Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

BigDickBastard באיזה חלק אתה נמצא עכשיו עם התמונות האלה?

ממתי שהתחלתי לשחק אני מחפש את ה G-Man ואני לא מוצא את הקקה הזה :kopfpatsch:

אגב אני כבר בחלק 11 שזה גם משמח וגם עצוב

כי זה אומר שאני עומד לגמור את זה בקרוב ( OverPlayed :s07:)

ואין מה להגיד בהחלט אחד המשחקים הטובים ביותר ששיחקתי עד כה (ביחד עם NFSU ו )

וHL2 פשוט לוקח את כולם!!!

עברתי לא מזמן קטע ממש קשה עם ה turrets (רמז : הם נופלים אז תתמכו בהם עם משהו כדי שלא יפלו...)

לקח לי בערך 5 פעמים עד שעברתי אותו ולא עם 1 ;)

לילה טוב לכולם :smile1: אני ממש מאושר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיסיים את המשחק שיתן איזה סיקורון קטנטן ונחמד שמציג את כל הדברים הטובים במשחק וכן , גם הגרועים שלא אהבתם.

זה יכול להיות נחמד אפילו לרשום אותו בת'רד המלצות משחקים(עדיף כמובן רק מי שסיים את המשחק ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחקP:

סיימתי בערך ב-15-17 שעות...לא ספרתי בדיוק...

ת'אמת...קצת התאכזבתי...יש כל'מני דברים שקצת עיצבנו אותי...(מעכשיו ועד הסוף יהיו ספויילרים ככה שמי שלא רוצהP:)

קודם כל...הדבר הראשון הוא ה- של החברים שלך לקבוצה...מזעזע...פשוט נוראי...הם חוסמים לך...הולכים מתי שצריך ולא הולכים מתי שכן...ועוד המון דברים...

שנית...היכולת לרוץ מבזבזת כוח מהחליפה?:S איפה ההגיון בזה? זה מציק והפעם היחידה שזה אשכרה היה שימושי לרעיון של המשחק היה בקטע שאתה נלחם בסטריידרים ושם לרוץ כל הזמן היה עושה את הקטע הרבה יותר קל...שאר הפעמים זה פשוט ללכת במסדרונות ארוכים עד שהמד ריצה יטען...ולא לרוץ את כולם שגמ'ככה אינ'שם כלום...

בנוגע לגרוויטי גאן דעתי חלוקה...מצד אחד...נו...זה גאוני:) פשוט גאוני! מצד שני לא יודע...המשחק לא הכריח אותי מספיק להשתמש בו...דיברתי עם חבר והוא משתמש בו המון...ואני פשוט לא מצאתי את הגרוויטי גאן נו...הכיוון בו הוא ממש קשה...ויוצא שפשוט הרבה יותר משתלם לך ברוב הפעמים לירות עם הרובים מאשר עם הגרוויטי גאן...כן יש כל מני דברים שהם מוכנים מראש (לא סקריפטים) כמו פחי זבל שאתה מעיף על אנשים וכאלה...אבל בתכל'ס...המשחק פרט למקומות שאתה מפנה בהם אשפה שזה שטויות...המשחק לא ממש מכריח אותך להשתמש בו...וזה חבל...

העלילה...ש...=\ עזבו...חבל לדבר...אבל גם אם היו מגלים לי את כל העלילה פרט לסרט סיום זה לא היה גורע מחוויות המשחק אפילו לשניה...הכל צפוי בצורה בלתי רגילה...ושום טוויסט עלילתי (לא שיש הרבה) לא מפתיע...אבל..העלילה לא מעיקה...אין המון קטעי דיבור שמייבשים אותך להקשיב לאנשים מדברים בלי סוף...

עכשיו לדברים הטובים...

ארמ...קודם כל...הסאונד...כל קליע שנופל...כל פליטות כדור...דיבוב...הליכה...הכל...מדהים ומדי פעם שהסאונד מתחלף...כשיש סצינות טובות כמו בבית כלא עם הANTLION שתוקפים ת'סוהרים בהתחלה...או שיש תקיפה על איזה "מוצב" עם SQUAD של חיילים או התקיפה על הסטריידרים...אז המוזיקה משתנה למשהו ממש מגניב:)

שנית העיצוב שלבים פאקינג גאוני...אתה בתוך CITY 17 כל הזמן...אתה מרגיש כאילו אתה בפנים...הכל עשוי בצורה משכנעת...בשלבים שאתה משחק בסיטי 17 ויש קטעים שאתה מגיע לחומה של הסיטדל...אתה מרגיש...לא יודע...כאילו משהו מוזר...:) תחושה מאוד אוטנטית וטובה...

