לכמה זמן 6600GT יפעיל משחקים על ההגדרות הכי גבוהות? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכמה זמן 6600GT יפעיל משחקים על ההגדרות הכי גבוהות?

STRENGTH

Recommended Posts

ב KSP הוא עולה 1300 שקל

אז אחרי שעוד דגמים יגיעו גם בחנויות אחרות זה יעלה 1300 שקל....

אז כן אני חושב שמחירים ירדו קצת , אחרי שעוד דגמים יגיעו או כשיגיעו הדגמים היותר זולים...

(ואני לא מדבר על KSP כי מקבלים שם רק שנת אחריות 1 וזה לא שווה )

זה הגיון פשוט ....זה לא מסובך . :nixweiss: לא צריך להיות בשביל זה גאון כדי להבין את זה.

עובדה יש x800pro שעולה 3000 ויש שעולה 2500...

יש יותר חברות יש יותר מחירים.

עכשיו רוב החנויות יש רק את האלבטרון היקר...

אבל יגיעו לחנויות אחרות גם ו גם עוד חברות inno אולי

והמחירים שלהם בדרך כלל זולים הרבה יותר.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

DOGMA - ראיתי לא מעט אתרים שפירסמו תוצאות Benchmark של שני הכרטיסים, ולא ראיתי שיפור משמעותי של ה - 6800 מול ה - 6600 GT.

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/half-life.html

על פי התוצאות באתר הזה, ה 6800 נותן תוספת של 8 FPS במקרה הטוב על פני ה - 6600 GT.

חבר שלי רוצה לקנות כרטיס מסך בזמן הקרוב, ונראה לי שה - 6600 GT וה - 6800 הם האופציות המרכזיות שלו.

אתה בטוח שה - 6800 יחזיק למשך כל כך הרבה יותר זמן מאשר ה - 6600 GT? ואם כן אז למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOGMA - ראיתי לא מעט אתרים שפירסמו תוצאות Benchmark של שני הכרטיסים, ולא ראיתי שיפור משמעותי של ה - 6800 מול ה - 6600 GT.

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/half-life.html

על פי התוצאות באתר הזה, ה 6800 נותן תוספת של 8 FPS במקרה הטוב על פני ה - 6600 GT.

חבר שלי רוצה לקנות כרטיס מסך בזמן הקרוב, ונראה לי שה - 6600 GT וה - 6800 הם האופציות המרכזיות שלו.

אתה בטוח שה - 6800 יחזיק למשך כל כך הרבה יותר זמן מאשר ה - 6600 GT? ואם כן אז למה?

בטוח ה 6800 יחזיק יותר זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pixel Fill rate כפול, ופי 3 יותר פיקסלים ודגימות עומק במחזור שעון. עיבוד טקסטורות מהיר יותר ב33% ומנוע גאומטרי לא ברמה של 9600SE.

ותוסיף לזה יכולות OC לא רעות בכלל, ופוטנציאל לsoft mod.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dogma תגיד .. שווה לי לקנות BGF 6800NU OCed בארה"ב ב 1250? יש לו אחריות לכל החיים.. הוא כבר עם וקירור טוב.. והוא נפתח על בטוח ל 16 צינורות...(קראתי בפורומים)..

בעלה של אחותי נמצא בניויורק.. ויכול לקנות לי מקומפיואסאיי....

מעניין אותי לדעת רק איך אני מממש את האחריות... למשל קניתי ת'אייריבר שלי מארה"ב ושהוא התקלקל שלחתי אותו ליפן בגרושים דרך העבודה של אחותי... השירות שלהם היה מעולה והוא חזר אלי תוך שבוע...

קיצר שווה לי .. ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי בכל מקרה משתלם לקנות את ה-6800 GT... הרי מי שקונה את ה-6600GT מתכנן, כנראה, לקנות בעוד שנה כרטיס מסך חדש... בעצם, הוא "זורק" 1300 שקלים לפח, בטווח הארוך... נניח שהוא ימכור אותו ב-700 ש"ח, אז הוא זורק 600, פחות או יותר...

אם הוא קונה את ה-6800, הוא יוצא, אמנם, 1000 ש"ח יותר, אבל כשהוא ימכור אותו, הוא ימכור בהפסד של  1000 ש"ח (נניח) והוא מקבל כרטיס הרבה יותר חזק לתקופה הזאת, בה הוא יהנה יותר... כמובן, שכל זה בהנחה ויהיו לו קונים... אבל זה תמיד יש (בסדר גודל של מחירים שהזכרתי)...

בכל מקרה, זה שיקול אישי של כל אחד - כמה שווה לו יותר ביצועים... יש אנשים שמסתדרים מצויין עם שבבים גרפיים מובנים בלוח אם...  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 1250 לא תמצא שום 6600GT אפילו פה בארץ.. ככה שאני לא זורק שום כסף..

ועם אחריות לכל החיים.. זאת עיסקה טובה....

אבל באסה ה - 128.. כי תמיד חשבתי שזה לא כזה משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב 1250 לא תמצא שום 6600GT אפילו פה בארץ.. ככה שאני לא זורק שום כסף..

ועם אחריות לכל החיים.. זאת עיסקה טובה....

אבל באסה ה - 128.. כי תמיד חשבתי שזה לא כזה משמעותי

הוא התכוון ל-Geforce6800 הרגיל, ובכלל, אני חושב שלקנות ובכלל חלקיקי חומרה יקרים בארץ זה טיפשי :s07:

בחו"ל זה הרבה יותר זו"ל ומשתלם.

אם אני יקנה 6600GT לכמה זמן אני יוכל להנות ממנו על מקסימום גרפיקה ועל 1024 רזולוציה ו2AA 8AF

ככה אני חייב לשחק

כמה זמן זה יחזיק?

כפי שדוגמה אמר, שנה אחת at the best...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שרק שנה אחת?

המנועים הגרפיים הכי חזקים יצאו בחודשיים האחרונים והם DOOM3 SOURCE , ואותם עדיין אפשר להריץ יפה מאוד.

המנוע הגרפי הבא שייצא ויביא איתו בשורה גדולה הוא אנריל 3 והוא ייצא רק עוד שנתיים אולי. אז למה רק שנה???

בכל מקרה אי אפשר לדעת , הנבואה ניתנה לשוטים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...