החלטה חשובה - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלטה חשובה

itayze

Recommended Posts

אני מתחבט בשאלה , לאיזה מעבד כדאי לי לשדרג מהp3 1g מכיון שאני לא יכול לעשות לו o/c ואני רוצה ביצועים יותר טובים .

חשבתי על ה xp 1900 או 2000 או שמה כדאי לי ללכת על אינטל ? על ה INTEL P4 2000 - 478PIN 512k Cache חשבתי .

אם תוכלו לפרט יותר על הדגם של אינטל ( הרבה המליצו על הנותרווד , רק שהסתכלתי בפנדה לא היה רשום את השם).

לגבי לוח אם לamd אני אלך על msi הדגם של הkt333 ואני לא יודע לגבי אינטל .

אני אקנה בעוד חודש בערך ומכיוון שלא ידוע לי על מעבדים חדשים יוצאים אני אלך על מה שתמליצו לי ואני מקווה שתהיה הורדת מחירים נוספת כי צריך גם זיכרון .

סה"כ התקציב שלי יהיה 2000-2400 אם תמליצו לי על אינטל אני גם אוכל להסתדר עם 512mb sdram עד שאני אחסוך ל או לrdram .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא ? , עשיתי חשבון זיכרון 256mb ddr333 עם המעבד של אינטל P4 2000 - 478PIN 512k Cache זה 1900 ומשהו + זה 2500-2600 עוד חודש זה יהיה 2000-2400 בערך , אז אפשר גם יותר כי במילא ירדו המחירים עוד חודש (הלוואי שהייתי יכול להגיד אותו דבר על הדולר :lol: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם יכול למצוא בנדלים בחנויות מסויימות במחיר כאלה

בדר"כ הבנדלים הם לamd אבל אול יתמצא גם לאינטל

בכל מקרה אל תקנה sdram וpentium4 זה שילוב גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מע (כותב האשכול) בזבוז לקחת את ה2000..

אם אתה הולך על אינטל את ה1.6A וOC, זה היתרון היחיד של אינטל על - אם אתה לא מתכנן OC..אז .

אגב, הספק שלך יסחוב כזה דבר כמו שצריך בכלל? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בנדלים לאינטל שראיתי , לגבי ה sdram יש לי עכשיו אז התכוונתי שאני אוכל להישאר איתו עד שאני אחסוך עוד פעם לזיכרון .

ואני לא רוצה לעשות o/c כי אז האחריות פגה לא ? , וזה הרבה כסף ועוד לא עשיתי o/c למעבד מכיוון שאני לא יכול ( של אינטל) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בנדלים לאינטל שראיתי , לגבי ה sdram יש לי עכשיו אז התכוונתי שאני אוכל להישאר איתו עד שאני אחסוך עוד פעם לזיכרון .

ואני לא רוצה לעשות o/c כי אז האחריות פגה לא ? , וזה הרבה כסף ועוד לא עשיתי o/c למעבד מכיוון שאני לא יכול ( לוח אם של אינטל) .

אי אשר להחליף את הזיכרון בלי להחליף את הלוח, הלוח קובע באיזה אפשר להשתמש כך שאי אפשר לקנות עכשיו לוח לDDR ובינתיים לשים בו SDRAM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הם שווים 1700 ש"ח ? ועוד דבר אם אני אעשה o/c ל intel p4 2000 הוא יהיה יותר טוב ?

כי ההתלבטות קשה , המוניטין של יורד ושל אינטל עולה , אינטל הורידו מחירים וגם .

אני צריך עוד דעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...