בעיה ברשת עם ראוטר - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ברשת עם ראוטר

ISmile4U

Recommended Posts

אז ככה ביום שבת האחרון קניתי ראוטר אלחוטי של 3Com מדגם OfficeConnect Wireless  11g Cable/DSL .

את הראוטר הזה חברתי מצד אחד למודם ALCATEL SPEED TOUCH HOME שמבעוד מועד שדרגתי אותו למצב של ראוטר ומצד שני למחשבים שלי (הנייך והנייד).

עכשיו הבעיה שלי היא כדיקלמן, אינטרנט בשני המחשבים שלי הנייך והנייד יש, אבל רשת בין השניים אין לי, וזאת על אף ששניהם מוגדרים לעבוד תחת אותה קבוצת עבודה שהגדרתי בשם HOME כמו כן הגדרתי מתן אפשרות לשיטוף קבצים.

עלי לציין שגם הפעלתי את אשף הרשת של PRO בשניהם וגם זה לא ממש עזר הצלחתי באיזה שלב להגיע למצב שהם רואים אחד את השני אך לא מצלחים ליכנס, כלומר מהנייך לנייד הצלחתי וההיפך לא  כי הוא פשוט כל פעם היה מבקש ממני להזין שם משתמש וססימא.

אז זאת בעייתי העיקרית ועלכן אודה לעוזרים בנידון.

עוד שאלה שיש לי היא העם עדיין יש צורך בהתקנת תוכנת FIREWALL במחשבים עצמם עם בראוטר עצמו יש לי FIREWALL והגישה אליהם מבחוץ חסומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע קודם כל תבטל את כל מה שעשית במחשבים עצמם בקשר לשיתופים כלשהם או פיירול שהגדרת ב- WINDOWS/

ברגע שאתה מחבר את המחשבים שלך לראוטר הראוטר מספק להם כתובת IP אוטמטית שיהיה בטווחים של 192.168.1.2-192.168.1.254

אם בראוטר שלך יש כבר ADSL מובנה אתה לא צריך לחבר שום מודם לראוטר מכייון שיש לו כבר מודם.

תכנס לראוטר 192.168.1.1 שזה הכתובת שלו ותגדיר בפנים שם משתמש וסיסמה וזהו!!!!

אם תרצה לפתוח פורטים מסויימים תצטרף להיכנס בתוך הראוטר לפיירוול ולהגדיר שם איזה פורים לפתוח.

מקווה שעזרתי!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שהבנתי יש לך כבר כרגע, וכנראה שהאלקטל הוא הראוטר שלך כאשר ה3COM משתמש בעצם כסוויץ'. למרות שעדיף שזה יהיה הפוך - זאת אומרת אלקטל כמודם ו3COM כראוטר + סוויץ' זה עובד כרגע אז אל תגע בזה.

אם אתה רואה את המחשבים תנסה להגדיר שיתוף על ההרד-דיסקים עצמם ללא סיסמא. אם אתה לא רואה תנסה לפנות למחשב השני דרך:$c\שם המחשב\\

תבדוק טוב טוב את ההגדרות כי כנראה הגדירו שם סיסמא היכן שהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...