הדבר המטומטם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדבר המטומטם

אורח athlon

Recommended Posts

הנה הפאשלה שלי(זה קצת שונה מהאחרים) היו לי כמה בעיות עם המחשב שלי אז החלטתי לבדוק אם זה בגלל החום, אז פתחתי את המארז שמתי אותו על הריצפה ובדיוק שבאתי לבדוק אותו נזכרתי במשהו חשוב שהייתי חייב לעשות אז מיהרתי לצאת מהבית, וכשחזרתי הביתה נכנסתי לחדר שלי התוכים שלי היו על הריצפה ליד המארז וכל כבל שהיה במארז (אני לא מגזים) היה מכורסם! :bash: .

הנה תמונה של הפושעים הקטנים :

p.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עד לפני תקופה הייתי מה"מומחים" שתמיד עובדים עם מחשב פתוח ...

דבר כזה היה מקובל לפני שנים כבר ... (אבל היום דרישות וכ"ו ... רצוי מחשב סגור ... מקסימום חלון) ... :)))

בכל אופן ... שמח וטוב לבב עבדתי עם מחשב במארז מידי גנרי מסכן ... מרוב שלא היה מקום לכלום קשיח אחד והפלופי 1.44 היו בחוץ ...

בכל אופן ... תקופה מסויימת לפני הסוף הקשיח הראשי שעליו הייתה מותקנת מערכת ההפעלה התחיל להקפיא את עצמו והאיקס פי התחיל לקבל מסכים כחולים (כמעט אי אפשר להביא אותו למצב הזה ... ) , כבר הבנתי שלמחשב חם ... ובייחוד להרד דיסק ... אבל דחיתי ודחיתי את הסוף ... עד שיום אחד המחשב לא הסכים לעשות בוט - נדפק הסיסטם (המידע נשאר) , הלך הבוט סקטור ....

בכל אופן ... התחלתי לנסות לתקן ובמקביל ינקתי כמה שקלים לקנות מארז אנרמקס וספק 430 של אנרמקס גם ...

הצלחתי להגיע לנתונים שהיו על הקשיח דרך recovery console אבל ברוב טפשותי הקשתי פקודה שגוייה - אני לא זוכר איזה fixmbr או fixboot ... אני לא זוכר איזו מהם ניקתה אותו לגמרי ... ייתכן שזאת הייתה פקודה אחרת ... ניסיתי כלמיני דברים ומשהו העלים את הפרטישן ... וחבל שלא גיביתי את המידע קודם ... :)

מזלי שהאוסף של ה 50 ג"יגה אמפים נמצא בהרד דיסק אחר ...

מאז המחשב ארוז יפה בתוך המארז ... עם הרבה מאווררים ... עוד שניים-שלושה יתווספו בעתיד ... קר לו ונעים לו והכל עובד תקין ...:)

זאת הפאשלה שלי ... הכי רצינית . ..:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד לפני תקופה הייתי מה"מומחים" שתמיד עובדים עם מחשב פתוח ...

דבר כזה היה מקובל לפני שנים כבר ... (אבל היום דרישות וכ"ו ... רצוי מחשב סגור ... מקסימום חלון) ... :)))

בכל אופן ... שמח וטוב לבב עבדתי עם מחשב במארז מידי גנרי מסכן ... מרוב שלא היה מקום לכלום קשיח אחד והפלופי 1.44 היו בחוץ ...

בכל אופן ... תקופה מסויימת לפני הסוף הקשיח הראשי שעליו הייתה מותקנת מערכת ההפעלה התחיל להקפיא את עצמו והאיקס פי התחיל לקבל מסכים כחולים (כמעט אי אפשר להביא אותו למצב הזה ... ) , כבר הבנתי שלמחשב חם ... ובייחוד להרד דיסק ... אבל דחיתי ודחיתי את הסוף ... עד שיום אחד המחשב לא הסכים לעשות בוט - נדפק הסיסטם (המידע נשאר) , הלך הבוט סקטור ....

בכל אופן ... התחלתי לנסות לתקן ובמקביל ינקתי כמה שקלים לקנות מארז אנרמקס וספק 430 של אנרמקס גם ...

הצלחתי להגיע לנתונים שהיו על הקשיח דרך recovery console אבל ברוב טפשותי הקשתי פקודה שגוייה - אני לא זוכר איזה fixmbr או fixboot ... אני לא זוכר איזו מהם ניקתה אותו לגמרי ... ייתכן שזאת הייתה פקודה אחרת ... ניסיתי כלמיני דברים ומשהו העלים את הפרטישן ... וחבל שלא גיביתי את המידע קודם ... :)

מזלי שהאוסף של ה 50 ג"יגה אמפים נמצא בהרד דיסק אחר ...

מאז המחשב ארוז יפה בתוך המארז ... עם הרבה מאווררים ... עוד שניים-שלושה יתווספו בעתיד ... קר לו ונעים לו והכל עובד תקין ...:)

זאת הפאשלה שלי ... הכי רצינית . ..:)

לא רציני ;) (תגיד תודה לאלוהי החומרה שבשמיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שעשיתי מספיק דברים מטומטמים (למרות שאף פעם לא גרמתי נזק למחשב), אבל אני אספר דווקא על משהו שמישהו חדש במדור שלי עשה היום. אני מדבר על בנאדם חדש וטרי שעבר חפיפה לא קצרה על חומרת אבל כנראה לא הקשיב טוב...

