קירור מים תוצרת עצמית - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים תוצרת עצמית

hck

Recommended Posts

היי!

בניתי מערכת מים קטנה (ביעוץ של The Byter), להלן התמונות.

כמו כן לגבי הOC הנוכחי שביצעתי עם המערכת הזאת ניתן לראות כאן

כמה הסברים:

הרדיאטור הוא תרומה של חבר מקטנוע ישן ששבק חיים. המידות שלו (לפי המאווררים) 160 מ"מ על 240 מ"מ.

הוא זה שעשה לי את כל הבלגן במארז מכיוון שהפיות שלו (התחתונה בעיקר) פונות לכיוונים (מעצבנים) שהפריעו לסדר של הצינורות.

המאוורים שלו הם 6 מאווררים ג'נרים (60 ש"ח) גם בגלל המחיר וגם בגלל שהם ממש שקטים.

המשאבה היא EMP 12V תודה לThe Byter.

צנרת פשוטה (2 ש"ח למטר) ברובה חוץ מהחיבור של הרדיאטור ששם יש כיפוף רציני אז רכשתי צנרת גמישה ביותר ב10 ש"ח למטר.

בלוק קירור של Danger Den - תודה לדובים על האספקה המהירה (48 שעות וזה היה אצלי בבית!)

מיכל מים מהסופר הקרוב ב-15 ש"ח - קופסה אטומה בנפח של 2 ליטר ש"הלחמתי" לה פיות עם דבק חם.

כעיקרון המערכת הינה חיצונית בגלל שהרדיאטור "קצת" גדול להיכנס למארז רגיל, במיוחד שהפיות שלו יוצרות את הבעיה שהיזכרתי.

וכן, לא נפלתי על הראש, כמובן שמיכל המים יהיה סגור הרמטית בעבודה רגילה.

את כל הצנרת, הבנדים, המחברים והזויות (בצורת ר) רכשתי בחנות לכלי גן (פקע) במחירים ממש מצחיקים.

מחבר או זוית מפלסטיק (ר) עולה 82 אגורות! כאשר אצל הדובים אחד קצת יותר איכותי עולה 15 ש"ח!

תמונה 1:

4.jpg

תמונה 2:

2.jpg

תמונה 3:

1.jpg

קישור לעוד תמונות:

תמונה 4

תמונה 5

תמונה 6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+ סירטון :)

** עריכה **

קניתי עוד מיכל גדול (4 ליטר) ב20 ש"ח, אבל בגלל הצורה שלו הייתי חייב להעמיד אותו ואז הוא כבר לו עמד בלחץ והתחיל לנזול.

הטמפרטורה במאמץ (כפי שהזכרתי ב OC ), היתה 35 מעלות אבל כעיקרון זה תלוי בטמפרטורת החדר. לפי מה ששמתי לב הטמפרטורה במאמץ היא כ10 מעלות יותר מטמפרטורת החדר.

.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצוע יפה :)

הייתי מציע לך לסגור את מיכל המים, זה לא נראה לי כל כך בטוח כשהוא פתוח (יצא חרוז :cool2: )

אגב המארז שהשמדת לצורך הבנייה נראה לי כמו מארז ג'נרי ישן שלי :)

הקדמתי כבר תרופה למכה והזכרתי ש:

וכן, לא נפלתי על הראש, כמובן שמיכל המים יהיה סגור הרמטית בעבודה רגילה.

:hi:

המארז הזה עלה לי 20 ש"ח בחנות למחשבים!! נא לא לזלזל בו בבקשה :nono:

ח"ח על הביצוע ואני שונא שגונבים לי רעיונות !!!!! זה התכנון שלי! אבל שיהיה לבריאות

מאיפה המשאבה הזו ?

מה הנתונים שלו וכמה היא עלתה ?

המשאבה היא מ EMP, ואם תרצה תוכל לקבל עליה עוד פרטים מ The Byter. פשוט היא אצלי כבר כמה זמן ואני לא זוכר את המפרט שלה, אני רק יודע שמסוכן לעמוד מולה שהיא מתחילה לעבוד :lol:

אני מצרף עוד קישור לסירטון, אולי כאן יהיה ניתן לראות את העוצמה של המשאבה:

~~ הסירטון ~~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה לא חייב להרעיד את המצלמה כדי להמחיש את הכח שלה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

מה זה אפקט מיוחד חחחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי

אני ממש לא מבין מה אתה רוצה!

צילמתי את זה עם מצלמה דיגיטלית שבין היתר מסוגלת לצלם באיכות בינונית (לדעתי - גרועה).

אז היד שלי רעדה קצת. אני ממש מצטער. פעם אחרונה שזה קורה.

ואם האבחנה שלך כל כך לקוי וזה נראה לך שהזזתי את המצלמה בכוונה, אני משתתף בצערך :nixweiss: .

*עריכה*

לפי מה שאני רואה כאן, אתה רגיל לדבר שטויות ולסטות מנושא הת'רד, אז אני מתנצל על מה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

12V. חיברתי אותה ואת המאווררים לאחד מחיבורי המולקס של הספק והם נדלקים אוטומטית, אבל היא ושבעת הגמדים.. אהה.. המאווררים ;D זוללים הרבה אמפר.

ה480 של TT בקושי מצליח להחזיק את המערכת.

שקלתי להוסיף להם ספק ג'נרי נפרד אבל לא היה לי היכן לדחוף אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק שוב את הספק שלך...

אני מסתכל בחשבונית - Silent Purepower 480W (w0026) - Active PFC - נרכש באוגוסט מזיגזג.

האמת, אני מרגיש שקשה לו כאשר אני עושה משהו במחשב אני שומע את המשאבה משנה טונים (כנראה נחלשת), וגם נראה לי שלפעמים זה פוגע ביציבות.

איך ניתן לבדוק ספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...