עצות בשביל המחשב החדש... - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצות בשביל המחשב החדש...

MDK

Recommended Posts

טוב לדעת שטום ואננד חא שמים על . אבל בכל מקרה זה לא הנושא כאן כי אם היית קורא את הטרד מההתחלה היית רואה שהוא ביקש מחשב לא לאוברקלוקינג. ובקשר לבעיית תאימות דשנו בזה כבר המון אבל בקיצור יש בעיית תאימות לא ברורה שכמעט בטוח שכבר אין בלוחות ובכרטיסים שנמכרים היום. ובכל מקרה אפשר לפתור אותה ע"י העלאת ה AGP VOLTAGE. אז חבל סתם להשמיץ לוח מעולה שיש המון אנשים שמרוצים ממנו :D.

כמעט זה לא מספיק..

האביט טוב ממנו- קבל את זה כעובדה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא.

אנטיוירוס לך יש היסטוריה ארוכה של להשמיץ ולהמליץ נגד מוצרים מעולים רק כי שמעת ממישהו שיש להם איזה בעיה.

ניקח לדוגמא את ההרקולס 8500LE, בהתחלה היו בעיות עם הדרייברים אבל אחרי שיצאו חדשים והובן שזהו כרטיס נפלא המשכת להמליץ נגדו

.

בקיצור אותו הדבר כאן, אני מסביר לך ומפרט לך למה זה לוח מעולה ואתה אומר לי "לא, וקבל זאת כעובדה". אני מקווה שהמשתמשים יבינו כאן איזו תשובת יותר עניינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

אנטיוירוס לך יש היסטוריה ארוכה של להשמיץ ולהמליץ נגד מוצרים מעולים רק כי שמעת ממישהו שיש להם איזה בעיה.

ניקח לדוגמא את ההרקולס 8500LE, בהתחלה היו בעיות עם הדרייברים אבל אחרי שיצאו חדשים והובן שזהו כרטיס נפלא המשכת להמליץ נגדו

.

בקיצור אותו הדבר כאן, אני מסביר לך ומפרט לך למה זה לוח מעולה ואתה אומר לי "לא, וקבל זאת כעובדה". אני מקווה שהמשתמשים יבינו כאן איזו תשובת יותר עניינית.

מסכים לדעה הזו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

.

DJO, אתה טועה..כשקנית את המחשב שלך (חודש?חודשיים) אתה מוזמן להריץ חיפוש בפורום ולראות שאני האחד שהמליץ לך על הלוח של ג'יגה בייט בלב שלם, ואכן- לקחת אותו..

ואני לא שמעתי ממישהו, ביררתי ואכן קיימת בעיה- מה לעשות? עובדה שאנשים מתלוננים ולאנשים יש בעיה..לכן אני לא הולך להמליץ על הלוח בשילוב עם כרטיסים מבוססי הטיטאניום של MSI\LEADTEK, אני לא רוצה להמליץ למישהו על משהו שעלול לגרום לו לבעיה, ולו הקטנה ביותר.

בקשר ל"נצחונות של הלוח", כל ההשוואות בהן הוא לוקח הן השוואות שאני פשוט לא מתייחס אליהן, לא סומך על THG שנקנה מבעליו המקוריים..אחרי שתראה לי השוואה באתר רציני (TBREAK,VR-ZONE,OCWORKBENCH) בה אכן יוכח שהג'יגה בייט טוב בצורה משמעותית..אני אמליץ עליו- אבל לא בשילוב עם כרטיסים מבוססי הטיטאניום מבית ולידטק.

לגביה השוואת- עוד דבר..ההבדלים קטנים מאוד בין הלוחות, לא ניתנים להרגשה.. (במיוחד בין האביט והג'יגה בייט) לכן אני הייתי הולך על האביט, שאולי עושה דברים בחצי מילי-שנייה פחות, אבל מספק גם אפשרויות OC ללעתיד, למקרה שעוד שנה כותב האשכול יחליט שהוא אכן רוצה להאיץ.

