מה הנוסחה לחישוב אנרגית גובה? - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הנוסחה לחישוב אנרגית גובה?

almogas

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אנשים לא לריב אחרי זה יסגרו לי תנושא.

שמעו אפשר לקבל אתרים שמתעסקים בפיזיקה כימיה וביאולוגיה זה מאוד יעזור לי...

תודה מראש

אתה מבין שטופ גאן הוא מוד אז ככה שהוא יכול לעשות מה בא לו (אביעד קיסוס חהחה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

almogas, אף אחד לא רב סתם.

פשוט תיקנתי כמה טעויות די בסיסיות של חברי לפורום...

ובכל מקרה, אני חושב שקיבלתי די והותר מידע על מה שיבקשת לא?

m0sh, אין לך מושג ירוק על מה אתה מדבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין שטופ גאן הוא מוד אז ככה שהוא יכול לעשות מה בא לו (אביעד קיסוס חהחה)

ממש לא. זה שמישהו הוא מודר ממש לא נותן לו לעשות מה שהוא רוצה.

יש לכל המודרים כללים מדוייקים שעליהם לעבוד לפיהם, והכללים האלה אומרים בעיקר שמודר יכול להשתמש בהרשאות שלו רק במקרים של עבירה על חוקי הפורום. אתם יכולים לראות בעצמכם בעמוד הזה מתי על מודרים להשתמש בהרשאות שלהם ואיך. במקרים שלא מפורטים שם והם לא עבירה על חוקי הפורום, אין על המודר להשתמש בהרשאות. כלומר, במקרים של וויכוחים עם משתמש זה או אחר בנושאים שלא חורגים מהכללים, כל עוד נשמרת תרבות הדיון, המודר לא נוקט בשום צעד מנהלתי. ואם אתם רואים מקרה בו מודר השתמש בהרשאות שלו במקרה שהוא לא עבירה על החוקים, אתם מוזמנים לפנות אליי בפרטי ולדווח לי על כך.

מה גם שבבמקרה הזה ספציפית, TopGun בכלל לא מודר בפורום הזה, ככה שהוא לא יכול לעשות בת'רד הזה כלום.

עד כאן 60 שניות על ניהול הפורומים ע"י מודרים. עכשיו בחזרה לנושא הת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בסדר

אחרי שרשמתי את זה ,קלטתי שזה נשמע קצת אידיוטי אבל הייתי צריך ללכת

בקיצור מצטער זה , הצורת ביטוי שלי הייתה לא טובה במקרה הזה.

התכוונתי שהוא המוד והוא לא סתם "רב" ויעני סידר את העניין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא מנסה להגיד שאין כזה דברים משקל בקילו.

מסה זה בקילו.

משקל זה בניוטון.

עכשיו מובן?!

(אני חושב שאתה דווקא מבין קצת פיזיקה, אבל הצורת ביטוי שלך היא כמו של ילד בכיתה ז... אז אי אפשר להבין מה אתה רוצה)

אחלק את תגובתי לכמה סעיפים :

1) סליחה על הטעויות שעשיתי ואני רוצה להוסיף ולציין כי איני רוצה בריב כלשהו וכל מה שרציתי הוא להוכיח שאני לא כזה בור כמו שחלקכם [או כולכם] חושבים.

2) קצת היה לי קשה להסביר את עצמי באותם הרגעים מפאת העיפות שתקפה אותי באותם הרגעים. כשרשמתי "קילו" התכוונתי בסלנג ישראלי ל-קילוגרם ואף ציינתי זאת בסוגריים. כמו כן, אמרתי שהמשקל הוא החפץ בקילוגרמים כפול 9.8 שזה כוח המשיכה וכל זה הוא המשקל עצמו. המשקל עצמו כפול הגובה במטרים שווה לאנרגיית הגובה הנמדדת ביחידת מדידה בשם "ג'ול". אשמח אם עכשיו תפסיקו להציק לי עם העניין הזה ואם תעברו הלאה.

3)ממש לא אהבתי את צורת הכתיבה שלך בהודעה ה"משפילה" שניסית להעביר אלי. אשמח אם תשמור יותר על יחס מינימאלי לחברי הפורום וביניהם, אני. ד"א, ההודעה מכוונת גם לאדם אשר צוטט על ידי. אני לא חושב שיש לך זכות בכלל להוריד את רמת הכתיבה שלי ל-ז' משום שילדים בגילי, בכיתתי, כיתה י', אינם כותבים ברמה שאני כותב בה אז קצת "רספקט"!

4) לפותח הדיון - יש לי אתר ממש, אבל ממש מעניין להביא לך. הכול שם מוסבר בצורה ממש טובה [אם אתה יודע אנגלית כמובן] והכול בא בסרטים!! הזמן הכולל הוא 3 שעות והכול מחולק לפי נושאים.

תהנה ! - http://www.pbs.org/wgbh/nova/elegant/program.html

נ.ב.

אני מניח שקצת קשה לכתוב כל פעם את הכינוי שלי באנגלית [קצת מעצבן לעצור ולהחליף שפה כשרושמים מהר] אז אני "מרשה" לכם לקרא לי אבי. [ולמי שלא הבין וחשב שאני מתנשא- "מרשה" זה בציניות, בצחוק, באירוניה ובכל ביטוי אחר שתרצו להשתמש בו ... פשוט לא מצאתי מילה מתאימה.. כפי שאתם רואים, השעה 4 וחצי בבוקר; קצת מאוחר מידי להקליד תגובה, הלא כן?!]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...