מה דעתכם על המפרט של המחשב הנייד הזה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המפרט של המחשב הנייד הזה?

avi9899

Recommended Posts

קיבינימאט, כתבתי תגובה והאתר לא הגיב כששלחתי אותה. :s07:

בכלאופן, הנה זה שוב:

המעבד הוא דותן שזה מצויין (בכלל אני לא רואה שום סיבה לקנות היום אם מעבד מלבד פנטיום M או M).

זכרון - אישית הייתי הולך לכוון 512MB, במיוחד במחשב נייד כיוון שהדיסק הקשיח איטי עוד יותר מהדיסקים בשולחניים. אבל יכול להיות שאני פשוט מפונק (עובד עם 1GB של גם בבית וגם בעבודה. בנייד יש לי 384MB שמרגיז אותי קמעה).

משקל טוב.

המסך רק 14", טיפה מאכזב אבל לא משמעותי.

הדבר היחיד שמטריד אותי זה יצרן המחשב. לא יודע מי מייצר אותו.

בניידים יש הרבה פחות מקום לתמרון אם משהו לא בסדר מאשר בשולחניים. זאת הסיבה שאני מעדיף ניידים שהם Brand Name. אישית אני אוהב IBM ו , וכאלה אני קונה לחברה שלי.

אני לא אומר שהמחשב הזה לא יכול להיות טוב, הוא בהחלט יכול להיות, אבל בשבילי זה גורם לא ידוע.

בכלאופן, לדעתי זה:

http://www.yardenpc.co.il/Product.asp?productid=777&catcode=188

למשל עדיף.

אומנם המעבד הוא סלרון M ורק 1.4 (לא יודע עד כמה זה משמעותי עבורך, מה השימוש שלך בנייד?), אבל מצד שני המסך טיפה יותר גדול, זה , האחריות היא בינלאומית (קריטי אם אתה טס לחו"ל לעיתים ומשתמש במחשב שם), ואפילו יש שם כשרה למהדרין :)

אה, הדיסק אגב רק שלושים ג'יגה.

זה:

http://www.yardenpc.co.il/Product.asp?productid=926&catcode=188

כבר כולל M ודיסק 40 ג'יגה, אבל הוא עולה 500 ש"ח יותר ממה שאתה הרכבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בדומה למחשב הראשון ששאלת עליו, זה מחשב BAREBONE מתוצרת חברת AOPEN.

בתוך המארז YARDEN PC מכניסים מעבד, זכרון ודיסק כרצונך ומוכרים את זה כמחשב שלם.

המפרט עצמו בסדר גמור. שתי נקודות לתשומת לב הן: 1) כרטיס מסך חלש. הוא בסדר לעבודה משרדית ואינטרנט אבל אל תצפה לשחק משחקים על המחשב הזה.

2) זיכרון די קטן. אפשר לחיות עם זה אבל אם אתה יכול אז עדיף להגדיל ל 512MB.

המחיר לא רע בכלל.

כמו כן תזכור שלמחשבים כאלו (שאינם מחשבי מותג כמו IBM, וכ"ו) יכולה להיות בעיה עם האחריות (סיכוי קטן אבל קיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כמעט זהים כך שקשה להחליט.

לראשון יש מחיר יותר נמוך יותר, אבל לשני יש מסך גדול יותר וזמן גבוה יותר (לדעתי השני גם יפה יותר, אבל זה עניין של טעם). מלבד זה אני לא רואה הבדלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...