בקשר להרקולס, מאיפה הוצאת את זה?..ההמלצה הקבועה שלי היא (במידה ולוקחים רדיאון, היום כבר לא משתלם) "אם OC- ג'יגה בייט,

אם לא-הרקולס", תראה לי מישהו שלא ממליץ ככה ואינ לוקח את המילים בחזרה.

לגבי זיגזאג- עדיף שאני לא ארחיב את הדיבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח של גיגהבייט הוא הלוח הטוב ביותר שמבוסס על הציפסט KT333, על זה יש מעט מאוד מחלוקות. אם אתה החלט שטום מושחת (למרות שרבים מחשבים אותו לאתר מספר 1) אז אני אשמח לספר לך שוב כמו שאמרתי באיסיקיו שגם אצל אננאד (המתחרה הגדול של טום) הוא לקח מקום ראשון.

בגלל שאח שלי כ"כ מרוצה מהלוח של גיגהבייט ובגלל שהו אמנצח בכ"כ הרבה השוואת, בגלל שהוא כל כך פופולרי ובגלל יש בו הכל אני אמליץ עליו גם למי שמתכנן ללכת על GF4. מהסיבה הפשוטה שעם הכרטיסים והלוחות החדשים היום %99 שלא יתקלו בבעיה ואם כן אז יש פתרון פשוט שהוסבר כאן כבר לא פעם.

העליתי את ה ההרקולס 8500LE כי גם אז בזמנו הייתה תקופה שהשמצת אותו בגלל בעיות שכבר נפתרו.

דבר אחרון - תיקון טעות זה לא המשחשב שלי, אני עדיין תקוע עם ה P2 שלי =[], זה של אח שלי שמאוד מרוצה גם מהלוח של גיגהבייט וגם מהראדיון8500LE של הרקולס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח של גיגהבייט הוא הלוח הטוב ביותר שמבוסס על הציפסט KT333, על זה יש מעט מאוד מחלוקות. אם אתה החלט שטום מושחת (למרות שרבים מחשבים אותו לאתר מספר 1) אז אני אשמח לספר לך שוב כמו שאמרתי באיסיקיו שגם אצל אננאד (המתחרה הגדול של טום) הוא לקח מקום ראשון.

בגלל שאח שלי כ"כ מרוצה מהלוח של גיגהבייט ובגלל שהו אמנצח בכ"כ הרבה השוואת, בגלל שהוא כל כך פופולרי ובגלל יש בו הכל אני אמליץ עליו גם למי שמתכנן ללכת על GF4. מהסיבה הפשוטה שעם הכרטיסים והלוחות החדשים היום %99 שלא יתקלו בבעיה ואם כן אז יש פתרון פשוט שהוסבר כאן כבר לא פעם.

העליתי את ה ההרקולס 8500LE כי גם אז בזמנו הייתה תקופה שהשמצת אותו בגלל בעיות שכבר נפתרו.

דבר אחרון - תיקון טעות זה לא המשחשב שלי, אני עדיין תקוע עם ה P2 שלי =[], זה של אח שלי שמאוד מרוצה גם מהלוח של גיגהבייט וגם מהראדיון8500LE של הרקולס.

הוא לא הלוח הטוב ביותר שמבוסס על הצ'יפסט הנל..כבר אמרתי לך לאילה השוואות אני מתייחס כרציניות, אם כל הכבוד ל"טום" ול Anandtech...מה הקשר ללוחות\כרטיסים חדישם? הבעיה עדיין ישנה ואתה רואה את זה גם כאן, אצל גולשים מהפורום- וגם אם יש רק סיכוי של אחוז שמי שקיבל את ההמלצה ייתקל בבעיה זה מספיק (למרות שהסיכון גדול יותר).

אני שוב אתייחס להשוואות, ההפרשים בין כל הלוחות קטנים מאוד, בעבודה רגילה לא תשים לב לדבר..והאביט\אפוקס טובים יותר בשל אפשרויות הOC שלהם (גם במיד הולא רוצים לעשות עכשיו, מה אם עוד חצי שנה- כן? לוח חדש?).

