האם כדאי לי להביא את המפרט הבא מחו"ל ולהסתכן באחריות? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לי להביא את המפרט הבא מחו"ל ולהסתכן באחריות?

Anas-Nanas

Recommended Posts

AMD 64 3500+ RETAIL BOXED 64-BIT SOCKET 939 W/COOLING FAN (3 YEARS WARRANTY)*

GIGABYTE GA-K8NSNXP939 nVIDIA nFORCE3 250*

CORSAIR TWINX1024-3200XL 2X64X64 400MHZ 2X512MB (MATCHED PAIR) 2-2-2-5 DIMM W/HEAT SPREADER*

LEADTEK GEFORCE 6800GT 256MB 8XAGP W/TV,DVI & HARDWARE MONITORING # A400TDH

יש לי אפשרות להביא את החלקים האלו בתחילת ינואר במחיר של בערך 1100$ שזה בערך 4900ש"ח

אבל, לא תהיה לי אחריות על המוצרים....האם זה שווה את הסיכון? האם כדאי לשלם את הפרש המחיר בארץ בשביל האחריות?

אשמח אם תוכלו לענות לי, ולפרוש בפני עוד סיכונים שאולי לא לקחתי בחשבון!

בתודה

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע סה"כ אם אתה קונה מחברה אמינה בחו"ל ואתה לא מתכוון לעשות איזה OC רציני אין לך יותר מידי מה לפחד ..

גם כל הקטע זה שיש לך אחריות .. רק בחו"ל ..

נכון .. זה זין לשלוח את זה לחנות המקורית אבל יש כמה חברות שהאחריות שלהם היא עולמית ..

כדאי לך לברר את זה עם החנות ..

בסה"כ זה שווה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דעה על עניין האחריות. פעם נדפק לי ההרד דיסק של Maxtor, והחנות שקניתי ממנה פה פשטה את הרגל, לא התעצלתי, מילאתי את הפרטים באתר שלהם, חזרו אליי, שלחתי אותו לחו"ל. והחזירו לי הרד דיסק חדש. נכון, קצת היה טרטור ללכת לשחרר אותו מהמכס, אבל בסך הכל אם אתה סגור על המפרט הזה והמחיר טוב, אין שום סיבה לחשוש דווקא מעניין האחריות. רק הייתי לפחות בודק את הציוד שם פעם אחת, לא נעים לגלות שהוא סתם לא עובד רק שמגיעים לישראל.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת בדיוק הבעיה...שאין לי איך לבדוק את זה שם!

אני לא מביא את זה פיזית...אלא דודה שלי!

מעבר לזה אני חושב שהרעיון של לנצל אחריות במקום אחר הוא לא פרקטי...כי אם קורה משהו אתה יכול להיות תקוע בלי מחשב להרבה מאוד זמן!

אני ממש לא יודע אם כדאי או לא...מצד אחד יש את הסיכונים הכרוכים באחריות, תקינות וכדומה....מצד שני המחיר הוא משמעותית זול יחסית לארץ!!

בארץ אותם רכיבים היו עולים עוד כמה אלפיות.

תעזרו לי להחליט...

בתודה מראש

ניר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שיהרס משהו ?

תשמור על המחשב ותקבל מערכת זולה מאוד ועם ביצועים מטורפים... אני חושב שזה משתלם מאוד.

מסכים איתו...

סה"כ המפרט נראה די קטלני והמחיר סבבה... אז ככה שזה יכול לצאת משתלם

שמור על המחשב טוב ותקווה שלא תצטרך את האחריות למה זה יכול להיות לא נעים כל הטירטור הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...