דיון על ליגת הכדורסל הטובה בעולם - NBA - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על ליגת הכדורסל הטובה בעולם - NBA

ariebel

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אתה משווה נתוני ריבאונדים של פוינט גארד מול פורוורד/סנטר?

להזכירך סטטיסטיקה זה רק חלק מהמשחק. מבחינת שואו, מיאמי נותנת הצגות טובות יותר ומשחקים מרתקים יותר, כמה משחקים נגמרו בשניות האחרונות במשחקיה של מיאמי? היא מספקת משחקים מהנים יותר.

לעניות דעתי, הת'רד הזה הפך (או שמא התחיל) כת'רד הערצה כלפי הפיניקס סאנס ופחות על הליגה עצמה וחבל.

תראה כתבתי פוסט נורא ארוך ואז המחשב קרס לי.

אז בוא נסכם את זה ככה...צודק...לדעתי מאריון וסטאודמאייר לא ממש צמד, כי הם לא ממש מפרגנים אחד לשני כמו שסטיב נאש למשל מפרגן לשניהם.

וויד תותח, אבל שאקיל מפרגן לא רק לו, אלא גם לעוד שחקנים בקבוצה, כי אחד הכישורים שלו זה למשוך דאבל-טים ואז נשאר שחקן בלי שומר

שרוב הסיכויים ייקלע.

אבל לדעתי אף אחד מהרשימה הנ"ל נחשב באמת לצמד דינאמי שבעצם מה שזה אומר שהם לא יכולים אחד בלי השני (ראה ערך: קובי בלי שאק, פיפן בלי ג'ורדן,

קמפ בלי פייטון וסטוקטון בלי מאלון, וגארנט בלי מארבורי :) ).

השורה התחתונה היא שמכיוון שהצמדים הללו עדיין צעירים, אין עדיין ממש אינדיקציה לדינאמיות והייתי רק רוצה להוסיף לרשימה צמדים פחות מצליחים בליגה אבל יותר

מרשימים: קירק היינריך ואדי קארי משיקאגו, קורי מאגטי ואלטון בראנד מהקליפרס ועוד משולש שגודל לו כרגע בוושיגנטון שזה גילברט ארינאס, אנטואן ג'יימסון ולארי היוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה כתבתי פוסט נורא ארוך ואז המחשב קרס לי.

אז בוא נסכם את זה ככה...צודק...לדעתי מאריון וסטאודמאייר לא ממש צמד, כי הם לא ממש מפרגנים אחד לשני כמו שסטיב נאש למשל מפרגן לשניהם.

וויד תותח, אבל שאקיל מפרגן לא רק לו, אלא גם לעוד שחקנים בקבוצה, כי אחד הכישורים שלו זה למשוך דאבל-טים ואז נשאר שחקן בלי שומר

שרוב הסיכויים ייקלע.

אבל לדעתי אף אחד מהרשימה הנ"ל נחשב באמת לצמד דינאמי שבעצם מה שזה אומר שהם לא יכולים אחד בלי השני (ראה ערך: קובי בלי שאק, פיפן בלי ג'ורדן,

קמפ בלי פייטון וסטוקטון בלי מאלון, וגארנט בלי מארבורי :) ).

השורה התחתונה היא שמכיוון שהצמדים הללו עדיין צעירים, אין עדיין ממש אינדיקציה לדינאמיות והייתי רק רוצה להוסיף לרשימה צמדים פחות מצליחים בליגה אבל יותר

מרשימים: קירק היינריך ואדי קארי משיקאגו, קורי מאגטי ואלטון בראנד מהקליפרס ועוד משולש שגודל לו כרגע בוושיגנטון שזה גילברט ארינאס, אנטואן ג'יימסון ולארי היוז.

האמת שהעזיבה של מארבורי האגואיסט ומנופח האגו עשתה רק טוב לגארנט...

ד"א, ראיתם שמארבורי טוען שהוא הגארד הכי טוב בליגה? זה היה בהופסהייפ אם אני לא טועה האתר פשוט לא עולה לי כרגע משום מה אז אני לא יכול לברר.....

בכלל, מארבורי שחקן עם יכולות אשיות נהדרות אבל הוא רכז שמוסר לסל.... זאת בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה מארבורי אחד הטובים, אבל בטח

שהוא לא הכי טוב, אולי הוא התכוון לפוינט גארד.

אבל גם אז יש לו תחרות עם נאש, קיד ודווין וויד.

אגו מנופח? על זה אני לא יכול להעיד שום דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מתעקש שמיאמי היא הקבוצה הטובה במזרח...אני מת כבר לראות את מיאמי

מוחצת את דטרויט הבונקרים האלה...

http://sports.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=175&id=649853

אמיקה אוקפור המעולה מהמזרח לוקח רוקי החודש (נראה לי שגם רוקי השנה הוא ייקח).

אבל תראו מי רוקי המערב...בנו אודריך? אני הייתי במשחק של מכבי לפני שנתיים מול הפועל ת"א

הוא שיחק ממש על הפנים...אפילו מהיציעים של מכבי צעקו לו בוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין מתעקש שמיאמי היא הקבוצה הטובה במזרח...אני מת כבר לראות את מיאמי

מוחצת את דטרויט הבונקרים האלה...

http://sports.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=175&id=649853

אמיקה אוקפור המעולה מהמזרח לוקח רוקי החודש (נראה לי שגם רוקי השנה הוא ייקח).

אבל תראו מי רוקי המערב...בנו אודריך? אני הייתי במשחק של מכבי לפני שנתיים מול הפועל ת"א

הוא שיחק ממש על הפנים...אפילו מהיציעים של מכבי צעקו לו בוז.

כמו שזה נראה עכשיו מיאמי באמת הקבוצה הכי טובה במזרח. אבל מי ספר את דטרואיט עד הרבע האחרון של העונה שעברה? מוקדם מדי להתחיל לסגור דברים במזרח לדעתי.

2) מה זה משנה איך אודריך שיחק לפני שנתיים? למה? באסטון שיחק כל כך טוב בשנה שעברה? כאילו ששחקן נשאר באותה יכולת כל הקריירה נו באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אפשר להבדיל בין שחק שיש לו פוטנציאל לבין שחקן שאין לו

ולפי משחקו של אודירך כששיחק במכבי...היה הוא לא נראה מבטיח במיוחד.

לעומתו כמובן האפמן היה מאוד מבטיח וכרגע - הוא נעלם...ככה שבאמת אי אפשר לדעת.

אני רק מפלל שנראה לראות שחקן ישראלי ב-NBA...הוא יכול להיות גם מתאזרח מצידי :)

העיקר שישחק בנבחרת וב-NBA בו זמנית =]

עריכה:

אם מישהו יודע איפה אני יכול לקנות חולצות של קבוצות בNBA או של שחקנים,

מה שנקרא jerseys בארץ?

אם מישהו יודע ויכול לעזור, אני מאוד אעריך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...