האמת הערומה מאחורי סרטון התעמולה דתית של הרב אמנון יצחק. חלק א' - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האמת הערומה מאחורי סרטון התעמולה דתית של הרב אמנון יצחק. חלק א'

47

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

טיפשים! האמונה היא בלב ולא בראש!

בדיוק, אני יוסיף את דעתי כפי שאמר ytoledano אין שום הגיון באמונה ולכן חבל לנסות למצוא אותה לכן אדם שמצליחים לשכנע אותו שיש הגיון באמונה ובגלל זה עליו להאמין הוא טיפש.

ולפותח התרד המון השקעה וכול הכבוד אני אישית מאמין באלוהים מאז ומתמיד אני לא מנסה למצוא הגיון בכך.

שאל פה מישהו מה אנשים מוצאים באמונה? אני יענה אמונה מחזקת את הנפש והרוח של האדם אולי זה נראה לך שטות אבל אנשים כאלה יוצאים ממשברים יותר מהר מאנשים שלא מאמינים בכלום עד כמה שזה נשמע דבילי זה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, מישהו מקשיב לאידיוט השרלטן הזה? נו באמת... אני אפילו לא הייתי טורח לסתור את סרטוני התעמולה שהוא מפיץ. אמנון יצחק משפיע רק על רפי שכל.

ורק שתדעו, הרב ה"צנוע" הזה נוסע ברחבי הארץ במכונית וולו מפוארת וטס לחו"ל במחלקה ראשונה. אה, והוא דורש אלפים שקלים להרצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, אני יוסיף את דעתי כפי שאמר ytoledano אין שום הגיון באמונה ולכן חבל לנסות למצוא אותה לכן אדם שמצליחים לשכנע אותו שיש הגיון באמונה ובגלל זה עליו להאמין הוא טיפש.

ולפותח התרד המון השקעה וכול הכבוד אני אישית מאמין באלוהים מאז ומתמיד אני לא מנסה למצוא הגיון בכך.

שאל פה מישהו מה אנשים מוצאים באמונה? אני יענה אמונה מחזקת את הנפש והרוח של האדם אולי זה נראה לך שטות אבל אנשים כאלה יוצאים ממשברים יותר מהר מאנשים שלא מאמינים בכלום עד כמה שזה נשמע דבילי זה נכון.

יצאת סוס :xyxthumbs:

על ידי זה שאתה לא זיין שכל שניסה למצוא לנו תירוצים כדי שנחזור בתשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים שאתה אומר נכונים לחלוטין, אבל זה לא אומר שאלוהים קיים, וזאת המהות של הת'רד.

לא גמחה רוחנית זאת או אחרת, אלא שאלה יותר רצינית (רצינית?) כגון קיומו או אי-קיומו של אלוהים. הדברים שאתה אומר קשורים לפסיכולוגיה מן הסתם, ולא לדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה נראה לך שטות אבל אנשים כאלה יוצאים ממשברים יותר מהר מאנשים שלא מאמינים בכלום עד כמה שזה נשמע דבילי זה נכון.

דיי כבר עם ההתנשאות הזאת. אדם שלא מאמין באלוהים יכול יפה מאוד לצאת ממשברים, לא פחות טוב מאדם מאמין. נמאס כבר לשמוע את זה כל הזמן. לאדם מאמין יותר קל לעשות וכך וכך בגלל שהאמונה מקלה עליו.

אני מצטער שאני מוציא את זה עליך אני פשוט שומע את הטענה זאת כל הזמן וזה באמת מתחיל לעצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זה נכון.

אבל לדעתי זה רק מוכיח עד כמה האדם המאמין יחסית יותר חלש שהוא נזקק לחיזוקים מלאכותיים מאלוהים בעוד האדם הלא מאמין יכול להסתדר בסופו של דבר גם בלעדיהם, אולי פשוט האדם הלא מאמין חזק יותר נפשית ומנטלית ולא צריך את אלוהים. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, זה נכון.

