לכמה זמן 6600GT יפעיל משחקים על ההגדרות הכי גבוהות? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכמה זמן 6600GT יפעיל משחקים על ההגדרות הכי גבוהות?

STRENGTH

Recommended Posts

6600GT יכול עכשיו להפעיל משחקים על רזולוציה הכי גבוה ופילטרים הכי גבוהים?

וכמה זמן הוא יוכל להפעיל משחקים על הכי גבוה?

אני יודע שזה שאלות קשות ואתם לא תדעו במדויק

אבל תנסו לתת כיוון כי אני מתעסק הרבה עם משחקים ואני רוצה לדעת אם זה שוה את ההשקעה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע לי יש 6800GT והוא לא מריץ משחקים על הגדרות הכי מלאות ופילטרים מלאים

כנראה שגם בגלל ה ראם

אני לא יודע איזה מחשב יש לך

אבל ה 6600 GT בטוח לא יריץ לך משחקים על 1200 1600 16 8

חלק

בחיים לא

FAR CRY HL2 DOOM3 וכדומה

בחיים לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שעד שיצא אנריל 3 הוא יריץ הכל על ההגדרות הכי גבוהות וכרגע על פילטרים הכי גבוהים ובמנועים של עוד שנה עם פילטרים קצת יותר נמוכים

וORANGEJUICED: כמה ראם יש לך במחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על רזולוציה נמוכה כן, על AA גבוה SS לא ממש, ועל רזולוציה גבוהה גם לא, הpixel fill rate של הכרטיס הזה עלוב, אבל ממש ממש עלוב. SS פוגע קשות בFill Rate, ורזולוציה גבוהה צריכה Fill Rate גבוהה. בנוסף לזה שהמנוע הגאומטרי שלו פשוט עלוב, אני באמת לא רואה סיבה לקנות אותו אם מסתכלים על פתרון של יותר משנה. את U3 תחלמו שזה יעלה על משהו יותר מlow, הu6800 הריץ את הדמו על 20fps~ וגם זה לא היה המקס של המשחק. U3 אמור לצאת בסוף 2006 תחילת 2007, כל דבר שתקנו היום יהיה שווה לתחת עד אז.

אם יש אפשרות תוסיפו 300 שקל ל6800nu זאת תיהיה ההשקעה הכי חכמה שתעשו בזמן הקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר חכו שהמחירים של הכרטיס הזה ירדו הוא אומנם הכי משתלם היום אבל המחיר עדין גבוה

חכו שעוד דגמים יגיעו ושמחיר ירד לאיזור ה 1200-1300 אז הוא יהיה באמת שווה

ולא 1500 כמו היום

אומנם אין לו מתחרים באיזור המחירים הזה אבל זה עדין גבוה. (ושוב כמו דוגמא אמר ההשקעה הזאת של ה 300 שקל באמת כדאית למעבר ה 6800 אבל אחרי שירדו המחירים של ה 6600GT אז המעבר של ה 500-600 שקל כבר לא יהיה כדאי ויהיה עדיף כבר לקחת את ה 6600GT)

כמו שדוגמא אמר , עד U3 כל הכרטיסים של היום חישבו כבר חלשים בגלל שיצאו כבר המפלצות החדשות של ATI

וNVIDIA

שהכי "חלש" שלהם יהיה יותר מהיר מה x850xt PE

(כמו ה 6600GT\x700XT יותר מהירים מה 9800pro\XT)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שאין כל הגיון בדברים שאתה אומר? למה ש6600GT ירד בפתאומיות? המחיר שלו ירד כאשר תחול ירידה הדרגתית בכל הענף, וגם המחיר של ה6800nu ירד באותה מידה.

אתה דבוק ל6600 יותר מידי ולא מסוגל להבין שהכרטיס הזה לא שווה את הכסף, עוד 300 שקל יתנו תפוקה גבוהה פי 2 אם לא יותר. מ6800nu אפשר להנות היום על המקס, מ6600GT לא, ה6600 יפעיל משחקים על רמות גבוהות שנה at best, ה6800 שנתיים. אם קונים כיום כרטיס AGP קונים אותו בידיעה שכאשר תרצו להחליפו, תצרתכו לעבור שדרוג מלא. לכן כל עוד אתם לא מתכננים לקנות עוד שנה אם לא פחות מערכת חדשה, אין טעם לקחת 6600GT, בשביל להחליף את כל המחשב עוד שנה, או לבזבז עוד 1500 שקל על כרטיס High End של היום כדי להמשיך להנות מאיכות גבוהה במשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...