הורדתי סרט מאימיול ואני לא מוצא אותו... - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדתי סרט מאימיול ואני לא מוצא אותו...

1nstall

Recommended Posts

היי

הורדתי סרט מהאימיול ואחרי שהסט הושלם ניכנסתי לתיקייה כדי להתחיל לצפות בו.... אבל אין סרט :kopfpatsch: :kopfpatsch:

בדקתי אם אני משתף את הסרט הזה וגם לו... אבל מקודם אנשים הורידו ממני אותו....

איפה הוא יכול להיות?? (עשיתי כבר חיפוש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס לקובץ טקסט DOWNLOADS

ותראה אם הסרט שהורדת רשום שם, אם לא.. תסתכל בתיקיית TEMP על הקובץ הגדול שלא רשום בDOWNLOADS ותנסה להריץ אותו עם מדיה פלייר או תראה אם זה הסרט

בכל מקרה האימיול קנס אותי ב"רידיק - המסע מתחיל" והעלים לי אותו, הייתי צריך בצורה הזאת לשלוף אותו מתיקיית temp...

:-\

דרך אגב אני מאמין שאנשים חשבו על דרכים יותר טובות, אבל זה מה שעלה לי בראש באותו רגע שהבנתי שהסרט נעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא סובל לטעון תרגום כל פעם מחדש

אני משתמש בתוכנה Direct VobSub

שהיא אוטומטית מריצה תרגום כאשר יש לו שם זהה לסרט

לדוגמא תריץ בכל תוכנה שתבחר את הסרט paparazzi.avi ובאותה תיקיה יהיה הקובץ paparazzi.sub , הוא כבר יצרף את התרגום לסרט לבד (:

http://www.divx-digest.com/software/vobsub.html

עריכה: שינית את הסיומת של הקובץ לסיומת המקורית של הסרט, נכון? (mpeg\avi וכו..)

כי יש תוכנות שיודעות להריץ קובץ גם אם הסיומת שונה, ויש תוכנות שדורשות את הסיומת המקורית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שלקבצים שיוצאים מהtemp ניתן לכתוב ידנית סיומת כי אין להם סיומת.. אבל אל תתפוס אותי במילה

בהגדרות תיקיה שתמצא בתפריטים של כל תיקיה, ניתן לשנות את האופציה האם להסתיר את סיומת הקובץ או לא

במידה ואתה בוחר שלא להסתיר את סיומת הקובץ, על ידי rename רגיל, אתה יכול לשנות את הסיומת (:

תחפש באימיול או באתר ממנו הורדת מה הסיומת המדוייקת שהיה לסרט שהורדת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי בטוח שלקבצים שיוצאים מהtemp ניתן לכתוב ידנית סיומת כי אין להם סיומת.. אבל אל תתפוס אותי במילה

בהגדרות תיקיה שתמצא בתפריטים של כל תיקיה, ניתן לשנות את האופציה האם להסתיר את סיומת הקובץ או לא

במידה ואתה בוחר שלא להסתיר את סיומת הקובץ, על ידי rename רגיל, אתה יכול לשנות את הסיומת (:

תחפש באימיול או באתר ממנו הורדת מה הסיומת המדוייקת שהיה לסרט שהורדת..

איפה הם נמצאים?, חישפתי במאפיינים תיקייה ואין את האפשרות שאמרת.

והסרט הוא קובץ PART

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכנס לתיקיה כלשהי ותבחר בתפריטים למעלה

כלים-אפשרויות תיקיה-(לשונית)תצוגה-הסתר סיומות עבור סוגי קבצים מוכרים(אצלי זה ה-V השני)

פשוט תוריד את ה V וכל הקבצים עם הסיומות המוכרות כמו JPG AVI EXE היו עם סיומת שניתנת לשינוי ע"י "שנה שם" (rename)

בכל מקרה אני ממליץ לנסות את ה VobSub, ממש נוח להשתמש בה וככה אפשר לראות את הסרט באיזה נגן שרוצים (לא צריך להשאיר את התוכנה פתוחה כל הזמן, היא מופעלת לבד שאתה מריץ סרט עם תרגום בשם קובץ זהה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את הVOBSUB אבל ממש לא הבנתי איך משתשמשים בה :nixweiss:....

ומה שאמרת לי לעשות עם התיקייה לא עובד... אני אנסה שוב

עריכה:

~~~~~~~~

הMV2 לא מוכן לקרוא את הSVCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחת "לחשוף" את הסיומות בשמות קבצים?

אתה יכול להגיע ללשונית תצוגה ולשלוח לנו תמונת מסך שנגיד לך איזה V אתה צריך להוריד.

לא הצלחת להריץ את הסרט גם אחרי שינוי הסיומת?

זה כבר בעיה אחרת שאין לי מה להגיד עליה, פשוט תריץ עם נגן כלשהו שכן מסכים להריץ את הסרט

בקשר ל VOBSUB אין מה להשתמש בה.. אתה מסיים להתקין אותה, עושה ריסט אם צריך

שם בתיקיה שני שמות קבצים זהים (לדוגמא movie.mpeg והתרגום movie.sub), מריץ את הסרט בכל נגן שתבחר. והתרגום יתווסף אוטומטית (תוכל לראות בתחתית המסך (systray ליד השעון) שמתווסף חץ ירוק חביב שמסמל את תפקודו של הvobsub)

בהצלחה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי ששינתי סיומת זה לא עובד... איך מוסיפים תרגום למדיה פלייר?

עריכה:

~~~~~~~~~~~~

וואטוס... אני לא יודע כמה פעמים אני צריך להגיד לך תודה... אני חושב שזה יספיק

תודה ענקית!!!

זה עובד בעזרת התוכנה שהבאת.... תודה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...