צריך המלצה לנגן mp3 עד 600 ש"ח (256mb+)... +המלצה לתוכנה לניקוי רעשים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לנגן mp3 עד 600 ש"ח (256mb+)... +המלצה לתוכנה לניקוי רעשים

Sting

Recommended Posts

ok חבר שלי רוצה לקנות איזה נגן כדי להעביר את השמירות הבעיה היא שהתקציב לא גבוה במיוחד (חייל) האם יש לכם המלצה טובה לנגן בתקציב הזה ?

ועוד שאלה ראיתי פעם כל מיני תוכנות שאומורות לנקות כל מיני רעשים בקבצי ולעשות אותם יותר "נקיים" , האם התוכנות האלה באמת עוזרות ? יש לכם המלצה לתוכנה מסויימת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok חבר שלי רוצה לקנות איזה נגן mp3 כדי להעביר את השמירות הבעיה היא שהתקציב לא גבוה במיוחד (חייל) האם יש לכם המלצה טובה לנגן בתקציב הזה ?

ועוד שאלה ראיתי פעם כל מיני תוכנות שאומורות לנקות כל מיני רעשים בקבצי מוזיקה ולעשות אותם יותר "נקיים" , האם התוכנות האלה באמת עוזרות ? יש לכם המלצה לתוכנה מסויימת ?

תתפשר על עוד 100 שקל זה שווה אחד כאן בפורום כתב שהוא קנה את הדגם של ה-256 מגה אבל אותו יצרן ויש לו FIRMWARE UPGRADE ואיכות מצוינת:

http://www.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?auction_id=1372145

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה בדיוק לנקות.. אם זה קבצי , משמע הגיע מדיסק... אז או שתקודד מחדש באיכות יותר טובה, או "שתשיג" מחדש את האלבום בצורה יותר טובה... כי ניקוי זה דבר סוביקטיבי.. כל אחד יכול לפענח את זה שונה (וזה בטח לא ישמע כמו המקור).. כמו כן יש תוכניות כמו DFX (תוכנה מעולה גם ל WINAMP) שיכולות "להשביח" את הצליל, אך גם את האפקט הזה לא כולם אוהבים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה בדיוק לנקות.. אם זה קבצי מוזיקה, משמע הגיע מדיסק... אז או שתקודד מחדש באיכות יותר טובה, או "שתשיג" מחדש את האלבום בצורה יותר טובה... כי ניקוי זה דבר סוביקטיבי.. כל אחד יכול לפענח את זה שונה (וזה בטח לא ישמע כמו המקור).. כמו כן יש תוכניות כמו DFX (תוכנה מעולה גם ל WINAMP) שיכולות "להשביח" את הצליל, אך גם את האפקט הזה לא כולם אוהבים....

אני רוצה לקחת בעיקרון קבצי באיכות ירודה למשל ולהשביח אותם... בעיקרון האוספים שלי הם רובם באיכות של 192kps ... אפשר לשפר את האיכות שלהם גם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, כנראה לא הבנת.. לא מדובר בשיפור איכות, מדובר באלגוריתמם שמשנה את הצליל, חלק אוהבים את האפקט הנוצר, חלק לא.. בכל מקרה זה לא שיפור... וזה לא מוסיף מידע מקורי שנעבד.. זה אי אפשר לעשות

איכות 192 זה די טוב, אבל השאלה מאיפה הם נלקחו.. אם יש לך רעשים ב 192, או שהם הוקלטו לא מדיסק מקורי או שיש לך תקלה אחרת...

הדרך הכי טובה לשפר איכות היא לדגום מחדש מהמקור באיכות יותר גבוהה, זהו.

בכל מקרה, תנסה להתקין את התוכנה DFX ל WINAMP ותראה אם אתה אוהב את הצליל שזה עושה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, איך העכבר MX1000 ? אני רוצה לקנות אותו, מה טוב בו כלכך (לעומת ה MX700 וכו') והאם הגודל שלו דומה לעכברי INTELIMOUSE?

אל תשימו לב לתגובה שלי למעלה... לא שייך לפה

בקשר לmx1000 מה טוב בו ? ...

מדויק מאוד פי 20 מכל עכבר אחר, נוח, נטען , , יפה , קטן יחסית , עובד על משטח כמעט , יש לו מד טעינה שמראה את מצב הסוללה שזה גם מוסיף ליופי וגם מאוד פרקטי , זה גאג'ט מגניב ועוד ועוד

קרה את הביקורת אם אתה רוצה ממש דברים לעומק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, כנראה לא הבנת.. לא מדובר בשיפור איכות, מדובר באלגוריתמם שמשנה את הצליל, חלק אוהבים את האפקט הנוצר, חלק לא.. בכל מקרה זה לא שיפור... וזה לא מוסיף מידע מקורי שנעבד.. זה אי אפשר לעשות

איכות 192 זה די טוב, אבל השאלה מאיפה הם נלקחו.. אם יש לך רעשים ב 192, או שהם הוקלטו לא מדיסק מקורי או שיש לך תקלה אחרת...

הדרך הכי טובה לשפר איכות היא לדגום מחדש מהמקור באיכות יותר גבוהה, זהו.

בכל מקרה, תנסה להתקין את התוכנה DFX ל WINAMP ותראה אם אתה אוהב את הצליל שזה עושה...

תראה בעיקרון אני *שיעול* מאימיול דיסקים שלמים כך שהאיכות טובה מאוד , פשוט מישהו אמר לי פעם שיש לו תוכנה שאיתה הוא מנקה כל מיני רעשים כדי לקבל צליל יותר נקי וראיתי כל מיני תוכנות שעושות את זה פעם

אז אני שואל האם יש דברים בגו ? האם כדאי להשתמש בכל מיני תוכנות כאלה גם על קבצים באיכות גבוה או שזה טוב רק להקלטות באיכות נמוכה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והאם הגודל שלו דומה לעכברי INTELIMOUSE?

זהו בתמונה הוא נראה לי יותר גדול מה-WIRLESS OPTICAL 2.0 של שיש לי עכשיו אבל תתקן אותי אם אני טועה כי מזה אני חושש שזה אל יתאים ליד שלי כי זה שיש לי עכשיו יושב ממש נוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...