רעיון לייעל ולהשקיט קירור אוויר..DUAL FAN אני לפחות עוד לא ראיתי את זה, כנסו! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רעיון לייעל ולהשקיט קירור אוויר..DUAL FAN אני לפחות עוד לא ראיתי את זה, כנסו!

KvodHagab

Recommended Posts

חשבתי על זה הרגע,

אומנם יש בעיה עם משקל.. אבל אני בטוח שעם XP90 או 120 זה לא צריך לה יות בעיה, שני מאוררים שקטים וPVC קל ביותר ואני מניח שהבעיה תעלם

על הנייר זה אמור לתת שיפור, בפועל? אני לא יודע.. לא ניסיתי ;D

ירוק זה , אפור זה היטסינק, שחור זה הגוף PVC או כל דבר אחר שיפצל, וכתום זה מאוררים

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היה קיים בגופי קירור למעבדי פנטיום העומדים, לפני הסוקט 370. הדבר היה בגופים מסוימים ולא תוצרת עצמה למיטב זיכרוני. אני אישית נתקלתי בהם מספר פעמים במחשבים שהרכבתי או בדקתי.

עם זאת, כיום הדבר נדיר מאוד ובהחלט יוכל לשפר את יחס הקירור לעומת השקט.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי וגם בניתי  ;D אחד כזה (חבל שאין לי דיגיתלית ) ד"א  את ה V שנוצר כדיי להמשיך עד למטה עד לגוף כי אחרת זה יצור מערבולת קטנה

אני לא יוכל להגיד כמה זה יעיל כי אני לא יכול להתקין את זה עדיין  אבל אפשר גם לחרוט על זה ואז לשים שני מאווררי לדים

אבל החסרון הוא שכדי להכניס  שני מאווררי 80 על סינק קטן יחסית צריך שהם יהיה הרבה יותר גבוהים ממנו  אז אתה בעצם מאבד מהעוצמה שלהם  או שבשיפוע גדול ואז זה יצור מערבולת כהרוח תגיע לפרספקס או לרוח מהמאברר השני :silly:

בכל מיקרה בהצלחה  :xyxthumbs:

http://photos.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=guest.file.view&path=200308092351381053&id=200412151914116358&user=rsrs6

אם תהיה לי אני אתן אבל אין ממש סיכיי גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרספקס(או איך שלא קוראים לזה ) 3MM

ומערבולת זה כן רע מה יצא לך שחלק מהאויר שבא ממאוורר 1פשוט ילחם באוויר מהמאוורר ה2 וכך הם בעצם יחניסו פחות אוויר אל הסינק ? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...