תצלום מעולה - "ישראל בסכנה!" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תצלום מעולה - "ישראל בסכנה!"

R0ck

Recommended Posts

אני לא בדיוק זוכר אבל נדמה לי שיש 51(או שאנחנו ה-51) את DC ספרת?

ישנן 50 מדינות, כמספר הכוכבים על הדגל. DC זה ראשי תיבות של "עיר בירה". נגיד, יש את המדינה וואשינגטון, ויש את וואשינגטון די.סי. - יענו עיר הבירה. או מדינת ניו-יורק, וניו-יורק הבירה של מדינת ניו-יורק וכיוב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תמונה יפה.

שלט שמצביע לכניסה חסומה למבנה עתיק עם הרבה היסטוריה ארץ ישראלית, המבנה על סף קריסה ממש (הסיבה- ראה דיון על סבלימינל בכללי) עם הזהרה ברורה שכולם יכולים לראות. למרות כל זה האנשים אפילו לא מפנים מבט ומביטים כלפי העתיד שלדעתם בכיוון השני ומזניחים את העבר.

זאת הפילוסופיה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה אולי הרעיון יפה , אבל הצילום מבחינת צילום נטו הוא לא משהו , יותר מדי פרטים קטנים והעין לא יודעת על מה בדיוק להתמקד ,אין מסגרת אין גבולות אין כלום. בנוסף גם העברת הרעיון קצת בעיתית כי השלט מאוד קטן ולא בולט לעין לעומת עצמים אחרים בתמונה שתופשים את העין על ההתחלה יותר מאשר השלט. אם רוקפורד לא היה קורא לתרד ולתמונה "ארץ בסכנה" אז בכלל לא היו מבינים מה הולך פה ומה כל העניין, ואז גם הינו מקבלים בערך 100 פרשנויות למה בכלל נושא התמונה , שזה כבר היה יכול להיות כל דבר.

אבל שוב , זה מבחינת הצילום עצמו , שום ביקורת על הרעיון האמנותי (מה לעשות , אני נמנע מיזה , אני עדין בדעה שהגאון ביאליק לא התכוון לחצי מהדברים ש"גדולי הספרות" שבאו אחריו פירשו בשמו  :cool2: וכל הטררם שבא מסביב , מצטער ).

עריכה - אז סתם מחינת העברת המסר בצילום והקומפוזיצייה , במקום שתנחשו למה התכוונתי , עשיתי עריכה בסיסית ביותר רק כדי להראות מה הכוונה ואיך לתפוש את הדברים הנכונים (אם באמת התכוונו להם במקרה זה). כמובן שזו עריכה , אבל זה קצת מבהיר את הרעיון הכללי , אי אפשר להשיג בדיוק את אותן התוצאות בצילום הרגיל , אבל הדגש הוא על העברת המסר תוך כדי השארת קצת מקום לדמיון בקומפוזיצייה כמה שיותר ברורה לעין ולמוח.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב לפרטים הקטנים... הרחוב של הבית זה "שבוי 52"

איך הגעת :kopfpatsch:........ זה או שאתה לא רואה טוב....... או שאתה לא רואה טוב....

השם של הרחוב הוא שלום שבזי .... ולא כמו שאמרת "שבוי"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח ממש לא

DC אפילו לא נמצאת במדינת וושינגטון

DC זה District of Colombia והיא כן נחשבת למדינה

אכן.

והעיר וואשינגטון הבירה נמצאת שם.

וניו יורק סיטי היא לא בירת מדינת ניו יורק. אין לי כוח לחפש עכשיו מי היא הבירה אבל זאת עיר עם שם דיי מוזר. מחר אני אחפש=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ICE2K אני חושב שהתמונה צריכה להיות קצת יותר ארוכה, אולי עוד 10% יותר לצד ימין.

הנה העריכה שלי, אני יודע שהגזמתי קצת אבל לדעתי זה גם יפה וגם מעביר את הרעיון.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן.

והעיר וואשינגטון הבירה נמצאת שם.

וניו יורק סיטי היא לא בירת מדינת ניו יורק. אין לי כוח לחפש עכשיו מי היא הבירה אבל זאת עיר עם שם דיי מוזר. מחר אני אחפש=]

אולבני היא בירת המדינה ניו-יורק (יותר מדי פרקים של "חוק וסדר"...)

זאת עיר קטנה ונידחת בצפון ניו יורק (המדינה)

כמו שבירת אוסטרליה היא קנברה, ולא סידני או מלבורן כמו שבערך כולם חושבים

אני לא יודע אם DC נחשבת למדינה (אני כמעט בטוח שלא,אלא למחוז [District of Colombia], אבל בכל מקרה יש 50 מדינות (states) כרגע

וDC באמת לא נמצאת במדינת וושינגטון, מדינת וושינגטון נמצאת בצפון-מערב ארה"ב,

והעיר הכי גדולה שם זה סיאטל בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן

בלי הוואי ובלי אלסקה יש 48 מדינות

במקור היו 13 מושבות, לאחר זמן מה הפך ל47 ואז בעקבות

רכישת אלסקה מידי רוסיה, הוואי וX (שאני לא יודע,אם מישהו יוכל להגיד אני אשמח)

זה הפך ל50, בכל מקרה יש 50

אלא אם כן אתה רוצה להחשיב את פורטו ריקו, שלמרות שאינה נחשבת

רשמית למדינה, היא נחשבת לשטח ארה"ב, יש להם אזרחות אמריקאית

והם מצביעים בבחירות (בערך, זה מוזר מאוד מה שהולך בפורטו ריקו)

ואז יש 51 מדינות,ולא 50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי התמונה המקורית מושלמת, לא צריך עריכות למינהן. גם לא הכל חייב לתפוס על השניה הראשונה, כשרואים יצירת אומנות צריך להפעיל את המוח.

לדעתי זה פשוט יצא מדהים! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ICE2K אני חושב שהתמונה צריכה להיות קצת יותר ארוכה, אולי עוד 10% יותר לצד ימין.

הנה העריכה שלי, אני יודע שהגזמתי קצת אבל לדעתי זה גם יפה וגם מעביר את הרעיון.

צודק , זה יותר יפה ככה (שוב מבחינת התמונה בלבד). אבל שים לב שבלי מידע מוקדם , השלט לא תופס את העין והמוח מספיק כי יש יותר מדי פרטים בולטים , ומקשה על העברת הרעיון , בוא נגיד שאם זה היה פירסומת אז זה לא היה תופס. ובכוונה חתכתי כי התמונה מלאה בפרטים קטנים בולטים , זה מקשה על העברת המסר. גם אני חושב שתמונה ארוכה יותר היא יפה יותר במקרה זה.

DXT - דיברנו על הצילום בלבד מכל הבחינות של "צילום", לא דיברנו על הרעיון האומנותי, למעשה באומנות כל דבר יכול להיות טוב, גם קישקוש קו בגחל בצורה מסוימת יכול להיות יצירת אומנות גאונית. בצילום זה לא ככה , ועל זה אנו מדברים. מבחינת צילום - הקומפוזיציה לא מספיק טובה כדי להעביר בצורה ברורו את הרעיון האומנותי שלמעשה מסתתר מאחורי הצילום (זה מן פרדוקס , אני יודע). אבל שוב , אני לא מעביר שום ביקורת על הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...