אני מצביע לו על מחשב היום ואומר לו: "פתח ת'מחשב הזה. מחובר בו כרגע הרד דיסק IDE ויש שם גם אחד SCSI שלא מחובר. חבר את ה-SCSI (הבקר והכבל כבר היו שם) ותדליק את המחשב".

אחרי כמה דקות הוא מדליק ואומר לי שזה לא עובד. אני מציץ מרחוק על המסך, רואה שהביוס לא מזהה כלום ואומר לו שיבדוק שוב את החיבורים והכל. הוא טוען שהוא חיבר את כל הכבלים שהיה צריך והכל טוב. אחרי חצי שעה של נסיונות במהלכן הוא בודק את החומרה מכל הכיוונים הוא מתייאש וקורא לי. אני מגיע, מציץ פנימה ומגלה שהאידיוט חיבר את שני הקצוות של הכבל ללוח (לשני החיבורי IDE) ואת המחבר האמצעי - להרד דיסק. זה היה סתם 266 מסריח והאמת שחבל שהוא לא שרף אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי אלוהי החומרה בשמיים?

ולנושא המקורי, הדבר הכי מטומטם שעשיתי היה לפרק לחתיכות קטונות מכונת (לא יודע איזה דגם, מפני שהיא כבר לא קיימת ) :bash: שפעלה בסדר גמור ואפילו שחקתי בה פאקמן.

לפני הרבה שנים, איפשהו ב 94 קבלתי את המכונה ולא ידעתי מה זה, הייתי בן 9 ובור בכל הנוגע... להכל. טוב אחרי איזה משחק או שניים הדבר שכב אצלי בארון במשך שנתיים עד שיום אחד נהיה לי משעמם לקחתי פטיש וריסקתי אותה :-\ :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 - לפני שנה וחצי בערך חיברתי הפוך את הכבל IDE של ה Floppy והנורה דלקה רצוף... ולכח לי איזה חצי יום להבין מה לא בסדר...

2 - אחרי התקנת מאוורר של המעבד שכחתי לחבר אותו ללוח... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי גם משהוא טיפשי קניתי ראוטר וחיברתי אותו וכשניסיתי להיכנס לאתרים הוא לא עבד

אני מנסה מנסה לא עובד לא ידעתי מה לעשות חשבתי מה יכול להיות מה מתברר

שכחתי לחבר את הכבל של המודם חכם לא????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי גם משהוא טיפשי קניתי ראוטר וחיברתי אותו וכשניסיתי להיכנס לאתרים הוא לא עבד

אני מנסה מנסה לא עובד לא ידעתי מה לעשות חשבתי מה יכול להיות מה מתברר

שכחתי לחבר את הכבל של המודם חכם לא????

אבל לא גרמת לשום נזק :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחשב הראשון שלי(P133,לפני5 שנה בערך) לא הצלחתי להתקין משחק ושלחתי את המחשב שלי לטכנאי בגלל זה(והוא התקין אותו)

לאחרונה גם היתה לי פשלה קטנה והמטומטמת ביותר בחיים שלי, היו לי בעיות עם הלוח אם(היה קצת אבק שגרם ללוח שלי לזייף מוות,)אז פירקתי את המחשב שלי, חיברתי הכל בחזרה, חוץ מהחשמל(אופס שחכתי...), וחיפשתי למה המחשב לא עובד בכלל,בערך חצי שעה :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי צריך שיעבוד? העיקר שיהיה קר...

;D

אוקיי, הפשלה הכי מטומטמת שלי הייתה במחשב הקודם שלי (P100 ששרד 6 שנים ועבר לבת דודה שלי).

הייתה תקופה של איזה שבועיים שפירקתי כל מה שאפשר במחשב והרכבתי שוב ושוב פירקתי, וכו'.

קיצר, אחרי שאני מבריג את הספק חזרה למארז אני קולט את הכפתור שנותן לבחור בין 110 ל 220 וולט.

אני ברוב טפשותי חושב לי "אם אני יעביר את זה ל 110 וולט אז הוא יצרוך פחות חשמל והכל יהיה טוב ויפה".

כמובן שהעברתי את המתג ל 110 ותוך 5 שניות לא היה ספק...

והדבר העוד יותר מטומטם הוא ששילמתי 180 שקל לטכנאי שלי על ספק 200 ואט (AT) חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי צריך שיעבוד? העיקר שיהיה קר...

;D

אוקיי, הפשלה הכי מטומטמת שלי הייתה במחשב הקודם שלי (P100 ששרד 6 שנים ועבר לבת דודה שלי).

הייתה תקופה של איזה שבועיים שפירקתי כל מה שאפשר במחשב והרכבתי שוב ושוב פירקתי, וכו'.

קיצר, אחרי שאני מבריג את הספק חזרה למארז אני קולט את הכפתור שנותן לבחור בין 110 ל 220 וולט.

אני ברוב טפשותי חושב לי "אם אני יעביר את זה ל 110 וולט אז הוא יצרוך פחות חשמל והכל יהיה טוב ויפה".

כמובן שהעברתי את המתג ל 110 ותוך 5 שניות לא היה ספק...

והדבר העוד יותר מטומטם הוא ששילמתי 180 שקל לטכנאי שלי על ספק 200 ואט (AT) חדש...

כנ"ל .....רק שלא שילמתי 180 שקל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...