בקשר להרקולס, אכן הייתה תקופה שלא המלצתי עליו עקב כך שהסדרה שהייתה בארץ הייתה הסדרה הבעייתית, עדיין יש אנשים שיש להם כרטיסים מסדרה אחרת ועדיין ישנן בעיות- לכן לפי דעתי לפחות, עדיף להשקיע עוד 50 שקל ברדיאון של ג'יגה בייט ולהיות ללא חשש שתקבל כרטיס עם בעיות, וגם שוב- אופציית OC לעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה כל ה hype שעושים מסביב ללוחות של ג'יגהבייט!

מדובר בלוחות ג'נריים לחלוטין, אין בהם שום דברים מעניינים, ואפשרויות ההמהרה שלהם הן עלובות למדי.

אמנם הם זולים, אבל זה ממש לא הופך אותם ללוחות הכי טובים, כי מלבד הפרשים של שניה וחצי יש עוד הרבה מאוד דברים שהופכים ל'טוב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה כל ה hype שעושים מסביב ללוחות של ג'יגהבייט!

מדובר בלוחות ג'נריים לחלוטין, אין בהם שום דברים מעניינים, ואפשרויות ההמהרה שלהם הן עלובות למדי.

אמנם הם זולים, אבל זה ממש לא הופך אותם ללוחות הכי טובים, כי מלבד הפרשים של שניה וחצי יש עוד הרבה מאוד דברים שהופכים ל'טוב'.

בדיוק ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לוחות כמעט מושלמים. חוץ מזה שהם לא יעודיים ל OC יש בהם הכל.

הם זולים, הכי מהירים, USB2, RAID, ATA133, כרטיס קול ברמה וכרטיס .

חחח..רק אפשרויות OC הן שיקול של כ50% בערך בבחירת לוח, אז "כמעט" מושלמים לא תופס פה..זולים- לא הכי (ה8K3A של אפוקס עולה כמעט אותו הדבר), הפיצ'רים פחות או יותר סטנדרטים ונמצאים בכל לוח עכשוי.. (מילא, בחלק אין USB2 שבמילא לא שימושי כרגע, במקרה הכי גרוע מסויפים כרטיס PCI).

ד"א- הAC97 הוא הכרטיס קול O\B הגרוע ביותר בלוחות האלו..לא מבין מה אתה רוצה ;)

לסיכום- Epox&Abit RuleZ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם זולים, הכי מהירים, USB2, RAID, ATA133, כרטיס קול ברמה וכרטיס רשת.

חחח..רק אפשרויות OC הן שיקול של כ50% בערך בבחירת לוח,

תלוי למי.

נ.ב נוכחי לדעת כי לג'יגהבייט בהחלט יש יכולת גבוהה מאוד, אם כי הוא לא נועד לאוברקלוקר המתקדם והמנסה אשר מעוניין לבצע "סחיטה" מקסימלית (לשם כך נועדו לוחות כגון אביט, אשר מאפשרים אין סוף של הגדרות וקונפיגורציות).

הגי'גהבייט ניחן בפשטות ובהגדרות מינמליות בכדי לאפשר את חווית האוברקלוקינג הנוחה הפשוטה והמהירה ביותר.

האיכות בנייה והיכולת שלו למתוח מעדים היא בחהלט גבובב, אם כי ויקרה שבסופו של דבר הלוח יגביל אתכם בגלל מחסור באפשרויות שהיו יכולים לעזור לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם זולים, הכי מהירים, USB2, RAID, ATA133, כרטיס קול ברמה וכרטיס רשת.

חחח..רק אפשרויות OC הן שיקול של כ50% בערך בבחירת לוח,

תלוי למי.

