קבצי מדייה במחשב לא פעולים עם התוכנה windows media player10 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבצי מדייה במחשב לא פעולים עם התוכנה windows media player10

thebomb59

Recommended Posts

שלום יש לי וודיאוס XP HOME SP2 וכל פעם שאני מנסה להפעיל איזה קובץ של מדייה פלייר כמו MPG WAV ועוד אז הוא רשום לי כל הזמן את השגיאה הזאת

ועם נגיד אתה לוחץ קליק ימיני ובפתיחה באמצעות ואז אתה בוחר ווידאוס מדייה פלייר וזה עובד אבל כשאתה לוחץ רגיל זה רשום כל הזמן את השגיאה הזאת:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה את זה:

גש לאחד הקבצים שאתה רוצה לפתוח וסמן אותו.

עכשיו החזק את מקש SHIFT לחוץ, והקלק על הקובץ פעם אחת בעזרת הכפתור הימני בעכבר (ובקיצור RIGHT CLICK)

עכשיו יפתח לך סעיף "פתח עם...," או "OPEN WITH" בגרסה האנגלית -

דרכו תגיע ל"בחר תוכנית" - תלחץ פעם אחת ותפתח לפניך רשימה.

ברשימה הנ"ל בחר את התוכנית שאתה רוצה לשייך לסוג הקבצים הזה ואל תשכח לסמן V בסעיף "השתמש תמיד בתוכנית זו לפתיחת סוג זה של קבצים...." או משהו כזה.

עכשיו כל הקבצים מהסוג שפתחת יהיו משוייכים לתוכנה שרצית.

תן תגובה אם זה עבד או לא כי ישנן 2 שיטות נוספות לפתרון, אם זאת לא עבדה.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עובד זה כאילו כל פעם נמחק שאתה עושה את זה כאילו בוחר שזה תמיד תהיה התוכנה שבה אתה רוצה להשתמש לקבצים אלה ותמיד אתה צריך לעשות את זה כי זה נמחק וכל פעם אותו שגיאה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך במקרה איזו תוכנה במחשב שמנקה קבצים ו"שאריות" מיותרים?

אני מדבר על תוכנות דוגמת WASHER שמנקות קבצים זמניים וכו'.

מניסיון אישי, לפעמים התוכנות האלה מנקות את ההגדרות שקבעת במחשב ומחזירות את ברירית המחדל.

יש לך משהו בסגנון? איזו פעולה שאולי מתבצעת עם הווינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי איזה כמה תוכנות כמו SPYWARE DOCTOR נורטון סיסטם וורקס הטורייאן גרדנר גולד וספי WAtCHER ו ad watch ולא יודע זה מה שפועל ברגע כל הזמן לא יודע אם זה מה שמפריע לו...אולי אפשר לנסות להפעיל תמחשב במצב בטוח ואז לראות ? כי במצב בטוח לא פועל כלום אבל לא נראה לי שזה הנקודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע קודם כל יש לך הרבה יותר מדי תוכנות נגד ספייוור.

תוריד כמה מהן תשאיר רק אחת ותקל על המחשב ועל עצמך.

למה מלכתחילה התקנת כ"כ הרבה תוכנות שעושות אותו דבר? חבל.

דבר שני: כנראה אחת התוכנות הללו היא הגורם לבעיה מפני שהיא מזהה את השיוך שאתה עושה לקובץ כפעולה בעייתית ולא מאפשרת זאת.

תנסה להשתיר את כל התוכנות ואז לבצע את השינוי ולראות אם זה עובד - לא צריך סייפ מוד.

דבר אחרון: אל תבצע את השיוך דרך החלון שהראת לי פה בתמונה אלא נסה בשיטה שהצעתי לך, זה אמור לעבוד.

אם שום דבר לא עובד, תעיף את כל התוכנות האלה מהמחשב ואז תנסה שוב.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה הבדל גדול בין 9 ל10 רק העיצוב ועוד כל מיני דברים קטנים חדשים זהו

וכל השאר סתם חרתא אחד גדול ולא נראה לי שאפשר לחזור ל9

קודם כל, זה לא חדש שתוכנות בגירסאות שונות יכולות לעשות בעיות. גם אם זה לא בכל העולם.

תנסה... כסף זה לא יעלה לך. זה יעלה לך רק ב- 15 דקות מחייך. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...