ה-Playstation 3 תכיל מעבד גראפי מתוצרת nVidia ! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה-Playstation 3 תכיל מעבד גראפי מתוצרת nVidia !

Silver Dragon

Recommended Posts

בעסה מה לא מיזמן הקניתי ת2 בעסה

ממש לא. יש עוד שנה וחצי עד שהוא יצא ביפן, שזה אומר לפחות שנתיים עד שהוא יגיע לארץ , וכל זה רק מתאריך שחרור שלא צריך לסמוך עליו יותר מדי. הם עוד ידחו את זה לפחות בחצי שנה לדעתי (על סמך השחרור של הפס2).

עשית קנייה טובה=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא שכיום י את מעבדי האתלון 64 של אמדי והlag755 החדש שיצא של ובכלל עכשיו הכרטיסים החדשים של ati ונווידה x850 x800 6800u ועוד

ובשילוב של גיגה ראם נראה מי מביא למי בראש הקונסלות אולי קניה משתלמת אבל אין סיוכי שיוכלו לבנות קונסולה שמביאה בראש למחשבים כיום ובעתיד שתוכל להמכר לציבור הרחב כלומר שבאמת תחשב לקונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא שכיום י את מעבדי האתלון 64 של אמדי והlag755 החדש שיצא של ובכלל עכשיו הכרטיסים החדשים של ati ונווידה x850 x800 6800u ועוד 

ובשילוב של גיגה ראם נראה מי מביא למי בראש הקונסלות אולי קניה משתלמת אבל אין סיוכי שיוכלו לבנות קונסולה שמביאה בראש למחשבים כיום ובעתיד שתוכל להמכר לציבור הרחב כלומר שבאמת תחשב לקונסולה

מה זה השטויות האלה? למה שהמחשבים יוכלו להיות חזקים והקונסולות לא? ועוד ששניהם משתמשים באותה חומרה פחות או יותר... מה הקטע פה?

וכן פעם היו שמועות שהסל יהיה חזק פי מאה מפנטיום 4 2.4, אבל כרגע השמועות הכי עדכניות הן שהוא יעבוד ב4 ג'יגה, וב64 ביט (מה שמחזיר אותי לתגובה המפגרת מאד שציטטתי, שלא ברור לי מאיפה הגיעה? הסיבה היחידה שכרגע המחשבים עוברים את הקונסולות היא שיש התקדמות כל הזמן בתחום בעוד שהקונסולות יוצאות רק פעם בכמה שנים. זאת הסיבה היחידה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אמרתי שהמחשבים כיום לוקחים את הקונסולות מכיוון ומחשבים יותר זולים מקונסולות וקצב ההתקדמות הטכנולגית בתחום החומרה למחשב הרבה יותר מהירה וגם נותן אופציה לשדרוגים דבר הלא קיים בקונסולות עכשיו אמרי גם כי יש מצב שיקרה כי קונסולה תאכיל בעפר תמחשבים של היום אבל הקונסולה הזותי תעלה מילונים

וזה לא יחשיב אותה כקונסולה מכיוון והיא לא תוכל להמכר לציבור בעקבות המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אמרתי שהמחשבים כיום לוקחים את הקונסולות מכיוון ומחשבים יותר זולים מקונסולות וקצב ההתקדמות הטכנולגית בתחום החומרה למחשב הרבה יותר מהירה וגם נותן אופציה לשדרוגים דבר הלא קיים בקונסולות עכשיו אמרי גם כי יש מצב שיקרה כי קונסולה תאכיל בעפר תמחשבים של היום אבל הקונסולה הזותי תעלה מילונים

וזה לא יחשיב אותה כקונסולה מכיוון והיא לא תוכל להמכר לציבור בעקבות המחיר.

חה? אני מקווה שסתם התבלבלת....

עכשיו בקשר לשאר, אתה כנראה לא מבין. ממה אתה חושב שהקונסולות בנויות? מחומקי קסם מארץ הפיות? מחומרה שלא שונה מחומרת המחשב. אם הקונסולות היו יוצאות אחת לשנה, הן היו משפילות את המחשב בקלילות. כשהפס3 תצא, היא תשפיל את המחשבים למשך שנתיים שלוש ואולי יותר (למרות שעכשיו קצב ההתקדמות יותר מהיר) ושוב המחשבים יעברו, פשוט בגלל שככה השוק בנוי.

אתה יודע מתי הפס2 יצאה? ב98. בשנת 98 השיא של הגראפיקה על המחשב היה האף לייף 1. הגראפיקה של הפס2 אונסת את הגראפיקה של האף לייף 1 מכל כיוון. אני מקווה שעל זה אתה מסכים איתי, כי אם לא המצב קשה ביותר.

עכשיו, מתי המחשבים התחילו להתקרב בכלל לגראפיקה של הפס2? כשיצאו משחקים כמו מדאל אוף הונור AA בשנת 2002. וזאת רק ההתחלה של ההדבקה. הפס2 מריץ את המנוע שלו בקלות.

רק לאחרונה, עם משחקים כמו מקס פיין שיצא לפני קצת יותר משנה המחשבים התחילו לעבור את הקונסולות (וכשאני אומר קונסולות אני מתכוון רק לפס2. עוד יכולה להריץ דברים הרבה מעבר לזה).

מעבר לזה, הקונסולות בנויות בצורה שמותאמת יותר לאפליקציות שהן צריכות להריץ מאשר המחשבים (כלומר משחקים). אם קראת מידע על השבב שאנוידיאה תייצר לסוני, אתה בטח יודע שהוא מיוצר מההתחלה בידיעה ובמחשבה שהוא צריך להתאים למעבד הסל בצורה הטובה ביותר. בדיוק בגלל זה היתרון הענק של הקונסולות.

אז על מה אתה מדבר בכלל תגיד לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך אבל אל תגזים כמו בהודעה הקודמת שהיא תשפיל הת המחשבים של היום שיש לנו כיום מצב שכול שבוע יוצא כרטיס חדש

ומעבדים חדשים תוך חצי שנה כבר יגיע לשוק כרטיס \מעבד הרבה יותר חזק שיפיל את הפיאס 3 לרצפה אבל עדין הפיאס3 היה פופלרי אבל לא חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך אבל אל תגזים כמו בהודעה הקודמת שהיא תשפיל הת המחשבים של היום שיש לנו כיום מצב שכול שבוע יוצא כרטיס חדש

ומעבדים חדשים תוך חצי שנה כבר יגיע לשוק כרטיס \מעבד הרבה יותר חזק שיפיל את הפיאס 3 לרצפה אבל עדין הפיאס3 היה פופלרי אבל לא חזק

נכון שהמצב כרגע שונה מבחינת מהירות החידושים בתחום המחשבים, אבל כשהפס2 יצא כולם ידהמו מהגראפיקה בדיוק כמו שיקרה עם הפס3, ויקח יותר משנה עד המחשבים ידביקו אותו.

בכל מקרה, אני מה אכפת לי, אני קרוע על משחקי פלטפורמה שבמחשב זה לא קיים, וגם ככה הגראפיקה של הפס2 נעימה מאד לעין אז אני לא דואג לגבי הפס3.

=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...