מדיות Verbatim CD-R 50 דיסקים בעוגה, איזה יותר טובים? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדיות Verbatim CD-R 50 דיסקים בעוגה, איזה יותר טובים?

Holy

Recommended Posts

iyehuda - ואיך זה קשור לדיון? אני שאלתי על מדיות של וורבטים כי זה מה שאני רוצה לקנות

מותק למה אתה בגישה שלילית

אני רוצה להבין למה אתה דלוק על וורבטים ( יותר נכון אני רוצה לעזור לך )

בזמן שהסילבר ליין את העבודה ללא דופי

אבל לא נורא סליחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוורבטים איכותי יותר, תבדוק בכל ההשוואות המקצעויות ותראה שהוא מכיל פחות שגיאות C1 ובקיצור - איכות.

אני מוכן לשלם את הפרש המחירים בין החברות וזה שיקול אישי שלי.

בכל מקרה אותו דבר אתה יכול להגיד על כל הדיון על מדיות של וורבטים לעומת הריטק, ועובדה שאנשים רבים קונים וורבטים (המיוצרים ע"י מיצובישי) ולא דיסקים של ריטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני מתעסק עם דיסקים הרבה יותר ממה שאתה חושב ואני אומר לך שזה שטויות ב מדיות של זה הרבה יותר משמעותי

לפי הכמות תבין לבד שאני לא חובבן וזה רק חלק קטן שנמצא אצלי :

IMG%5F3710.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני מתעסק עם דיסקים הרבה יותר ממה שאתה חושב ואני אומר לך שזה שטויות ב מדיות של זה הרבה יותר משמעותי

לפי הכמות תבין לבד שאני לא חובבן וזה רק חלק קטן שנמצא אצלי :

על מה בדיוק התמונה הזאת מעידה? שאתה מוריד המון ולכן אתה קונה הרבה דיסקים?

כל אחד מוכן להשקיע סכום אחר בדיסקים שלו. אני גם קונה סילבר ליין בDVD כי אני חושב שוורבטים יקר מדי, אבל יש לי חבר שאפילו בזה לא מוכן להשקיע ומתלהב מצניחות המחירים של פורטיס. אם מישהו מוכן להשקיע בדיסקים יקרים יותר שיהיה לו לבריאות, לדברים החשובים שלי עדיין יש לי CD-Rs של TDK שעלו הרבה מעל כל עוגות הסילברליין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TDK דיסקים איכותיים אחד אחד

קניתי עוגה של 50 וצרבתי כבר איזה 10, כולם יצאו חלק

אני מוכן שזה יעלה לי שקל וחצי לדיסק בשביל אמינות ואיכות לאורך זמן כמו של TDK

לפני ה-TDK קניתי עוגה של 25 של סילבר ליין, רובם היו בסדר גמור, אבל מהאמצע כל כמה דיסקים היה איזה דיסק עם בליטה קטנה למטה על המשטח הנצרב, ככה נדפקו לי לא מעט דיסקים, קצת יותר מרבע מהחבילה הלכה בגלל זה >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...