הגראוויטי גאן...וכל מילה מיותר (ספויילר עצום) כשהגרוויטי גאן משתדרג אז מתחיל הכיף האמיתי איתו:) (סוף ספויילר עצום)

אינטרקטיביות של העולם...לא ראיתי אף משחק שהעולם מגיב ככה...

אגב...דבר אחד שמממש הציק לי...זה שהם ניסו לעשות כאילו הזכוכיות השבירות (לא המחוסנות) ניתנות לשבירה והן לא מתפוצצות לגמרי אבל מה שהם עשו זה פשוט פירקו כל זכוכית לריבועים ריבועים וכשאתה יורה או פוגע באחת מהן זה פשוט שובר ת'ריבוע ולא את כולה ...במקום להשתמש במנוע פיסיקלי הם פשוט עשו מזה ריבועים...זה בהתחלה היה מעפאןP: עד שמתרגליםP:

אגב בקשר לצד הטכני...המשחק רץ לי סבבה על ההגדרות דיפולט (שזה הכל על היי חוץ מהמים שמראים רק השתקפות בסיסית ובלי פילטרים)...מדי פעם אחרי עינה יש תקיעות של שניות...פריים דרופס רציניים לא היו לי פרט לסצינה אחת או שתיים ואת הבאג המעצבן של תקיעה עם קפיצת (ולפעמים הנשק שלי היה מקבל מין גוון סגלגל מטאלי כזה כאילו המודל של הרובה נטען אבל הסקין לא)...לא ממש הפריע לי לשחק...

המערכת שלי היא:

a 64 3000+

2X512 400

gfti4200 64mb

בכולופן לא יודע:) לכתוב ביקורת על משחק כזה זה ממש קשה...זה פשוט משחק שהוא פאקינג חוויה ציפיתי אומנם לטיפה יותר אבל המשחק בכלל אל איכזב'תי...נהנתי מכל רגע ואני מתאר לעצמי שאני אשחק בו שוב...כי הריי צריך משהו למלא את החלל שנותר אחרי שסיימתי'תוD:

אגב...הסוף...ממש מעצבן..ומממממממממש קטוע/תקוע...מי שמגיע לשם יראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי!

אני בקרוב מאוד מתכנןלקנות את המשחק, אבל רציתי לדעת האם המפרטים הנ"ל (די דומים) יריצו את המשחק ובאילו הגדרות:

מפרט א:

- פנטיום 4 2.4GHZ 533FBS.

- ASUS P4S533-MX.

-768MB  במהירות 266 מגה הרץ (ג'נרי+מיקרון).

- רדיאון 9800 פרו.

מפרט ב:

-AMD ATHLON XP 2600+.

- NF7-SL.

-512MB במהירות של 400 מגה הרץ (עובד ב333 מגה הרץ בגלל המעבד) של .

- רדיאון 9800 פרו.

אני יודע שזה מעל ומעבר לדרישות המינימליות של המשחק, אבל האם המפרטים הנ"ל מספיקים להרצה של המשחק ברזולוציה של 1024X768 בלי פילטרים או עם פילטרים מינימליים (X2)? אני לא רוהצ שתנחשו, או לשער על בסיס ידוע או להגיד עפ"י ניסיון.

תודה!

אז אני מבין שלא אמורה להיות בעיה של הרצה בפילטרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף כרטיס מסך :-\

אם היה לי 700 שקל לכרטיס מסך אז הייתי מחליף.

אז המשחק בכלל לא יעבוד טוב על הכרטיס מסך הזה? כי 250 שקל להוציא כך סתם על משחק יהיה ממש מטומטם מצידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח למה מעצבן? דווקא אחלה משחק.

התקשרתי לבאג כמה פעמים היום (בקניון ירושלים במלחה), הם אמרו שהמשחק אמור להגיע היום והם מחכים לו אבל הם לא יודעים בדיוק מתי הוא יגיע, יש למישהו מכם מושג מתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...