מחשבי דל - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי דל

ruff stuff

Recommended Posts

כן.. למה שמישהו ירצה לקנות מחשב שבנוי כמו שצריך, שקט מאוד יחסית ואם אחריות מקיפה לכל הדברים מבית אחד... באמת שטות (לפי דעתי אם המחיר היה סביר, כל האנשים הרגילים, לא המקצועניים, היו קונים כאלו מחשבים, כמו שקורא בארה"ב), אבל כרגיל.. המחירים בארץ לאחר יבוא וכו לא ממש שווים את זה, וחבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי, אבל האמריקאיים הם מטומטמים ברובם.

אם תכנס לפורומים של ה"אנשים הפשוטים" אצלהם תראה שיותר ויותר ממליצים לבנות את המחשב מחלקים שאתה בונה בעצמך (בעוד שלרוב כרגע אכן יש מחשב של דל/קומפאק/IBM וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט חבל על הכסף ... אתה יכול לקבל במחיר הרבה יותר נמוך אחריות מלאה וחלקים הרבה יותר איכותים שלא נדבר על מחשב חזק בהרבה

בנוגע לאנשים שלא מבינים כבר דנו על זה מקודם , מי שלא מבין שיתייעץ עם מישהו שבאמת מבין בדיוק כמו שאתה לא קונה אוטו לפני שאתה מתייעץ עם מישהו שמבין ולא הולך לסוחר מכוניות ואוכל את כל מה שהוא מביא לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע... אם זה נובע מטמטום, פשוט נראה לי שלמרבית האוכלוסיה אין רצון להיכנס לפורומים ו/או לשבור את הראש על איזה מחשב לקנות, הם רוצים שהוא יבוא ממקום מוכר ויעבוד... עובדה גם ש היא אחת מהחברות הכי רווחיות בארה"ב, ובפועל הם גם קובעים את כל הטרנדים של המיינסטרים.

לי יש LAPTOP של , די חרא האמת, אבל עדיין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח"ברה לפי דעתי המחשבים של הם מצוינים וגם נותנים תמורה מלאה לכסף שלך.

אישית אני מעדיף לקנות מחשב מותג ולא בחלקים שמגיעים מחברות שונות.

והם נמכרים מצוין לא רק באר"הב אלא גם בארופה. ואני חוזר על השאלה אם מישהו יודע על אתר שמוכר את המחשבים הנייחים שלהם

מדגם dimention שיידע אותי . תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני זוכר שראיתי פרסומות של DELL ע"י היבואן שלהם, אבל שכחתי את השם.

http://www.dstore.co.il/yp/shopDepartment.asp?sc=736&id=57394&fid=7659

מוכרים שם מחשבים של ונתונים אחריות יבואן, אז או שתתקשר אליהם ותשאל מה הפרטים של היבואן, או שתחפש באתר של הבינלאומי מי היבואן בארץ.

מהיבואן תוכל להשיג את הפרטים של איזה דגמים נמכרים בארץ והיכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...