מתכנן לקנות Gigabyte Radeon - המלצות? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתכנן לקנות Gigabyte Radeon - המלצות?

bizzo

Recommended Posts

ההתלבטות היא על איזה כרטיס ללכת?... מקורי של ATI, , Hercules וכו' וכו'. בגדול, אני מפחד מתאימות ועדכונים שוטפים שלהם שזה הדבר החשוב לי ביותר. בבקשה שמישהו פה ירגיע אותי ויעשה לי טוב על הנשמה..:))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן קניתי את ה RADEON LE שך , ואני אומר לך, אין שום בעייה להתקין את ה CATALYST POWERD BY ATI.

אני לא מכיר שום פיצרים חדשים ש הוסיפו לכרטיס ולכן אתה לא מאבד כלום אם אתה לא מתקין את הדרייברים מהאתר שלהם. חוץ מזה , באתרם שלהם עדיין אין (לפחות בשלב הזה) את ה CATALYST.

אני הצלחתי להרוויח כמעט 200 נקודות נוספות ב 3D MARK 2001 SE לאחר ההתקנה של הCATALYST, כך שזה באמת עובד טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את הLE של ב1076ש"ח ואני די מרוצה.

יתרונות:

זה לא .

ביצועים.

Overclocker.

Dual-Ramdac - לתמיכה אכותית בשני מסכים (לעומת הFDX של Hercules)

PCB אדום !

ניתור נתונים מהכרטיס (V-Tuner, לא עובד אצלי, כנראה חוסר תאימות לפי התמיכה של - אכזבה גדולה).

מגיע עם מתאם DVI2VGA.

חסרונות:

Drivers רק מGIGABYTE או מATI אבל רק Powered By ATI.

V-Tuner לא יציב ולא תואם לכל מערכת - אצלי לא :(

לא מאפשר להציג על שלושת היציאות יחדיו - DVI + VGA + S-Video.

זכרונות של 4ns.

אין תמיכה במשחקים לDual-Display - חוץ מ Flight Simulator (באופן כללי, גם לכרטיס מקורי וגם לnVIDIA) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני כבר טיפה יותר מרוצה..:)

אגב, לגבי אי התאימות של ה-V-Tuner. שימו לב למה ש- ענו לי בנושא הדרייברים

You might use the ATi driver on the GA-AP64D.

But there is a problem, the hardware monitor on our board will not work. Because there is no any hardware monitor on ATi's board. And we still suggest you it's better to use our driver

אגב, אפשר לשאול איפה קניתם את הכרטיס? הכי זול שמצאתי עד עכשיו זה ב-PCHARDWARE משהו בסביבות ה-1090 אבל אני לא מכיר אותם כל כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב כמו קובי, רואים על הכרטיס של שלא השקיעו בתכנונו זמן ומחשבה ואני לא ממש בטוח לקנייה שהיוצרים שלו לא השקיעו בה מחשבה ותכנון נכון.

אני מניח שאתם מדברים כך מתוך שנים של נסיון ב Board Design ותכנון כרטיסים אלקטרונים.

מאיפה אתם מביאים את השטויות שלכם ? בנוי בצורה לא מקצועית ? מה קרה ? לא מצא חן בעיניכם הצבע של הנגד ? לא מצא חן בעיניכם צורת החיבור של הקונקטור לגוף הכרטיס ? זה מה שפוסל כרטיס מסך בעיניכם ? ראבאק ! תתבגרו ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למדתי שהחיפזון בא מן השטן , אז אל תמהר חכה שתגיע חברה מומלצת אחרת עם ti 4200 במקום .

עוד דבר אם אתה משחק הרבה ב gta3 אז רק שתדע שהמשחק לא רץ שמה טוב ( אבל זה רק משחק אחד ) .

כמו שאמרו מקודם לך על ה ti 4200

עם ה FDX 8500LE שלי GTA3 רץ יפה מאד ואפילו ברזולוציה די גבוהה. אני לא יודע מאיפה אתה מביא את הנתונים שלך, אבל להבא ציין שזה קורה רק אצלך. חבל להטעות אנשים סתם כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...