מתכנן לקנות Gigabyte Radeon - המלצות? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתכנן לקנות Gigabyte Radeon - המלצות?

bizzo

Recommended Posts

שלום שלום

אני מתכנן סופסוף לזרוק את ה-Voodoo 3 3000 שלי אחרי שנים של שרות מצויין. קראתי המון על סדרת ה-Radeon 8500 ונראה לי שהכרטיס הכי מתאים לי הוא Radeon 8500LE. גם זול ומהביקורת באתר הבנתי שיש עליו הרבה.

השאלה שלי היא בגדול מה אתם אומרים על הכרטיס הזה? והכי חשוב, האם יש עדכוני דרייברים סדירים כך שלא יהיו בעיות עם משחקים תצוגה וכדומה? באתר של לא ראיתי עדכוני , אבל זה נכון שהדרייברים של ATI Catalyst הם הדרייברים היחידים שאני צריך בשביל הכרטיס הזה והם מתאימים לו בדיוק?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום שלום

אני מתכנן סופסוף לזרוק את ה-Voodoo 3 3000 שלי אחרי שנים של שרות מצויין. קראתי המון על סדרת ה-Radeon 8500 ונראה לי שהכרטיס הכי מתאים לי הוא Radeon 8500LE. גם זול ומהביקורת באתר הבנתי שיש עליו הרבה.

השאלה שלי היא בגדול מה אתם אומרים על הכרטיס הזה? והכי חשוב, האם יש עדכוני דרייברים סדירים כך שלא יהיו בעיות עם משחקים תצוגה וכדומה? באתר של לא ראיתי עדכוני , אבל זה נכון שהדרייברים של ATI Catalyst הם הדרייברים היחידים שאני צריך בשביל הכרטיס הזה והם מתאימים לו בדיוק?

תודה!

שרות מצויין?

אתה בטוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה שרות כושל..

;D ;D ;D

בכל מקרה, שקול גם את הTI4200 של ..

אמור להיות יותר חזק מהרדאון.. אבל מצד שני, אין לו את הגוף הקירור של הגיגביט..

ההחלטה בידך, בחירה שלי - TI4200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב כמו קובי, רואים על הכרטיס של שלא השקיעו בתכנונו זמן ומחשבה ואני לא ממש בטוח לקנייה שהיוצרים שלו לא השקיעו בה מחשבה ותכנון נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שה-TI חזק יותר...לא פלא..עולה מאות ואף אלפי שקלים יותר. אני לא כזה גיימר גדול, רק רוצה כרטיס טוב וחזק, גם למשחקים וגם לעבודה על המחשב (2D). לפי הביקורות זה הכרטיס לתקציב שלי... ה-8500LE. גרסה עולה 1000 שקל וזה גם יקר בשבילי אבל זה המקסימום שאני יכול להוציא. יש המלצות על הכרטיס הזה ספציפית? אתם יודעים איך הדרייברים שלו עובדים? באילו הוא משתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרות מצויין?

אתה בטוח?

כן, למה לא... כמה שנים...עדיין עובד טוב...איכות מדהימה...

רק לאחרונה משחקים חדשים לא רצים (חלקם). וזה רק עניין של . כמה (3rd Party) שמצאתי דווקא עובדים מצויין..

אבל עדיין..זה לא זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת תביקורת החדשה באתר ? והדרייברים שלו טובים בהחלט..

כן, בגלל זה אני גם שואל. לגבי דרייברים, אני מבין שבעצם כל הכרטיסים של חברות אחרות שמשתמשות בצ'יפ של ATI משתמשים בדרייברים היעודיים של ATI? כלומר, גם Hercules Powercolod וכל אלה משתמשים בדרייבר Catalyst?

כמו שאתם רואים, אני די לחוץ בנושא ...אחרי הבלאגן עם ה-Voodoo 3 שלי... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת תביקורת החדשה באתר ? והדרייברים שלו טובים בהחלט..

כן, בגלל זה אני גם שואל. לגבי דרייברים, אני מבין שבעצם כל הכרטיסים של חברות אחרות שמשתמשות בצ'יפ של ATI משתמשים בדרייברים היעודיים של ATI? כלומר, גם Hercules Powercolod וכל אלה משתמשים בדרייבר Catalyst?

כמו שאתם רואים, אני די לחוץ בנושא ...אחרי הבלאגן עם ה-Voodoo 3 שלי... :D

כן, אבל כדאי להוריד את ה-CATALYST POWERED BY ATI...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למדתי שהחיפזון בא מן השטן , אז אל תמהר חכה שתגיע חברה מומלצת אחרת עם ti 4200 במקום .

עוד דבר אם אתה משחק הרבה ב gta3 אז רק שתדע שהמשחק לא רץ שמה טוב ( אבל זה רק משחק אחד ) .

כמו שאמרו מקודם לך על ה ti 4200

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, אני בחרם על כל מה שקשור לNvidia (כלקוח 3dfx לשעבר) בנוסף, כמו שאמרתי, המחיר הוא פשוט גבוה מדי בשבילי. ולהשקיע את אותו הסכום בגרסת ה-MX תיהיה לדעתי טעות מרה, לא כך? אני לא מוכן להוציא יותר מאלף שקל (שגם ככה אין לי ממש כרגע). הכרטיס מבחינת החוזק שלו והטכנולוגיה מתאים לי מאוד, והבעיה היחידה שלי היא התאמה ודרייברים.

ואגב, אי מייל שיקבלתי מ- לא ממש עזר לי:

Dear Sir,

Please use the driver provides.

This is because redesign some features on ATI chip, and the performance is better than ATI.

As a result, please do not install the different driver or it may damage the chip.

Have a nice day.

***Your valued question is greatly appreciated. Thank you for supporting products.***

למי בעצם ATI עושים את הדרייברים החדשים אם ככה? ולמה לי לקנות כרטיס מחברה אחרת שמשתמשת בטכנולוגיה של ATI כשרק כרטיסים של ATI עצמם מתעדכנים בדרייברים ותאימות? מאוד מוזר כל העניין הזה...

אגב, לגבי הנושא של שחוזר על עצמו הרבה פעמים, יש לזה פתרון. זה רק עניין של שאפילו מודגש ב-Readme של ה-Catalyst החדשים. ראיתי כמה פעמים שהשאירו לינקים לפתרון בעיה בפורום הזה. ובכל זאת הנה זה שוב:

http://www.rage3d.com/board/showthread.php?s=&threadid=33622206

ובקיצור, אני שוב מבולבל יותר מתמיד :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד דבר אם אתה משחק הרבה ב gta3 אז רק שתדע שהמשחק לא רץ שמה טוב ( אבל זה רק משחק אחד ) .

כמו שאמרו מקודם לך על ה ti 4200

אני חייב לציין, שאם בכלל הייתי יכול לשחק ב-GTA3 (שלא רק שלא תומך 3dfx, בכלל צריך כרטיס חייתי בשביל רזולוציה הכי נמוכה) לא הייתי ממהר להחליף סופסוף את הכרטיס שלי בכרטיס חדש...:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...