סכיני גילוח - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סכיני גילוח

א.ג

Recommended Posts

את מי זה מעניין?!...  :o

הגעתי למסקנה, במיוחד בצבא, מכונת גילוחה זה באסט. סכין זה פשוט פתרון רע.

הכי חזק זה לסוע בקו 369 ליחידה, להסתכל בחלון, לראות שישה נגדים דחוסים בתוך סוזוקי סוויפט משפחתית משנת 90 וככה, כשכל אחד מהם אוחז ביד מכונת גילוח פעילה ועיתון על הברכיים. אשכרה, הייתי חייב לצלם את זה באותם הרגעים, תמונה יותר צהלית מזו לא יכולה להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לנסות להריץ סטים של שעווה על הפנים ...

לשים דבר ראשון אלוורה , כדי להרגיע את העור קצת , לשים אחר כך קצת שעווה , אמור לעשות את העבודה .

מי מוכן לנדב את פרצופו לניסוי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דורש להקים ועדת חקירה שתבחן למה יצרני סכיני הגילוח לא מפתחים סכינים שישארו חדים ליותר משלושה גילוחים.

אני מציע שביתה! לא מתגלחים עד שלא מוכרים סכינים טובות יותר!

בכלאופן, אני ממש לא אוהב מכונות חשמליות.

תנצרו את הימים שמספיק גילוח אחד בשבוע.

אני מתגלח כל יום לפני העבודה, ובערב כבר יש סיכוי טוב שמאבטח איפשהו ישלוף אקדח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דורש להקים ועדת חקירה שתבחן למה יצרני סכיני הגילוח לא מפתחים סכינים שישארו חדים ליותר משלושה גילוחים.

אני מציע שביתה! לא מתגלחים עד שלא מוכרים סכינים טובות יותר!

בכלאופן, אני ממש לא אוהב מכונות חשמליות.

תנצרו את הימים שמספיק גילוח אחד בשבוע.

אני מתגלח כל יום לפני העבודה, ובערב כבר יש סיכוי טוב שמאבטח איפשהו ישלוף אקדח :)

אני מתגלח בד"כ כשיש זמן (בסופשים...) וכשאני נוסע הבית (איזה 5 ימים אחרי הגילוח...) אני נוסע מתחנה מרכזית לב המפרץ, וכל פעם המאבטח שעומד לפני הכניסה, לא זה שבודק תיקים, עוצר אותי ל"שיחה" ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף, תביא לי את המייל שלהם...

אני לומד הנדסת חומרים... תאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר... אני עברתי כבר שני קורסים על מיבנה של חומרים, וקורס שלם על פלדות... אני לא מאמין שהפרופסור שלי טעה. וגם אם כן, אז עם מעמד שלו בעולם, הוא יכול לשנות את זה, ובכול זאת להיות צודק!

אני מאמין לך.. נראה לי שאנחנו מדברים על סטנדרטים אחרים..

מבחינה כימית אתה כנראה צודק, אתה יודע הרבה יותר ממני על מבנה של חומרים.

אבל לפי הסטנדרטים של American Iron and Steel Institute (AISI)

Low-carbon - up to 0.30%

Medium-carbon - 0.30 to 0.60%

High-carbon - 0.60 to 1.00%

Ultrahigh-carbon - 1.25 to 2.0%

הנה עוד רשימה קטנה של אתרים שאפשר לשלוח לם אי מיילים (האתר הראשון נראה לי די אמין..)

http://www.key-to-steel.com/Articles/Art62.htm

http://httd.njuct.edu.cn/MatWeb/material/m_f_carb.htm

http://steelmillsoftheworld.com/dictionary/search.asp?word=carbon%20steel&check=detail

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה סכינים

למי יש כח לסכין גילוח שאם אתה מתגלח ב2 לפנות בוקר וכולך הרוג את חותך חצי שפה?

מכונה הכי טוב

אמר הילד בן ה- 16 שעוד בקושי יש לו שערות ערווה :lol:

לא יודע, אני רגיל לסכיני גילוח, לוקח לי להתגלח הרבה פחות זמן משלוקח לאנשים להגלח עם מכונה, כך נדמה לי לפחות.

וחוץ מזה, למכונה יש הרגשה כזו "סבאית" ועם סכין אתה בעצם חי על הקצה :P

אני אישית מגלח פעם בכמה ימים (חברים של יעידו על הגרוזיניות שלי ;D) ולאחר שבוע אני מועמד לתפקיד וולברין באקס מן :smile1:

עריכה: סליחה, זה בן 16 ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה, למכונה יש הרגשה כזו "סבאית" ועם סכין אתה בעצם חי על הקצה :P

רוצה לחיות על הקצה? תעשה כמוני: להתגלח עם זכוכית שבורה עם הסכין קומנדו שלך בתור מראה... :hat::cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם כן חברה שלך התחילה לצעוק שהזיפים שלך כואבים לה שם למטה אני רואה שום סיבה להתגלח ב2 לפנות בוקר
- צודק :xyxthumbs:

בכל מקרה - עם סכין הגילוח איכותי, ולמי שצריך להתגלח כל יום - יומיים הכי טוב זו המכונה - יש היום מכונות גיולוח מצויינות ! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...