האם מים שקטים חודרים עמוק (דיסק קשיח של Samsung) ??? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מים שקטים חודרים עמוק (דיסק קשיח של Samsung) ???

GOOD KARMA

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Samsung ו שקטים יחסית למתחרים, על חשבון קצת ביצועים.

בכלאופן, אם אתה רוצה שקט, זה הכיוון. דאג שהדיסק שאתה קונה יהיה בעל Fluid Dynamics Bearings. המודרניים של כאלה, לא יודע אם כל הסמסונגים גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]CDRs last 2-3 years at best, some high quality CDRs last longer, but their reflector will eventually will peal off. however still have 4 2-4Gb HDDs, real antique HDDs and non of them have a single bad sector, not to mention have died.

I didn't really have ever had a problem with the noise level of the HDD. I have a SATA Maxtor 120Gb, though some people say it's a loud HDD, it doesn't really bothered me.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Samsung ו שקטים יחסית למתחרים, על חשבון קצת ביצועים.

בכלאופן, אם אתה רוצה שקט, זה הכיוון. דאג שהדיסק שאתה קונה יהיה בעל Fluid Dynamics Bearings. המודרניים של כאלה, לא יודע אם כל הסמסונגים גם.

תודה רבה לכולם ובמיוחד לך על התשובה העיניינית, זה בדיוק מה שרציתי לדעת...

רק אם תוכל לפרט קצת על חשבון איזה ביצועים בא השקט ? האם על חשבון האורך חיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שלכל שטות פותחים היום אתר.

בכל מקרה להלן התורה על רגל אחת:

אין מרשם אחיד לדיסקים שקטים

יש דיסקים שמגיעים שקטים ואחרי כמה חודשים מתחילים להרעיש וכמה חדשים מאוחר יותר הופכים לשקטים, בלי שום פגיעה באמינות או ביעילות.

כל דיסק ניתן להשקיט ע"י תושבות גומי וחיזוק ברגים תקופתי

גם קראתי שלכל דיסק יש ברירת מחדל של שקט או מהירות וברירת המחדל זה שקט.

לפני משלוח דיסקים לאתרי בדיקות מעבירים אותם למצב מהיר אבל לנו זה מגיע על שקט.

לבוא ולהגיד שיש יצרנים עם דיסקים שקטים ויצרנים עם דיסקים רועשים זו שטות מהסיבה שלכל יצרן יש דיסקים יותר או פחות שקטים, זה קשור לטכנולוגיה אבל גם למזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי על גומיות(במקום ברגים, לא בנוסף) והוא עדיין עושה רעש מעצבן של זמזום....

עכשיו, הסמסונגים נבנים בדגש על השתקה... יש להם פשוט מנועים שקטים יותר..

בדיוק כמו שלאנרמקס יש מאווררים שקטים יותר מלדלתא...(טוב לא בדיוק אותו דבר, אבל דומה ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הוא לא כל כך טיפשי, הוא דווקא די נחמד...

2. הוא באמת קצת לא קשור....

3. טוב שנזכרת אחרי 3 עמודים  :silly:

1. טיפה מטומטם

2. נכון

3. מוזר שעד עכשיו לא שמתי לב אליו :nixweiss:

ילא מנהלים לא להתעצל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם ובמיוחד לך על התשובה העיניינית, זה בדיוק מה שרציתי לדעת...

רק אם תוכל לפרט קצת על חשבון איזה ביצועים בא השקט ? האם על חשבון האורך חיים ?

כאן:

http://www.storagereview.com/articles/200410/20041016SP1614C_1.html

תוכל למצוא השוואה של סמסונג, , ווסטרן, מקסטור והיטאצ'י מודרניים, גם מבחינת מהירות וגם מבחינת חום/רעש.

לחסוך לך את הקריאה, הסיגייט והסמסונג איטיים בכ 10% מהממוצע בבנצ'מרקים.

לעומת זאת הם שקטים משמעותית מהאחרים.

בנוגע לאמינות קשה לקבוע. אי אפשר לחזות מתי הדיסק ימות.

בכלאופן, באתר הזה יש גם סקר גדול המקיף כ-30,000 דיסקים קשיחים מסוגים שונים שהזינו משתמשים, ואומר מתי נקנו, האם פועלים, מקולקלים וכדומה.

תוכל למצוא את הסקר תחת Reliability Survey. תצטרך להרשם לאתר, וגם להזין לסקר דיסק אחד לפחות משלך על מנת לראות את התוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מדוע הבדל של 4% ברעש גורם לך לכתוב שהם שקטים משמעותית, אפילו מחברי הסקירה אומרים שרעש גדול מהדיסק שהרעיש הכי הרבה (היטאצי) נבלע ברעש הכללי של המערכת.

מהצד השני הסמסונג הגיע לפערים של עד 25% מול המוביל מקסטור בכל הנוגע לביצועים וזה נראה לי נתון הרבה הרבה יותר חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל של 4% ברעש? מאיפה הבאת את הנתון הזה?

לפי הטבלה, הסמסונג שקט בקרוב ל 2dbA מההיטאצ'י והמקסטור. להזכירך, dbA היא פונקציה לוגריתמית. כלומר, כל הבדל של 1 dBA אומר שזה פי 2 יותר שקט או רועש, תלוי מאיפה אתה מסתכל.

כלומר, לפי המדד האבסולוטי ה כמעט פי 4 יותר שקט.

האוזן האנושית קצת יותר סובייקטיבית. נוטים להסכים כי הבדל של 3 dbA מתפרש על האוזן האנושית כפי 2 יותר רועש.

בכל אופן, במערכת שמיודעת לבדיקת ביצועים קשה לי להאמין שמישהו שם הקפיד על בניית מערכת סופר שקטה, ולכן הרעש נבלע.

אם הבחור מנסה לבנות מערכת סופר שקטה, ההבדל ברעש הדיסקים נשמע לאוזן.

בנוגע לביצועים, נכון, אמרתי ששני הדיסקים איטיים יותר מהממוצע. אל תשכח שאלה מבחנים סינטטים למדי, ובשימוש יומיומי הפער לא עד כדי כך גדול.

בכלאופן, אני נתתי לבחור את כל הנתונים הבחירה היא שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...