כשאח שלי מוריד קבצים גדולים אז נהיה לי לאגים מה לעשות ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשאח שלי מוריד קבצים גדולים אז נהיה לי לאגים מה לעשות ?

ExploiT

Recommended Posts

שלום כולם יש לי עם ראוטר בכבלים של 750 של ברק עכשיו כאשר אח שלי מוריד דברים גדולים מהאינטרנט נהיהם לי לאגים

אז הורדתי את המגביל מהיהורת שפורסם בסטיקי של הפורום ואני לא יודע איך מגבילים בעזרתו את מהירות החיבור שאחי ישתמש בה והאם זה יעזור ?

תודה לעוזרים ! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי אבל איך משתמשים יש כול מיני שטיות עם פילטרים וככה

אין לי נסיון אישי עם תוכנות כאלה, אבל בעקרון תבדוק פשוט איפה אפשר להגביל את המהירות באופן כללי ולא דברים מסוימים.

לך לפי common sence. מקווה שעזרתי איכשהו.. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשיג את התוכנה NETLIMITER תוכנה פשוטה וקלה לשימוש ועושה את העבודה (WWW.NETLIMITER.COM)

תשים על המחשב של אח שלך ותגדיר לה את ה MAXIMUM UPLOAD לכמה שפחות...

אבל שוב.. זה יפתור חלקית את בעית הלאגים.. כדי שלא תהיה את הבעיה, עדיף בכלל לסגור את ההורדות (ולחכות כמה דקות) עד שמשחקים...

במיוחד במשחקי FPS, כל עומס נוסף על הקו (לא משנה כמה קטן) יגרום לבעיות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשיג את התוכנה NETLIMITER תוכנה פשוטה וקלה לשימוש ועושה את העבודה (WWW.NETLIMITER.COM)

תשים על המחשב של אח שלך ותגדיר לה את ה MAXIMUM UPLOAD לכמה שפחות...

אבל שוב.. זה יפתור חלקית את בעית הלאגים.. כדי שלא תהיה את הבעיה, עדיף בכלל לסגור את ההורדות (ולחכות כמה דקות) עד שמשחקים...

במיוחד במשחקי FPS, כל עומס נוסף על הקו (לא משנה כמה קטן) יגרום לבעיות...

לחכות כמה דקות כי אז בעצם הקשרים נסגרים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוכנה כמו BITTORRENT אין בעיה, כי כשאתה סוגר, כולם יודעים.

בתוכנה כמו EMULE זה יותר בעייתי, כי כשאתה סוגר, זה לא מודיע לכולם, ואז אנשים עדיין מנסים כמה דקות טובות "לבקש" מהמחשב שלך את הקבצים דבר שיכול לגרום לעומס על הקו (יתכן כי היום זה יותר נורמלי, אבל בתקופה שהשתמשתי בEMULE לפני כמה חודשים טובים, זה היה ככה ויתכן שאצל חלק זה עדיין ככה)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוכנה כמו BITTORRENT אין בעיה, כי כשאתה סוגר, כולם יודעים.

בתוכנה כמו EMULE זה יותר בעייתי, כי כשאתה סוגר, זה לא מודיע לכולם, ואז אנשים עדיין מנסים כמה דקות טובות "לבקש" מהמחשב שלך את הקבצים דבר שיכול לגרום לעומס על הקו (יתכן כי היום זה יותר נורמלי, אבל בתקופה שהשתמשתי בEMULE לפני כמה חודשים טובים, זה היה ככה ויתכן שאצל חלק זה עדיין ככה)...

זה נכון. קרה לי כבר כמה פעמים בזמן האחרון, וגם אתמול אם אני לא טועה, שכיביתי את המחשב האחרון ברשת שהיה דלוק, הריץ Emule והשתמש בראוטר -המודם המשיך לעבוד (בצורה רצינית) למשך זמן מה. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...