מסך CRT "19 - איזו חברה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך CRT "19 - איזו חברה?

PeaS

Recommended Posts

אני עומד לקנות מסך CRT "19 חדש, ובגלל שאני לא ממש מתמצא בתחום הזה אבקש את עזרתכם ;) .

הצרכים שלי? מסך למשחקים, גלישה, קצת MS וזהו פחוץ או יותר... ממוצע לגמרי.

אני לא צריך "פיצ'רים" מיוחדים כמו הUSB HUBS שיש בכמה מהמסכים, ואני לא צריך כי במילא אני לא הולך להשתמש בהם, וזה יחסוך לי עוד כמה סנטימטרים על השולחן העמוס גם ככה בלעדיהם.

מסכים יקרים כמו של EIZO אין בארץ ככה שטוח המחירים לא כ"כ רחב, אז אין הגבלת מחיר (אבל כמובן שכמה שיותר זול יותר טוב, אם זה לא בא על חשבון דברים אחרים), רק אחד של הורדתי משום שהוא עלה 700$, ובמחיר הזה אני יכול לקנות את ה21\22" של .

הדגמים ומחיריהם שמצאתי בשלושת החנויות און-ליין מהן אני בדרך כלל קונה:

LG:

Flatron 995FT 1830 NIS

IIYAMA:

Vision Master Pro 452 2356 NIS

Vision Master Pro 454 2900 NIS

SAMSUNG:

955DF 1803 NIS

959 NF - כמה שזה נשמע תמוה, הדגם לא מופיע באתר היצרן 2226 NIS

MAG:

996PF 1762 NIS

810FD 2467 NIS

CTX:

EX950F 2566 NIS

PR960F 2566 NIS

SONY:

E430P - לא מופיע באתר החברה 2955 NIS

G420 - גם לא מופיע באתר החברה, והוא די יקר 3823 NIS

VIEWSONIC:

G90F 1977 NIS

וזה הכל :) , מצטער על מגוון האפשרויות המצומצם, פשוט אלה האפשרויות ובגלל שאני לא ממש מבין בזה לא ידעתי מה לפסול מראש.

ודבר אחרון - אל תגידו סתם דגם של איזה חברה, תציינו גם למה (אפשר גם לומר למה לא, כלומר למה לא לקנות מאיזושהי חברה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם צריך דחוף מסך 19", קניתי PROVIEW ב-900 ש"ח. ואני רוצה להחליפו. חשבתי על IIYAMA שטוח מ-KSP ב1930 ש"ח,

אבל גם על ו-MAG.

שאלה 1 אני מפנה ל-KENNEDY, באיזו חנות אתה קונה???

שאלה 2 אני מפנה לכל המבינים - איזו שפופרת היא הכי טובה מבין אלו (מבחינת קרינה נמוכה ביותר)

DYNAFLAT X

PURE FLAT

DIAMONTRON

LG FLATRON

FD TRINTRON

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לפני שבועיים את ה IIYAMA 454 מ KSP ואני מאוד מרוצה. אומנם הוא הכי יקר מבין כל אלה שפירטת אבל לדעתי זה שווה את זה. יש לו שפורפת Diamondtron, התמונה חדה מאוד ובאיכות גבוהה, אין עיוותי גיאומטריה, הצבעים עמוקים מאוד ואיכותיים והמסך יכול להגיע לרמות בהירות גבוהות מאוד.

למרות מה שציינת יש לו Hub של 4 פורטים ושני רמקולים בבסיס המסך שלא תופסים מקום אבל האיכות שלהם לא משהו. חוץ מזה יש לו עוד תכונה אחת טובה: ניתן לחבר אליו שני מחשבים בו זמנית כי יש לו שתי כניסות וע"י לחיצה על כפתור לעבור ממחשב אחד לשני. זה טוב אם יש לך גם או מחשב שני בחדר.

סה"כ הוא נותן תמורה טובה למחיר שלו ואני לא מתחרט אפילו לרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PROVIEW באמת עד כדי כך גרועים ומסכנים את העיניים???

עריכה: התכוונתי לשפופרת מבחינת הפצת קרינה ולא מבחינת חדות.

מניסיון - אסור אבל אסור להתעסק עם החברה הזו !

:flushthetoilet:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא.

אל תעוות את דבריי, אני אמרתי שאין לך מה לדאוג מבחינת קרינה.

אך איוכת מסכי פרוויו היא מזוויעה, גם אם אתה מנסה לחסוף בכסף.. שבאמת לא אכפת לך מהאיכות כמו שלפעמים אני שומע..

תבין שזה לא מתבטא רק בכך, ואתה יכול לרכוש מסכים זולים אחרים ולא בעלי איכות צפייה טובה.

אבל החסרון המרכזי של פרוויו מתבטא בעצם בדבר אחד מרכזי איכות בנייה, .. משום מה למסכים מחברה זאת יש היכ הרבה תקלות ובעיות שונות ומשונות.

תשמע לעצתו של אודי, תתרחק מפרוויו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לפני שבועיים את ה IIYAMA 454 מ KSP ואני מאוד מרוצה. אומנם הוא הכי יקר מבין כל אלה שפירטת אבל לדעתי זה שווה את זה. יש לו שפורפת Diamondtron, התמונה חדה מאוד ובאיכות גבוהה, אין עיוותי גיאומטריה, הצבעים עמוקים מאוד ואיכותיים והמסך יכול להגיע לרמות בהירות גבוהות מאוד.

למרות מה שציינת יש לו Hub של 4 פורטים ושני רמקולים בבסיס המסך שלא תופסים מקום אבל האיכות שלהם לא משהו. חוץ מזה יש לו עוד תכונה אחת טובה: ניתן לחבר אליו שני מחשבים בו זמנית כי יש לו שתי כניסות וע"י לחיצה על כפתור לעבור ממחשב אחד לשני. זה טוב אם יש לך גם או מחשב שני בחדר.

סה"כ הוא נותן תמורה טובה למחיר שלו ואני לא מתחרט אפילו לרגע.

מצטרפת לזה...

אמרו לי גם שהCTX מצויין, אבל הוא תופס יותר מקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.. דבר ראשון תודה רבה לכולם.

עדיין נשארו לי די הרבה אפשרויות וחשבתי לנסות לצמצם אותן קודם כל... זה יעזור.

המסכים של סתם יקרים או שיש בהם משהו מיוחד?

ואיך המסכים של ViewSonic, , וסמסונג?

הסמסונג אמורים להיות טובים, לא?

וMAG? הסתכלתי בו (על ה17" - 786FD) והוא נראה די טוב, חוץ מהשני פסים האופקיים שרואים רק אם ממש מתאמצים, והOSD שלי מאד נוח :) .

ובקשר לרזולוציה - כרגע אני עובד עם המסך שלי (17") על 1024X768, על כמה לדעתכם אני יהיה ב19"? בגלל שלחלק מהמסכים הקצב ריענון ממש נמוך ב1600X1200, אבל לא נראה לי שאני יצליח לשרוד בכזאת רזולוציה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...