הדבר המטומטם - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדבר המטומטם

אורח athlon

Recommended Posts

מי צריך שיעבוד? העיקר שיהיה קר...

;D

אוקיי, הפשלה הכי מטומטמת שלי הייתה במחשב הקודם שלי (P100 ששרד 6 שנים ועבר לבת דודה שלי).

הייתה תקופה של איזה שבועיים שפירקתי כל מה שאפשר במחשב והרכבתי שוב ושוב פירקתי, וכו'.

קיצר, אחרי שאני מבריג את הספק חזרה למארז אני קולט את הכפתור שנותן לבחור בין 110 ל 220 וולט.

אני ברוב טפשותי חושב לי "אם אני יעביר את זה ל 110 וולט אז הוא יצרוך פחות חשמל והכל יהיה טוב ויפה".

כמובן שהעברתי את המתג ל 110 ותוך 5 שניות לא היה ספק...

והדבר העוד יותר מטומטם הוא ששילמתי 180 שקל לטכנאי שלי על ספק 200 ואט (AT) חדש...

כנ"ל .....רק שלא שילמתי 180 שקל ;D

עכשיו e-r-a-n צריך לבוא ולהגיד "כנ"ל, רק שלא שילמתי 360 שקל, Component השיג לי פיוז חדש"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא שלי

אבל שכן שלי (בן 12) כאשר שמע על זה שמעבדי מתחממים הלך ושפך על מחשב שהרכבתי לו (AXP1800 A7V333 GF4T4200 DDR333)

מי קרח שישאר קריר בקיץ! :biglaugh::silly: :lamer:

:lol: :lol: :lol:

אני חושב שיש לנו אידיוט מושלם

:bash: :bash: :bash: :AR15: :AR15: :AR15:

נ.ב.

מה קרה בסוף? :2gunsfiring_v1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת טעות של תוכנה האמת אבל היא ללא ספק הכי טיפשית וטיפוסית שיכולה להיות :)

שלושה ימים אחרי קבלת המחשב פתחתי קובץ זיפ ענק בטעות בספריית ואז עשיתי SHIFT+DELETE להכל

לאחר סיום הפעולה הכל היה פסים פסים והמחשב עשה ביפ :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה יהיה להתחרות בבחור ששפך מים על המחשב, אצלי גם היה משהו דומה עם הקטע של "למה זה לא עובד?!", לא זוכר למה אבל נאלצתי לנתק את ההארד דיסק מהחיבור לחשמל שלו, וסיימתי לשחק עם הקרביים של המחשב חיברתי הכל חזרה חוץ מהחיבור לחשמל של ההארד וכמובן שרבע שעה כמו אידיוט ניסיתי להבין למה לכל הרוחות לא מזוהה לי הארד דיסק בביוס :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שלי

אבל שכן שלי (בן 12) כאשר שמע על זה שמעבדי מתחממים הלך ושפך על מחשב שהרכבתי לו (AXP1800 A7V333 GF4T4200 DDR333)

מי קרח שישאר קריר בקיץ! :biglaugh::silly: :lamer:

אני לא מאמין שיש גאון כזה

אילך בן אדם מגיע למצב שהוא חושב שמים וחשמל הולכים ביחד

עם היה הענקת פרסים הוא היה זוכה בכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי צריך שיעבוד? העיקר שיהיה קר...

;D

אוקיי, הפשלה הכי מטומטמת שלי הייתה במחשב הקודם שלי (P100 ששרד 6 שנים ועבר לבת דודה שלי).

הייתה תקופה של איזה שבועיים שפירקתי כל מה שאפשר במחשב והרכבתי שוב ושוב פירקתי, וכו'.

קיצר, אחרי שאני מבריג את הספק חזרה למארז אני קולט את הכפתור שנותן לבחור בין 110 ל 220 וולט.

אני ברוב טפשותי חושב לי "אם אני יעביר את זה ל 110 וולט אז הוא יצרוך פחות חשמל והכל יהיה טוב ויפה".

כמובן שהעברתי את המתג ל 110 ותוך 5 שניות לא היה ספק...

והדבר העוד יותר מטומטם הוא ששילמתי 180 שקל לטכנאי שלי על ספק 200 ואט (AT) חדש...

כנ"ל .....רק שלא שילמתי 180 שקל ;D

עכשיו e-r-a-n צריך לבוא ולהגיד "כנ"ל, רק שלא שילמתי 360 שקל, Component השיג לי פיוז חדש"...

להגנתי זה היה ספק כזה ישן שלא היה לו פיוז להחלפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הדבר הכי מטומטם שעשיתי עם מחשב היה עם ה386SX , הוצאתי את הג'וקים של הזיכרון וחיברתי אותם הפוך, הוכחה ממקור ראשון שכל רכיב אלקטרוני עובד על עשן.

הדברים הכי מטומטמים שקרו ללקוחות שלי (עבדתי בעברי בתור טכנאי)- חיבור כבל VGA הפוך, הכנסת CD לכונן 5 ורבע, חיבור סורק SCSI לפורט הפרללי ושריפת כל המחשב בדרך, הטבעת ההרדיסק במים (כי הוא שמע על הרדיסק שעובד בנוזל)

והכי מצחיק, בצבא קיבלנו משלוח של 20 מחשבי ובכולם הספק היה על 110 :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף זה קרה לפני איזה שנתיים שלוש

היה לי פנטיום 1 133

שמעתי ממישהו על המושג

אני פותח את המארז מזיז ג'מפרים בלוח והופ

יש לי 166 מגהרץ וזה עבד הסתכלתי בחוברת של הלוח ולתדהמתי ראיתי שאני

יכול לעלות את זה עד ל 200 מגהרץ

אני מזיז ג'מפרים מכוון את זה ל200 מגהרץ

ובוום משהו שם נשרף.........

ומאז לא פתחתי יותר תמחשב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...