אבל לדעתי זה רק מוכיח עד כמה האדם המאמין יחסית יותר חלש שהוא נזקק לחיזוקים מלאכותיים מאלוהים בעוד האדם הלא מאמין יכול להסתדר בסופו של דבר גם בלעדיהם, אולי פשוט האדם הלא מאמין חזק יותר נפשית ומנטלית ולא צריך את אלוהים. ::)

גם שמתי לב שאנשים שלא מאמינים באלוהים יותר אינדבידואלים.

כלכך הרבה שנים עברו ואנשים לא קולטים שאלוהים זה סתם המצאה רק כדי להסביר תופעות ;|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תגובה קטנה בקשר למה שאמרת על תאוריית המפץ הגדול, לפי דברייך העולם נוצר מפיצוץ- "המפץ הגדול", דבר ראשון אומרים שלפני היווצרות העולם לא היה כלום,

אבל ממש כלום, גם לא אנרגיה, אולי חומר 'אפל'. בכל מקרה שמעתי איזה פרופסור מהגדולים בעולם(לא יהודי) שאמר שהסיכוי שהעולם יווצר מכלום שווה לסיכוי

לכך שתהיה סופה במגרש גרוטאות ומה שהסופה תיצור זה מטוס בואינג 747- כן בדיוק מה שחשבת, הסיכוי שואף ל-0 עגלגל. :hi:

אתם האתאיסטים, ואני לא מדבר על אלו שלא מאמינים כי אין הוכחות, אלא על אלה שמתבססים על העובדה שיכול להיווצר מכלום עולם כלכך מדוייק כמו עולמנו,

זה פשוט הכחשה עצמית מוחלטת, לפחות אם אתם מאמינים בתאוריה הזאת תעמיקו איתה קצת, ממש קצת ותבינו שאולי כל התאוריות האלה באמת נכונות, אבל

הן לא נוצרו לבד, אלא יש להם בורא.

דבר נוסף שאמר אחד הפיזיקאים הגדולים בעולם זה שעד היום לא הצליחו להבין כיצד החלקיקים שבדומם מסתובבים ללא הפסק והוא אמר שזה מפחיד לחשוב

מה יקרה אם הם יפסיקו לנוע- העולם ייעלם ויחדל מלהתקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדיין לא פותר את הבעיה כי גם על אלוהים ניתן לשאול ממה הוא נוצר? ומי יצר אותו?

ואם אתה טוען שאלוהים תמיד היה שם אז אני טוען שהחומר והאנרגייה תמיד היו שם(לפני המפץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בן אדם מאמין שונה מבן אדם לא מאמין? איך בדיוק, גנטית? מנטאלית?  ::)

הקיצר, לא ממש.

גנטית- ייתכן. אני מאמין שנקבל לזה תשובה בעזור הנוכחי או הבא.

מנטלית- בוודאי שמנטלית, אלא מה?

הקיצר- (כן) ממש.

ול-airborn-i , התשובה "אלוהים" היא לטעמי תשובה קלה מדי ולא מאתגרת. ותבין, זה שאתה לא יודע איך קרה A לא אומר בהכרח שמה שגרם ל-A להתרחש הוא B. לוגיקה פשוטה (אם בעזרתה הגעת איכשהו למסקנה שיש אלוהים).

מה הסיכוי שתיווצר ישות בלתי-נראית, אינטיליגנטית להחריד, כל יכולה וכ"כ חזקה? גם 0, לא?

עכשיו אתה בטח אומר לעצמך "איזה ***, אלוהים הוא מעל הכל" - וזה שוב, תשובה קלה מדי ומתחמקת שתפתור לך תמיד כל בעיה. כמה נוח, לא כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין בבעל זבוב ומי שלא יקריב לפחות 1500 חתולות בחייו ילך לגיהנום!

אין לך סיבה לטרוח מכיוון שהמנהלים הראשיים של הפורום הזה הם אתאיסטים.

בכל מקרה כל האנשים בפורום הזה חוטאים. יש שלושה אנשים כולל אותך שמאמינים באלוהים וכל השאר אתאיסטים וכולכם תלכו לגיהנום על זה שלא הקרבתם מספיק חתולות!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...