נ.ב נוכחי לדעת כי לג'יגהבייט בהחלט יש יכולת אוברקלוקינג גבוהה מאוד, אם כי הוא לא נועד לאוברקלוקר המתקדם והמנסה אשר מעוניין לבצע "סחיטה" מקסימלית (לשם כך נועדו לוחות כגון אביט, אשר מאפשרים אין סוף של הגדרות וקונפיגורציות).

הגי'גהבייט ניחן בפשטות ובהגדרות מינמליות בכדי לאפשר את חווית האוברקלוקינג הנוחה הפשוטה והמהירה ביותר.

האיכות בנייה והיכולת שלו למתוח מעדים היא בחהלט גבובב, אם כי ויקרה שבסופו של דבר הלוח יגביל אתכם בגלל מחסור באפשרויות אוברקלוקינג שהיו יכולים לעזור לכם.

לא תלוי למי, תראה..ההפרשים בין הלוחות האלה בביצועים הם חצי שנייה במקרה הטוב ביותר- בשביל חצי שנייה ופחות עדיף לקחת לוח שכן כולל את אפשרויות הOC האלה, ולא לקנות את הג'יגה בייט שמגיע ללא האפשרויות הנ"ל- וכמו שאמרת, יגביל.

כמו כן, ישנה הבעיה עם כרטיסי GF4 והלוח הנ"ל, לכן לא כדאי לקחת אותו כרגע..במיוחד שהטיטאניום 4200 של MSI פרץ לשוק בארץ.

ודבר אחרון, אתה בדקת את הלוח שלהם למעבדי אינטל- הלוח למעבדי אם אני זוכר נכון אין אפשרות לשלוט על המתח לזיכרונות ואפשרויות הOC הרבה יותר פחותות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתם להפחיד אותי...

אני הולך לקנות 8500RAEDON(או איך שכותבים את זה ;D) של ג'יגהבייט למחשב שלי עם לוח ג'יגה בייט, כמו שמומלץ במפרטים.

עכשיו, לא אמורות להיות בעיות תאימות, נכון? אני בקושי יודע מה זה OC :D

עכשיו, יש לי שאלה:

קיבלתי בחנות אחת GA-7VRXP, ובחנות אחרת את אותו שם, רק עם RAID+LAN+SOUND.

זה אותו הדבר, נכון???

ועוד משהו- אני הולך כנראה לקנות את המארז של אנרמקס, הזה שאמרו שהיו איתו בעיות בDVI, כשהכניסו את הריאדון.

מה זה בדיוק הדבר הזה שמורידים, איך זה ישפיע על הכרטיס, והאם ניתן למנוע זאת.

עם משהו- האם למישהו יש ריאדון8500(לא LE) האם הם טובים??? יספיקו לשנתיים הבאות?

בתודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתם להפחיד אותי...

אני הולך לקנות 8500RAEDON(או איך שכותבים את זה ;D) של ג'יגהבייט למחשב שלי עם לוח ג'יגה בייט, כמו שמומלץ במפרטים.

עכשיו, לא אמורות להיות בעיות תאימות, נכון? אני בקושי יודע מה זה OC :D

עכשיו, יש לי שאלה:

קיבלתי בחנות אחת GA-7VRXP, ובחנות אחרת את אותו שם, רק עם RAID+LAN+SOUND.

זה אותו הדבר, נכון???

ועוד משהו- אני הולך כנראה לקנות את המארז של אנרמקס, הזה שאמרו שהיו איתו בעיות בDVI, כשהכניסו את הריאדון.

מה זה בדיוק הדבר הזה שמורידים, איך זה ישפיע על הכרטיס, והאם ניתן למנוע זאת.

עם משהו- האם למישהו יש ריאדון8500(לא LE) האם הם טובים??? יספיקו לשנתיים הבאות?

בתודה.

לא לא,

קח את ה4200 כמו שתיכננת- אוכל את הרדיאון, רק את הלוח תחליף לAbit KX-333.... ;)

וכן, שני הדגמים הם אותו האחד, ושוב- אל תיקח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...