Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 76 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח voodooman

וואי איזה מעצבן אני בשלב אם האופנוע ים הזה מה שזה לא יהיה קיצר אני נוסע כבר לפחות שעה וחצי חחח ועדיין לא יגעתי לאן שאני צריך להגיע חח לאן זה בדיוק??

כאילו לאן אני אמור להגיע חח :silly: :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר ל-fps אולי המספר נמצא גבוה אולי 100 אולי יותר בכרטיסים החדשים אבל שתדע שקצב רענון המסך משפיע גם לא קצת,את לא יכל להנות מ-150fps כשקצב רענון המסך הוא 85hz פשוט המסך לא יציג את "ה-fps המהיר הזה"

ואתה תראה דבר שמקביל ל-85fps

קשה להסביר מקווה שהבנתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מחקרים שמראים את זה לגבי 100 FPS ?

בכל מקרה נראה לי ש CS שולח על כל פריים מידע, ככה שאם אתה לא מגביל אותו למשהו נורמלי (60-) אז זה גורם ל LAG ו HIGH PING... אני זוכר לפחות שזה היה פעם ככה, לא יודע אם הם שינו את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח 900,עוד משהו אגב העין לא קולטת יותר מ-50 או 60 לשניה הוכחה:הנורות שלכם בבית מתכבות ונדלקות 50-60 פעם בשניה אתם שמים לב לזה?הם עושות את זה מסיבה אחת כי הזרם שמקבלים מחברת החשמל הוא זרם חלופין שמשתנה מ-+ למינוס ולהיפך בין 50-60 פעם לשניה......תחשבו על זה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאמרת לגבי הנורות, לא בדיוק נכון. הנורה אולי מפסיקה לקבל זרם לרגע, אבל היא לא ממש נכבית, כדי שהיא תכבה החוט להט צריך להתקרר וזה לא קורה כל כך מהר (תראה את הזמן שלוקח למנורה להפסיק להאיר כשאתה מכבה אותה). מה שכן, מעניין שכמה אנשים כאן מרגישים הבדל בFPS שהוא יותר גבוה מהקצב רענון שלהם ::). גם בקולנוע וטלוזיה הם רק 24 ו25 FPS בהתאמה. אפילו הדור הבא של הטלויזיה, HDTV הוא רק 30 (interlased) או 60 בשנייה.

מה שמאוד מאוד חשוב הוא הFPS המיניאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...