סיפור עצוב על אוברקלוק 2 לוחות שרופים , וכל היתר :\ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיפור עצוב על אוברקלוק 2 לוחות שרופים , וכל היתר :\

Kenny

Recommended Posts

טוב , אז הכל התחיל שחזרתי מהטיול שלי בכלא , השארתי את המחשב דולק שעזבתי , שחזרתי הוא היה כבוי

ואין לי מושג מה קרה בזמן הזה שלא היתי (28 יום)

בכל מקרה  , זה המחשב , שפעל באובר קלוק מכובד במשך כמעט שנתיים.

1700 0.13

Vantec Aero flow

Epox 8RDA+

Corsair 3200 XMS 400mhz 512mb (1 stick

בכל מקרה , מאז שקיבלתי אותו עבדתי איתו על 2200 מגה הרץ , בלי בעיות בכלל , טמפרטורה , שבמקרה הכי גרועה

הגיע ל45 גג. רוב הזמן היא עמדה בין 38-42

ועכשיו לקטע הדפוק , הגעתי הביתה , הדלקתי את החשב , לא ראיתי תמונה על המסך , בדקתי בהתחלה את הכרטיס מסך במחשב של אחי

והוא עבד בסדר גמור , שמתי את הזכרון במחשב של אחי , גם כן בסדר. אפילו את הספק חיברתי אצלו וזה עבד.

את המעבד\לוח אם לא יכולתי לבדוק אצלו כי הוא עובד עם , לא היתה לי ברירה , לקחתי את המחשב לטכנאי

שיבדוק איפה הבעיה (מעבד או לוח ויחליף)

אחרי כמה ימים הוא אמר לי משהו על הבטריה12 וואלט או שזה היה 5 , לא זוכר. קיצר , הבטריה של הלוח הלכה...

והמליץ לי על איזה לוח סטנדרטי של Gigabyte  , ב480 שקל , ולא היתה לי ממש בעיה , בכל  מקרה אני מתכוון להחליף את המחשב

ב4-5 חודשים הקרובים. אז משהו זמני , זה בסדר גמור.

הוא הביא לי את הלוח הזה :

gigabyte

איך שקיבלתי את הלוח , שוב ניסיתי לעשות אובר קלוק קטן , העלאתי את הבאס ל 166 (אפשר רק בכפולות של 100-133-166-200)

והעלאתי את המתח ב 5 אחוז למעבד. לא יודע כמה זה אומר , זה ממש מעפן הקטע הזה , שלא כמו באיפוקס שאפשר לדעת בדיוק מה המתח.

בכל מקרה , המחשב נתקע כמה פעמים , העלאתי את המתח עוד קצת ל 7.5 אחוז.

ריסטרט - שוב פעם אין בוט !! %(#)@ _#%()

ניסיתי לסדר הכל , דרך הג'מפרים שעל הלוח , להחזיר הכל ל  Def" 

ושום דבר לא עזר..

חזרתי אליו עם המחשב.. עוד כמה ימים של בדיקה , הפעם הוא אמר לי נשרף גם הלוח וגם המעבד.

על הלוח היתה אחריות , אז לא שילמתי לו , מעבד לקחתי את המעבד הזול ביותר שמצאתי אצלו (שוב פעם... זמני בלבד)

את  ה

Sempron 2200  שזה 1500 מגה הרץ.

וזהו.... חייב להודות ששהשקעה שעשיתי אז , לפני שנתיים (בעצת האנשים כאן בפורום)

בהחלט היתה משתלמת... קניתי בזמנו את המעבד + הלוח אם בפחות מ 1000 שקל.

וממש היתי מרוצה  מהלוח ומהמעבד..

נ.ב - אם כבר ז__נתי לכם את המוח עם הסיפור הזה , אז אם בא לכם , תנו קצת חוות דעת על המעבד\לוח אם.

נ.ב2 - הבן אדם שקניתי את כל החלקים ממנו , אני מכיר אותו שנים , ואין מצב שהוא עבד עליי , או שהוא לא מבין..

הוא חבר טוב של ההורים , ככה שאם הוא אמר שהלוח\מעבד נשרף.. אני מאמין לו.

נ.ב3 (יכול להיות דבר כזה?) - את המעבד הסמפרון , הוא נתן לי ב210 שקל. שלדעתי זה המחיר שהוא בעצמו קונה אותו...

כנראה לא היה נעים לו :\

the end  :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...