מה דעתכם על המפרט החדיש והחזק הזה יחסית, במחיר הגיוני - - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המפרט החדיש והחזק הזה יחסית, במחיר הגיוני -

tal h

Recommended Posts

לוח אם- P5GD1 - מחיר970

כ. מסך- 6600GT - מחיר - 1300

זיכרון- 3200,400MHZ 2X256MB  - מחיר-600

מעבד- 4 פרסקוט 2.8 ,LGA775- מחיר- 1020 (אני נעול על פנטיום)

מארז,ספק וHD יש לי כבר.

יחד- 3890 שקלים.

1. מה דעתכם? מחיר טוב יחסית לתמורה?

2. האם כדאי לשדרג את המפרט בצורה הזאת:

לוח P5GDC-DELUX - בהוספה של 230 שקלים

מעבד 3.0 -בהוספה של 100 שקלים

המפרט מ LOGIC , הם נחשבים אמינים ונותני שירות טוב?

אשמח לשמוע דעתכם,לכל שאלותיי,תשובותיכם והערות.

תודה ולילה טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם מה המפרט?

לגלישה באינטרנט...

סתם,כל מיני, זה ישמש לי בתור מחשב שני.

אינטרנט,צפיית סרטים,הורדות ברשת,קצת קידוד ועריכה, ומשחקים שיתחיל להיות לי זמן פנוי...

אני דיי נעול על פנטום ולא .

לגבי לוח של אלברטון-יש לי נסיון טוב עם ,אז אני יקנה נוסף.

מה דעתכם לגבי ה"שדרוגים", לגבי הלוח, ולפגי המעבד. להוסיף את הסכומים הרשומים לעייל?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיון טוב עם אסוס?

הוא הכין לך קפה או משהו? כי ממה שאני הבנתי אם לוח אמין ונותן ביצועים טובים זה ניסיון טוב..

הייתי אומר לך לצאת מהראש של כי הוא פחות משתלם וזה אבל אם אתה נעול אז אין לי הרבה סיבות להסביר לך את ההבדלים נכון?

אני יכול להבטיח לך שהלוח של אלבטרון יעשה בדיוק את מה שהוא צריך לעשות וזה להיות אמין ולעבוד כמו שצריך ומהר.

ואפילו להיות יותר זול ב200 שקל מהאסוס (שלא יותר טובים מכל השאר, לוקחים הרבה כסף בגלל השם וזה חבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא הכין לך קפה או משהו?

2. הייתי אומר לך לצאת מהראש של כי הוא פחות משתלם וזה אבל אם אתה נעול אז אין לי הרבה סיבות להסביר לך את ההבדלים נכון?

אני יכול להבטיח לך שהלוח של אלבטרון יעשה בדיוק את מה שהוא צריך לעשות וזה להיות אמין ולעבוד כמו שצריך ומהר.

ואפילו להיות יותר זול ב200 שקל מהאסוס (שלא יותר טובים מכל השאר, לוקחים הרבה כסף בגלל השם וזה חבל)

1. לא מצחיק (אם ניסית). אל תיפגע, אה?  ;)

2. אני נעול עם ועל כי אני יודע למה- אני מתעסק עם עריכת . עובד טוב יותר עם קידוד-נקודה.

דבר שני- "מדברים" טוב מאוד עם כרטיסי עריכה יקרים, ו90% ממערכות העריכה מבוססות ,בגלל זה ההחלטה.

לא ממש משמח לחסוך 200 שקל,ולגלות שהלוח יעשה בעיות עם כרטיסי עריכה (והם יקרים להחריד.סתם דוגמא-כרטיס קנופוס עולה 7000שקל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...