD... אם כבר, אולי לשים 80% מהרוחב פס של ה UPLOAD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(לא מוריד, ולא גולש, סתם משאיר את המחשב דולק לאיסיקיו או שאתה יוצא לבית ספר..) אני ממליץ לשחרר את הרוחב פס למקסימום

עכשיו זה יותר ברור?

אתה לא צריך רוחב פס להורדה בזמן שאתה לא מוריד ולא גולש, נגיד שהוא יוצא לבית ספר או בלילה אם אין לו רשימת הורדה כלשהי

ככה הוא רק שולח! ומגדיל את הקרדיט!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו זה יותר ברור?

אתה לא צריך רוחב פס להורדה בזמן שאתה לא מוריד ולא גולש, נגיד שהוא יוצא לבית ספר או בלילה אם אין לו רשימת הורדה כלשהי

ככה הוא רק שולח! ומגדיל את הקרדיט!!

גם אם אתה לא עושה כלום עם המחשב, והדבר היחידי שזז בתעבורה זה התוכנה EMULE, אם אתה לא מגביל לה את רוחב הפס של ה UPLOAD ל80%, מה שקורה, שהתוכנה עצמה יוצרת עומס רב מדי על ה UPLOAD, ואז (ואני לא יפרט פה איך עובד TCP/IP שעליו היא משדרת את המידע), מה שקורה, שה TCP צריך לקבל אישור על המידע שהוא שולח, ובגלל העומס הוא לא מקבל אותו בזמן, ואז קצב ה DOWNLOAD יורד פלאים (גם אם EMULE היא התוכנה היחידה שרצה והוא לא גולש ולא כלום)... מה גם EMULE היא תוכנה בזבזנית שלוקחת הרבה משאבי TCP/IP (משאירה הרבה חיבורים פתוחים וכו'), דבר שיוצר גם ככה עומס על הקו ... ככה שגם אם אתה לא עושה כלום ורק משתמש ב EMULE, לתת לה את כל רוחב הפס של UPLOAD זה לא מומלץ...

אם התכוונת שאתה לא מוריד כלום בכלל, גם לא ב EMULE עצמה (ואז, למה להשאיר אותה פתוח בכלל ? :) ) אז באמת זה לא משנה מה אתה עושה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

אני אסביר יותר לאט, הכוונה שלי היתה שהוא הולך לשחק בארגז חול בגינה, או לבית ספר, או לסופר מרקט לקנות וואפל קליק XL, לא אכפת לי מה הוא עושה

והוא משאיר את המחשב סתם דלוק בלי סיבה עם אייסיקיו או משהו פתוח בלי הורדות

שיפתח את האימיול, בלי הורדות כמו שציינתי

ויתן לו לרוץ על שליחות במאה אחוז רוחב פס.. ככה הוא ינצל את הזמן להגדלת הקרדיט

יש מבין?

איזה סיבה יש לי להגיד לו לאפשר את כל רוחב הפס בזמן שהוא מוריד באימיול, אם בפירוש בתחילת התארד כתבתי שזה פוגע בהורדות? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...