צריבת שני סרטי xvid על DVD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריבת שני סרטי xvid על DVD

tomer_et

Recommended Posts

רציתי לשאול האם ניתן ליצרוב שני סרטים בפורמט XVID על .

הכוונה שלי היא לא להשאיר את הסרטים בפורמט של XVID ופשוט לצרוב אותם כ-DATA

אלא להפוך את שניהם לפורמט המתאים ל- ואז לצרוב אותם על דיסק אחד.

אני משער שאם אני אחבר את שניהם ואז יבצע המרה לא תיהיה בעיה - אבל אינ רוצה להשאיר כל אחד בפני עצמו.

במידה והדבר אפשרי - איך עושים את זה?

האם מאבדים מאיכות הסרטים אם צורבים את שניהם על אותו הדיסק?

אני יודע שבאופן עקרוני הנפח שלהם רק עולה - אבל אני לא כל כך מבין בתהליך

הקידוד של סרט מפורמט XVID ל-.

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר.

http://www.doom9.org/guides.htm

פה יש סדרת מדריכים מפורטת, על המרות מכל הסוגים.

הירידה באיכות תהיה כתוצאה מקידוד ה XVID ל MPEG (כל קידוד מפורמט דחוס אחד לשני מוריד יותר מהאיכות), אבל מכיוון שאתה הופך את זה ל אתה יכול לבחור ב BITRATE מספיק גבוהה כדי שהירידה תהיה מינורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה,

אבל בשני המדריכים שמופיעים באתר שנתת לי - חייבים לפני ההמרה של הסרטים - לאחד אותם...

אני מעוניין להשאיר אותם כמו שהם - כל אחד בפני עצמו.

במידה ואי אפשר - האם יש דרך לחבר אם ואז פשוט ליצור מעיין "מחיצה" בניהם - כמו חלוקה לפרקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 הסרטים אלו זה סרט אחד מחולק או 2 סרטים שונים לגמרי? אם הם 2 סרטים באורך מלא ואתה מעוניין לקודד אותם לאיכות מלא אז רוב הסיכויים שאין מספיק מקום בדיסק, ואז אתה יכול לצרוב באיכות SVCD או כל מיני רמות באמצע.

בעזרת תוכנה כמו TMPGEnc Author, -LAB או כל תוכנת Authoring אתה יכול לקחת קובץ MPEG (קודם אתה צריך להמיר בנפרד) ולצרוב אותו כך שהוא יקרא בDVD, ובנוסף גם לסדר את המחיצות שרצית, ואפילו לשים פרקים וכדומה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אפשר "לאחד", קודם כך תמיר או ל MPEG2 או ל VOB (בעצם אותו בדבר) ואחרי זה ב AUTHORING אתה יכול או לשים אותם באותו ב TRACK או לקשר בינהם בדרך אחרת, זה תלוי בתוכנה בה אתה משתמש.

תוכנות מומלצות :

DVD LAB שם יש תפריט CONNECTIONS בו אתה מגדיר את הקישוריות בין הסרטים.

TMPGENC AUTHORING בו יש את האפשרות לשים את שני הקבצים על אותו TRACK ובכך הם יוצגו ברצף.

אם אתה מעוניין בשני שונים עם תפריט, כל אחת שתי התוכנות האלו תענה על הדרישה.

*************אני בעצם חוזר על מה שנאמר בתגובה למעלה, כתבנו את זה כנראה באותו הזמן*********************

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר בשני שונים באורך מלא.

אמרתם שכודם צריך להמיר אותם ל-MPEG - עם איזו תוכנה מומלץ?

במידה וכמו שאמרתי - מדובר בשני מלאים - איך תיהיה האיכות הסופית של הסרטים לאחר הקידוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוב בפורום ימליץ לך על DVD2DSVCD (ממיר הכל), אני עברתי לתוכנה קצת פשוטה (WINAVI) יותר משום שאין לי כוח להתעסק יותר מדי עם הגדרות(מי אמר AC3).

בכלל תריץ חיפוש בפורום, יש המון אפשרויות.

------------------------------------------------

לגבי איכות, אתה יכול לשים שני סרטים על דיסק אחד במידה ואתה לא מהמשוגעים שיבחינו בכל שינוי קטן באיכות התמונה, אם אתה כן אז דיסק לסרט.

אגב, אני שם כמעט תמיד שני סרטים על דיסק ואף אחד עדיין לא התלונן על איכות, זה לא אבל זה יותר טוב מכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שהיום בכמה מאות שקלים אפשר לקנות נגני שיכולים לקרוא מה את ה XVID ישירות + את הכתוביות בעברית (כקבצי טקסט) מצריבה רגילה של DATA CD...

אתה יכול לשים על אחד 6 סרטי XVID + כתוביות, ואז הנגן מאפשר לך לבחור גם איזה סרט אתה רוצה לנגן...

נראה לי הרבה פחות כאב ראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ניתן בתוכנות האלו גם להכניס לסרט כתוביות - או שאת זה חייבים לעשות עוד בשלב ה-XVID ?

אתה יכול להוסיף את הכתוביות באמצעות התוכנה VobSub, ככה שמתי שתעשה את ההמרה לmpg הכתוביות ייצרבו בסרט.

יש גם שיטה להוסיף כתוביות ככה שאפשר יהיה לבחור אותן עם השלט אבל זה יותר מסובך.

האיכות

מדובר בשני סרטים שונים באורך מלא.

אמרתם שכודם צריך להמיר אותם ל-MPEG - עם איזו תוכנה מומלץ?

במידה וכמו שאמרתי - מדובר בשני סרטים מלאים - איך תיהיה האיכות הסופית של הסרטים לאחר הקידוד?

תוכנה מאוד נפוצה להמרה היא Tmpgenc, והיא גם דיי קלה. אני משתמש בשיטה כמו במדריך הזה: http://www.dvd-guides.com/content/view/52/59/ או ב- http://www.dvd-guides.com/content/view/70/59/ אם הסאונד הוא AC3.

משהו יודע מה הביט רייט שצריך בשביל לא להוריד הרבה מהאיכות בקידוד לדיו.וי.די של מקור עם ביט רייט של 900?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...