טמפ' גבוהות ב-6800GT - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפ' גבוהות ב-6800GT

snoopdogg

Recommended Posts

לידטק 6800GT ב OC ל 455/1250  פירקתי את הפלסטיק + משחה AS5 + דלטה מלמטה זה הכל...

עריכה: תגידו מה זה המוצץ הזה שיש למטה בצבע אפור ?? אני לוחץ עליו ואז הוא מיסתובב קצת חחחחח :D אבל הוא לא עושה כלום :screwy:

עריכה 2 : זה לא מוצץ זה יותר ניראה כמו הסיכה הזאת שתוקעים איתה דברים ללוח החום הזה ::)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו העלה כאן תמונה של איזה מאוורר מכוער שמולבש במקום המקורי... לזה אתה מתכוון ?? כי אם כן אז מה שאני עשיתי שונה לגמרי

שלב שלב

1. פירקתי את כל ההיט סינק החוצה, ניקיתי אם אלכוהול את הליבה/זיכרונות ומרחתי SILVER 5

2. החזרתי את ההיט סינק אבל בלי הפלסטיק שבא עליו ! וסגרתי את ההיט סינק יותק חזק ממה שהיה בהתחלה.

3. לחקתי ברזל באורך 10 ס"מ שמחובר לאחד החורים של הברגים של ה PCI התחתון והוא מעיף אוויר על הכרטיס + המאוורר המקורי... שניהם מאותה צד...

אין לי דיגיטלית, אני יבקש מחבר ויעלה לכאן תמונה..

נ.ב

הדלטה על המהירות הכי נמוכה כדי שלא תרעיש, אבל זה עדיין דלטה והיא זורקת כמות יפה של אוויר גם בסלד נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא עדיף להוציא את המקורי... תשאיר אותו ובנוסף תיקנה מאוורר 92MM ותתקין אותו מתחת לכרטיס ! בגלל זה הורדתי את הפלסטיק, כדי שהמאוורר יזרוק אוויר על ההיט סינק ולא על הפלסטיק.

אני מאמין שאם הדלטה על מינימום מביאה כאלה ביצועים יפים אז כל מאוורר 92MM פשוט יחסית יעשה עבודה טובה... כי אם אין לך אפשרות להוריד את ה RPM שלה היא מרעישה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...