שאלה חשובה בקשר ל P4 1.6A - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה חשובה בקשר ל P4 1.6A

newz

Recommended Posts

כעט אני נמצא בתקופה שאני מחליף את שני המחשבים הישנים שברשותי ואת הראשון כבר רכשתי אך בקשר למחשב השני אני עדיין לא בטוח:

המחשב הראשון שקניתי לעצמי (ה - XP1800) סבל כבר מבעיות חום שבצורה זאת או אחרת הצלחתי ליצבם לטמפרטורות נורמליות ע"י שני מאווררים גדולים (120) אחד שמוציא והשני שמכניס אוויר. המחשב השני שאני קונה בעיקר לצורכי עבודה (עריכה גרפית ווידאו) יצטרך לעבוד הרבה זמן ונמאס לי לטפל כבר בבעיות חום כאלו ואחרות ושאלותי הם:

1. האם אתם חושבים שכדאי לי להשקיע על מעבד P4 בעל ליבת ה - Northwood המתקדמת במהירות נמוכה יחסית (1.6 GHZ) או לקחת מעבד מהיר בעל הליבה הישנה (אני מזכיר שהוא בעיקר לצורכי עבודה כלומר 3DSMAX וכל מיני עריכות כאלו ואחרות)

2. לאיזה טמפרטורות הוא מגיע בכלל?

3. האם יש לכם רעיון אחר למחשב שיתאים לצרכיי?

נ.ב. שמעתי על מחשב מיזערי שמכיל P4 וכל שאר הרכיבים שצריך דבר שיעזור לי להעביר את המחשב מהבית לעבודה ולהפך ולא להעביר כמיות אדירות של מידע לדיסקים, האם גם אתם שמעתם? האם למישהו יש פרטים נוספים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לך על הנורט'ווד 1.6A ותאיץ אותו ל-2.2, תדאג לעצמך למארז עם סביר, ותישן בשקט בלילה.

לא מומלץ להתקרב לגירסאות הישנות.

2. הוא יהיה יציב לחלוטין ליד ה50. אבל לא יותר מזה.

3. אתה זקוק לדעתי למחשב חזק ביותר .. ושילוב של מהיר וכטריס מסך חזק , עניין הכרחי.

נ.ב כן, את המחשב שדיברת הציגו בתערוכת קומפיוטקס שהתקיימה שבוע שעבר.

החברה המייבאת, Ativ Computers.

www.ativ.co.il

03-5713453, עם זאת לדעתי המחשב הנ"ל לא יתאים לצרכיך כלל.

P1010044s.jpg

Black edition יפהפיה.. רק שהמעמד תופס 30% מהמימדים הכללים.. (נ.ב שימו לב לכרטיס הביקור ;D)

P1010042s.jpg

אין כמו StarWars... להצגה טכנולוגית.., והמחשב הזה באמת נראה כאילו נלקח מאחת החלליות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לחטוף NW 1.6A כל עוד זה אפשרי, כי הם הולכים ונמחקים מהשוק...

בקרוב ישארו 1.8A בלבד שהם אוברקלוקרים לא רעים בכלל, רק לא בטוח שתוכל לעבור איתם את מהירות האפיק של 133(533)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לחטוף NW 1.6A כל עוד זה אפשרי, כי הם הולכים ונמחקים מהשוק...

בקרוב ישארו 1.8A בלבד שהם אוברקלוקרים לא רעים בכלל, רק לא בטוח שתוכל לעבור איתם את מהירות האפיק של 133(533)

איפה קראת את זה ?

אני הולך לקנות בעוד חודש ואני מתכנן עליו , יש לך לינק או משהו לידיעה ?

אפילו שזה לא הגיוני הוא אחד מהמעבדים הכי נמכרים שלהם לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב

תודה רבה על כל העצות והתגובות שזרקתם ונראה לי שאני באמת ירוץ לקנות איזה מחשב P4 1.6A המבוסס על ליבת ה - NORTHWOOD ולא בגלל שאני חושש שיגבילו את אפשרויות ה OC או בגלל עליית המע"מ האחוז אלא סתם בגלל שאני חושבתי כבר הרבה וכעט אני מתחרט על המחשב הראשון שקניתי בסה"כ לפני שבועים שלוש בגלל הפרש המחירים הקטן (והמיזערי אפילו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים של אטיב אין עדיין P4...

בכל מקרה הרעיון של המחשב הוא מחשב רגיל שאפשר לקחת לכל מקום, כתחליף לנישא השולחני (נישא שולחני = מחשב שבנוי כמו נישא, שאפשר להסתובב איתו בקלות, אבל הוא חייב אספקת חשמל ולא עובד על , אלא אם כן שמים חיצוניות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשבים של אטיב אין עדיין P4...

בכל מקרה הרעיון של המחשב הוא מחשב רגיל שאפשר לקחת לכל מקום, כתחליף לנישא השולחני (נישא שולחני = מחשב שבנוי כמו נישא, שאפשר להסתובב איתו בקלות, אבל הוא חייב אספקת חשמל ולא עובד על , אלא אם כן שמים חיצוניות)

לא למכירה, אבל יש.

נ.ב למחשב כזה קוראים נייח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא בדיוק נייח...

המחשב שיש לך אורי הוא נייח (בין השאר בגלל משקלו של המארז :P).

מצד שני הוא גם לא 100% כי הוא זקוק למקור חשמל חיצוני.

זה מין שילוב מוזר כזה של מחשב שולחני עם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...